kozakprzezneta695
kozakprzezneta695
  19 listopada 2012 (pierwszy post)

''Posiadanie wiedzy o tym dlaczego, pewne ubrania nam się podobają, co, gdzie, w jakim kolorze i jak nosimy jest przydatne w relacjach z innymi, ale też ułatwia skuteczne zarządzanie własnym wizerunkiem. Przykładowo osoba, ubrana w czerwienie jest dynamiczna, sugeruje swoim strojem potrzebę aktywności fizycznej i psychicznej, a założenie brązu sygnalizuje potrzebę bezpieczeństwa, niepewność jutra i potrzebę stabilizacji. Jest to tylko uproszczona symbolika kolorów. Tarczyński zwraca uwagę, że do pełnej oceny człowieka na podstawie ubioru musimy uwzględnić jeszcze wiele innych czynników m.in: krój stroju, czy całość harmonizuje ze sobą, na jakiej wysokości i głębokości dany kolor się pojawia, jaki jest jego odcień, jaki kolor przeważa i jakie dodatki zakładamy.

dlatego zgodzicie się z twierdzeniem ''Jesteś tym, co nosisz''?

Paulinessa
Paulinessa
  19 listopada 2012

WEAR WHAT YOU ARE :rock:

Letal
Letal
  19 listopada 2012

noszę się tylko na czarno nie lubię kolorowych kolorów hehe.
jestem śmiercią

kasey00
kasey00
  21 listopada 2012

Nie zgadzam się. Chętnie założyłabym czerwony ale wiem, że mi po prostu nie pasuje do cery...więc w symbolikę kolorów w ubiorze nie wierzę.

Kaaarlik
Kaaarlik
  22 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego zgodzicie się z twierdzeniem ''Jesteś tym, co nosisz''?

zależy z jakimi ciuchami ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.