kozakprzezneta695
kozakprzezneta695
  9 listopada 2012 (pierwszy post)
http://prawdziwekobietymajakraglosci.pl

zgodzicie się z tym,że prawdziwa kobieta ma kragłosci?
dont0say0anything
dont0say0anything
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zgodzicie się z tym,że prawdziwa kobieta ma kragłosci?

Trudno się nie zgodzić, że kobieta z kształtami jest symbolem kobiecości
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

aseksualna powiedziała Asexualna :rotfl:
Widziałaś ją w filmie A dangerous method, gdzie grała pacjentke Junga, potem jego asystentke i kochankę?
Niewyżyta suka. Aseksualna kobieta by tak nie zagrała. Z resztą jej wyraz twarzy jest bardziej seksualny niż Natalie. Portman jest piękna, delikatna, Keira to inny przedział kobiecości ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

razotka
razotka
  9 listopada 2012

super reklama
:zonk:

Babsy
Babsy
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy:nam obecnie rozmiar 44, czy jestem już tłustym wielorybem? na zdj nie wyglądasz na 44! ;O więc nie- nie jesteś tłustym wielorybem

to jeszcze zdjecia z czerwca, nie pamietam ile wtedy wazylam ;) mozliwe, ze tez cos kolo tego co obecnie, ale nie wiem, czy wiecej, czy mniej;)
massacre
massacre: i chwile temu rodzilas ^^

juz prawie 2 msce temu, waga stanela w miejscu i klops. probowalam wczoraj pociwczyc z Chodakowska i brzuszki, ale nie mam sily, bez kitu, pare ruchow i dysze jak pies:rotfl:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A normalny rozmiar to 38 czy źle kojarzę?

no tak do 40, choc tez zalezy od wzrostu i proporcji ciala.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

@Babsy
Uspokoj sie, każda kobieta jest inna. Daj sobie z rok czasu. Mi dopiero 6 miesięcy po porodzie zaczęła waga spadać (bardzo wolno) a byłam aktywna i jadłam zdrowo.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kedi
kedi
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Grube baby są pożyteczne, zimą grzeją a latem dają cień

o boże, padłam :rotfl:
Babsy
Babsy
  9 listopada 2012

za pół roku muszę być już obchodzona na ślub;-)

Babsy
Babsy
  9 listopada 2012

*odchudzona

kedi
kedi
  9 listopada 2012

Temat do dupy, bo każda zaczęła wywody ile to nie waży i jaki rozmiar nie nosi. Każda patrzy przez pryzmat swojego ciała. Zbyt mało obiektywizmu.
Wszystko może być sexi (pod warunkiem, że nie jest Grycanką) o ile odpowiednio się o to zadba, wyeksponuje, podkreśli atuty (oczywiście bez skrajności proszę). To, czy ktoś nosi rozmiar 34 czy 40, na prawdę nie ma wielkiego znaczenia. Ważny jest styl, klasa i ten błysk w oku.

kedi
kedi
  9 listopada 2012
Babsy
Babsy: za pół roku muszę być już obchodzona na ślub;-)

jak zechcesz to dasz rade, nie ma rzeczy niemożliwych.
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 listopada 2012
kedi
kedi: Temat do dupy, bo każda zaczęła wywody ile to nie waży i jaki rozmiar nie nosi

wypraszam sobie
pijana
pijana
  9 listopada 2012

Bardziej podobają mi się te z krągłościami, co nie znaczy, że te bez nie są prawdziwymi kobietami... Ja mam krągłości niekoniecznie tam, gdzie trzeba, ale jakoś nie czuję się facetem :ninja:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

@Kedi
Właśnie, tak jak Agoosia - wypraszam sobie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

*Presja ślubu czy czegokolwiek innego moze tylko pogorszyć sprawę.
Jedne w stresie chudną (np, ja :D), drugie tyją (np. moja siostra)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  9 listopada 2012
massacre
massacre: aseksualna powiedziała Asexualna Widziałaś ją w filmie A dangerous method, gdzie grała pacjentke Junga, potem jego asystentke i kochankę? Niewyżyta suka. Aseksualna kobieta by tak nie zagrała. Z resztą jej wyraz twarzy jest bardziej seksualny niż Natalie. Portman jest piękna, delikatna, Keira to inny przedział kobiecości ;)

Oglądałam : D może po prostu nie lubie tego typu urody?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.