NicZaFriko
NicZaFriko
  14 listopada 2012 (pierwszy post)

Aa dzisiaj wale nietypowe pytanie , w sumie chyba bardziej do kobiet chodz problem mam u siebie , otóż długo obgryzałem paznokcie okło 7 lat , i postanowiłem z tym raz a porzadnie skończył no i tak juz 2 miesiące bez ogryzania , ale .. ta płytka paznokcia co nie dotyka skóry jest biała i wygląda to dość śmiesznie u mnie tak jakby miał "frencz" xD (wiem szpanuje dziewczyna mnie nauczyła) a jeśli je spiłuje te białe koncówki do zera to wyglądają znowu okropnie i nie wiem co z tym fantem zrobić , po prostu mam problem z tym ze mój paznokiec jest tylko tak jakby w połowie połaczony z warstwa skóry a reszta jest "w powietrzu" ;/ Jest jakiś sposób na to żeby płytka była w jednolitym kolorze ? czy to taka uroda ?

NicZaFriko
NicZaFriko
  14 listopada 2012
Dużo nie znaczy dobrze, ale dobrze znaczy bardzo dużo.
NicZaFriko
NicZaFriko
  14 listopada 2012

lol nie tutaj. :spam:

Bayje
Bayje
  14 listopada 2012

tak jest u każdego 'człowieka' :>

Bayje
Bayje
  14 listopada 2012

w zależności od tego do któremu momentu obgryzałeś paznokcie to .. zazwyczaj w tym miejscu paznokcieć już nie rośnie 'dokładnie' przy skórze i tak jak piszesz rośnie Ci paznokieć w powietrzu wyglądający jak french.

Osobiście wolałabym aby facet miał czyste paznokcie niż brudne a to, że masz taką biała płytke i jest to bardzo mocne widoczne to moim zdaniem powinieneś się cieszyć. Niektórzy mają szarą a w najgorszym wypadku zółta.

Bayje
Bayje
  14 listopada 2012

skóra może Ci się podnieść w poziomie tego frencha ale potrzeba na to dużo czasu i przede wszystkim nie możesz ogryzać paznokci :>

pijana
pijana
  14 listopada 2012

Przyjdź do mnie Jerry, pomaluję Ci na jakiś ładny róż i problem zniknie :tak:

A tak serio to Gosia ma rację, najważniejsze, żeby paznokcie były czyste i nie za krótkie ani za długie, a czy widać białe czy nie to już nieistotne.

Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  20 listopada 2012

Masz ładniejsze paznokcie od moich...

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.