rurusiOova
rurusiOova
  24 listopada 2012 (pierwszy post)

czy masaż bańkami chińskimi redukuje w jakiś sposób ilość cellulitu . ?

moze któraś cos słyszała lub testowała . . ?

Tricia
Tricia
  24 listopada 2012

O! ja również chętnie dowiem się jak efekty... zastanawiam się właśnie co wybrać... czy wyżej wspomniane bańki chińskie, czy ćwiczenia na vacu activ.
dostałam w prezencie bon do wykorzystania w salonie, gdzie oferowane są obie usługi i nie wiem na co się zdecydować...

pijana
pijana
  24 listopada 2012

Wygrałam raz masaż bańką, bolało jak sam skur***yn :rotfl: Nigdy więcej, choć podobno każdy następny zabieg mniej boli, ale podziękuję xd

Tricia
Tricia
  24 listopada 2012

kurcze, dla mnie ból to akurat nie problem.. a ujędrnić ciało czas najwyższy.

mmaryja
mmaryja
  24 listopada 2012

ja byłam.
cellulit - nie wiem bo nie miałam jakieś specjalnie widocznego.
ujędrnienie - osoba aktywna, która uprawia sport raczej efekt będzie marny.
natomiast jeśli ktoś faktycznie ma problem z cellulitem i jędrnością skóry to może być efekt wow, choć skóra szybko wraca do stanu sprzed masaży;)
ja ze swojego punktu widzenia nie polecam, natomiast po rezultacie koleżanki która przeszła całą serię - bardzo, choć u niej efekt niestety uciekł szybko, ale to przez jej lenistwo;)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czy masaż bańkami chińskimi redukuje w jakiś sposób ilość cellulitu . ?

tak :) o ile cellulit nie jest zbyt duży to taki masaż może całkowicie go zredukować :)
oczywiście trzeba pamiętać, że aby efekty były widoczne to trzeba robić go regularnie i systematycznie tak co 2-3 dni :) moja siostra zauważyła znaczną poprawę po miesiącu takich masaży :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: moze któraś cos słyszała lub testowała . . ?

ja właśnie robię sobie masaż od ok 3tyg. (z przerwą ok tygodnia, bo miałam okres)
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygrałam raz masaż bańką, bolało jak sam skur***yn

heh, jak trafiłaś na jakiegoś rzeźnika to się nie dziwię :) osoba wykonująca taki zabieg powinna dostosować siłę masażu (bodźca) do subiektywnych odczuć klienta/pacjenta - za mocny i za słaby masaż = zły masaż
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy więcej, choć podobno każdy następny zabieg mniej boli, ale podziękuję xd

możesz kupić sobie bańki chińskie w aptece (kosztują ok 25-40zł) i sama się masować :) wtedy dobierzesz sobie sama silę masażu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: celulitis

cellulitis to nie cellulit
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Tricia
Tricia
  24 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: cellulit - nie wiem bo nie miałam jakieś specjalnie widocznego. ujędrnienie - osoba aktywna, która uprawia sport raczej efekt będzie marny. natomiast jeśli ktoś faktycznie ma problem z cellulitem i jędrnością skóry to może być efekt wow, choć skóra szybko wraca do stanu sprzed masaży;)


ja mam taki dość wąski paseczek mniej jędrnej skóry zaraz pod pupą poza tym uprawiam sport, więc chyba sobie daruję...
tak więc zdecyduję się na przetestowanie tej bieżni, nie mam ostatnio takiej ilości czasu jaką chciałabym poświęcić na siłownię, zobaczymy co z tego wyniknie.
mmaryja
mmaryja
  26 listopada 2012
Tricia
Tricia: zdecyduję się na przetestowanie tej bieżni

słyszałam, że to całkiem fajna sprawa. możesz się podzielić wrażeniami;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.