tysiac500100
Posty: 13 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tysiac500100
  5 grudnia 2012 (pierwszy post)

Hej ludziska ! mam problem ... 6 stycznia mam rocznicę i chciałabym coś kupić dla chłopaka .. i nie mam pomysłu.. pomóżcie ;p hmm wiem ze jeszcze miesiąc,ale muszę już coś kombinować ;P

mmaryja
mmaryja
  5 grudnia 2012

i mamy tu rzucać pomysłami z rękawa?
może napiszesz coś więcej, czy ma jakieś hobby, coś co zawsze chciał zrobić etc?

tysiac500100
Posty: 13 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
tysiac500100
  5 grudnia 2012

hobby=samochody

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  5 grudnia 2012

Odmrażacz do szyb, przyda się na sto procent :ninja:
Może jakiś model wymarzonego auta.

PsychicznaWiedzma
PsychicznaWiedzma
  6 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: może napiszesz coś więcej, czy ma jakieś hobby, coś co zawsze chciał zrobić etc?

gdyby mial tanie hobby to by mu coś wręczyła z tym związanego, gdyby wiedziała o czymś co zawsze chciał zrobić (w miarę taniego) to też nie sądzę by pytała się o pomysł.
mmaryja
mmaryja
  6 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby mial tanie hobby to by mu coś wręczyła z tym związanego, gdyby wiedziała o czymś co zawsze chciał zrobić (w miarę taniego) to też nie sądzę by pytała się o pomysł.

przecież napisała, że nie ma pomysłu. nie napisała, że ma być coś taniego.
chyba czytałam inny post, a na pewno inaczej go odebrałam.
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  6 grudnia 2012
tysiac500100
tysiac500100: Hej ludziska ! mam problem ... 6 stycznia mam rocznicę i chciałabym coś kupić dla chłopaka .. i nie mam pomysłu.. pomóżcie ;p hmm wiem ze jeszcze miesiąc,ale muszę już coś kombinować ;P

Rocznica ale czego? Znajomości?
Hymm
Jeśli tak lubi auta, to może fajny brelok do kluczy?
Ewentualnie z pospolitych: z Ubrań: szal, czapka, rękawiczki, t-shirt; książka (o ile czyta); portfel skórzany; itp.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
styka51
styka51
  6 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: Odmrażacz do szyb, przyda się na sto procent

Podbijam:D
Ja swojemu na Mikołajki kupiłam odmrażacz do zamków i skrobaczkę do szyb, taką wypasioną :D
kedi
kedi
  6 grudnia 2012
Qbkens
Qbkens: Odmrażacz do szyb, przyda się na sto procent

no, albo coś takiego, bajer
http://www.toys4boys.pl/pogromca-mrozu-item3145.html

ewentualnie kup mu:
http://prezentokracja.pl/Ekstremalna_jazda_Subaru_na_torze_wyscigowym_/produkt.html
(to tylko przykład)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 grudnia 2012

Nie rozumiem jak mozna mieć problem z prezentem dla kogoś kogo zna sie juz rok (minimum, no nie wiem która to rocznica).

Moj by sie cieszył, gdybym mu kupiła wędkę Shakespeare'a 15ft plus Makers Mark w ładnym opakowaniu z dębiny :)

Każdy facet ma inne zainteresowania.

Samochody? Jakie? Sportowe?
Zestaw DVD z ostatnim sezonem Top Gear. Albo wystarczy wejść na stronę www jego ulubionej marki, tam jest pełno gadżetów, markowych nie tandetnych typu koszulki, czapeczki, breloczki, bluzy itp.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Earth
Earth
  6 grudnia 2012
kedi
kedi: no, albo coś takiego, bajer http://www.toys4boys.pl/pogromca-mrozu-item3145.html

Świetne! Mam już sama pomysł na prezent. ;D
Bayje
Bayje
  6 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem jak mozna mieć problem z prezentem dla kogoś kogo zna sie juz rok

Dokładnie więc w takiej sytuacji odpuść sobie prezent.
kedi
kedi
  6 grudnia 2012
Earth
Earth: Świetne! Mam już sama pomysł na prezent. ;D

cieszę się , że pomogłam :)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  6 grudnia 2012
massacre
massacre: Nie rozumiem jak mozna mieć problem z prezentem dla kogoś kogo zna sie juz rok (minimum, no nie wiem która to rocznica).

Jak rok, dwa, trzy to nie problem xD

Gorzej jak jest sie z soba kilka lat, jest wiele okazji i człowiek nagle nie wie co teraz kupić.
Ja teraz się zastanawiam nad prezentami na święta dla rodziny, nie chce powtórek.
A prezent typu: zestaw kosmetyków... wg mnie jest bezsensu. Łatwizna i nuda.
Do tej pory sama mam jakieś kosmetyki z zeszłego roku :zonk:
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 grudnia 2012

Skoro się interesuje motoryzacją to pole do popisu masz spore ;D.
- brelok do kluczy z grawerem
- auto sterowane, jest całe mnóstwo do wyboru, swojemu facetowi kupiłam takie cudo i był to najlepszy prezent jaki mu zrobiłam przez 12 lat ;D.
- nowy akumulator :ziober2:
- a najfaniejsze pewnie by było gdybys wykupiła mu jazdę po torze wyścigowym jakąs fajną furą ;D.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.