kozakprzezneta695
kozakprzezneta695
  9 listopada 2012 (pierwszy post)
http://prawdziwekobietymajakraglosci.pl

zgodzicie się z tym,że prawdziwa kobieta ma kragłosci?
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zgodzicie się z tym,że prawdziwa kobieta ma kragłosci?

A jak babka ma tendencje do chudnięcia, to nie jest prawdziwą kobietą?

PARĘ kg więcej jest sexy, ale czy jest to wyznacznikiem kobiecości...
asexualna
asexualna
  9 listopada 2012
massacre
massacre: "Normalny rozmiar" w Polsce to 34

Co Ty :ninja:
mirra20
mirra20
  9 listopada 2012
massacre
massacre: "Normalny rozmiar" w Polsce to 34 Nuti nie żyjesz w Anglii, 38 noszą wieloryby A poważnie to normalny rozmiar to wg mnie 34 do 42, 44 zależy wszystko od wzrostu, proporcji ciała... Wiesz w biuscie XXL, w talii XS, dupa M i masz ideał xD Dziwne żeby jeden rozmiar miał wytyczać normę dla wszystkich kobiet, tych co maja 155cm wzrostu i tych co maja 180...

otóż to nie wyobrażam sobie siebie w rozmiarze 0, przecież w pół bym się złamała:lol:
kasey00
kasey00
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak babka ma tendencje do chudnięcia, to nie jest prawdziwą kobietą?

a no właśnie :smutny:
Konto usunięte
Konto usunięte: otóż to nie wyobrażam sobie siebie w rozmiarze 0, przecież w pół bym się złamała

ja mam 36 a i tak niezły ze mnie szkieletor :ninja:
asexualna
asexualna
  9 listopada 2012

W ogóle krągłości a tusza to dwie inne rzeczy. I szczupła, i pulchniejsza mogą być zgrabne :zabawa: tylko skrajnościom mówię NIE.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 36 a i tak niezły ze mnie szkieletor

Wyglądasz na wysoką osobe :ninja:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  9 listopada 2012
http://mojeuniformy.blogspot.com/

polecam xD
kasey00
kasey00
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle krągłości a tusza to dwie inne rzeczy. I szczupła, i pulchniejsza mogą być zgrabne

a, racja!
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyglądasz na wysoką osobe

nie uważam się za wysoką, a mam 170 :)
mirra20
mirra20
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 36 a i tak niezły ze mnie szkieletor

ja mam 36-38 zależy od rozmiarówki z danego sklepu i pory roku:P i jak dla mnie jest ok:D
asexualna
asexualna
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie uważam się za wysoką, a mam 170 :)

Ja mam 158, też noszę 36, a wyglądam jak mały pulpet :ziober2: jednak różnica jest
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

Przeciez ja to wszystko ujęłam w moim obszernie mądrym poście ze zdjęciami na pierwszej stronie :D
Zawsze myślałam, że wole kobiety z kraglosciami (nie mylić z nadwagą), dopóki nie zakochałam sie w Keira Knightley :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  9 listopada 2012
massacre
massacre: Keira Knightley

a mi się ona jakoś nie podoba, tylko w sesjach fajnie wygląda
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 listopada 2012

Mi sie właśnie na ekranie podoba, jest magnetyzująca. Mogę na nią patrzeć bez końca :D
Z reszta Natalie Portman tak samo, taka kruszynka przeciez, niech ktoś powie ze nie jest kobieca.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  9 listopada 2012
massacre
massacre: Z reszta Natalie Portman tak samo, taka kruszynka przeciez, niech ktoś powie ze nie jest kobieca.

Z Natalie mogę się zgodzić, jest cudowna, delikatna, ale jakoś Keira mnie nie rusza, jest dla mnie troszke aseksualna.
aseptyczny
aseptyczny
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zgodzicie się z tym,że prawdziwa kobieta ma kragłosci?


Z tym zdaniem się nie zgodzę.
ceruleum
ceruleum
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: prawdziwe kobiety nie musza poprawiac sobie samooceny dupnymi sloganami, a co do kraglosci to ile dup tyle opini.


heheh dobre! :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.