Evani
Evani
  10 listopada 2012 (pierwszy post)

Ostatnio na bazarku znalazlem dobre klimaty, w sumie poczulem sie niczym Klinsi przy Larze, a moze nawet jak Aghahowa w Kobe.
Co byscie polecili? Ocencie co fajne z tych rzeczy





poki co kupilem se to i nie wiem co wiecej zakupic:


fajne :D?

styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taki wstyd MOSCIRZAB!


:ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51:

logiczne, ze nie znalazlo, przeciez ta roslina dostepna jest tylko dla uczniow doktora Fukudy. to nie mainstream by byle google bylo w stanie jej wyszukac.
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: logiczne, ze nie znalazlo, przeciez ta roslina dostepna jest tylko dla uczniow doktora Fukudy. to nie mainstream by byle google bylo w stanie jej wyszukac.

No ale ja myślałam, że to jest miłorząb japoński ;C No i taka roślinka w realu jest...
Ojojojoj :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: No ale ja myślałam, że to jest miłorząb japoński ;C No i taka roślinka w realu jest... Ojojojoj

nie, doktor Fukuda nie zaprzatalby sobie glowy byle jakim chwastem :nie:
styka51
styka51
  11 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, doktor Fukuda nie zaprzatalby sobie glowy byle jakim chwastem

No w sumie racja. Musze uzupełnić wiedzę.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 listopada 2012
styka51
styka51: No w sumie racja. Musze uzupełnić wiedzę.


Czas wyjechac na jakies seminaria czy cos :Tak:
Babsy
Babsy
  11 listopada 2012

nie podoba mi sie motyw smoka.

marekimbra
marekimbra
  12 listopada 2012

Zgadzam sie że te ciuchy to okropny kicz. Jeśli masz 10 lat to bierz w ciemno! Dragony albo jak to u nas sie zwie, SMOKI zawsze były modne wsród takich ubrań. Tak samo modne jak 4 paski czy pitbulle albo foxy

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  12 listopada 2012

Super, tak trzymaj , ciuchy idealne dla Ciebie261d

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 listopada 2012

wypas 261d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  16 listopada 2012
Babsy
Babsy: nie podoba mi sie motyw smoka.

Jako wzór tatuażu okej, ale na ubraniach? Może kiedyś to było modne, za czasów dragon balla :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam sie że te ciuchy to okropny kicz. Jeśli masz 10 lat to bierz w ciemno! Dragony albo jak to u nas sie zwie, SMOKI zawsze były modne wsród takich ubrań. Tak samo modne jak 4 paski czy pitbulle albo foxy

4 paski, czy inne oryginalne sportowe ciuchy sa okej, ale do uprawniania sportu, a nie na co dzień.
Chociaż jak kto ta lubi...
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.