agathek
agathek
  8 listopada 2012 (pierwszy post)

... tuszu z Avonu? a konktetnie chodzi mi o taka:



Chodzi mi o to, czy faktycznie tak ladnie rozdziela rzesy, bo szczoteczka wydaje się być całkiem całkiem. Do tej pory używam maskary z Maxfactor False Lash Effect.

Z góry dzieki za odpowiedzi kobietki ;)
Agata

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  8 listopada 2012

Badziewie, jak wszystkie tusze z Avonu.

Nie jestem tu nowa :nie:

kasey00
kasey00
  8 listopada 2012

Co racja to racja, żaden tusz z Avonu nie zrobił furory, ja daawno temu używałam tej super shock i zła nie była ale nie zachwycała mnie na tyle bym ją ponownie kupiła.

Konto usunięte
Konto usunięte: szczoteczka wydaje się być całkiem całkiem.


właśnie ta szczoteczka mnie nie zachęca, z własnego doświadczenia wiem, że u mnie o wieele lepiej sprawdzają się te ,,klasyczne'' szczoteczki a nie jakieś tam gumowe wymysły...
Konto usunięte
Konto usunięte: Maxfactor False Lash Effect.

tej akurat nie używałam ale Max Factor ma kilka tuszy które mają duużo zwolenniczek, moja nowa miłość to 2000calorie i na pewno jeszcze jakiś wypróbuję
GianLorenzo
GianLorenzo
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: .. tuszu z Avonu? a konktetnie chodzi mi o taka:

nie jestem przekonana co do tuszów z avonu. Miałam okazję używać kilku i każdy jest na prawdę taki sam.

Lepsze tusze są w oriflame, ale też szału nie ma :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o to, czy faktycznie tak ladnie rozdziela rzesy,


nie, nie spełnia swojej funkcji. Co do rozdzielania rzęs to rób to np pęsetą lub igłą (trzeba bardzo uważać na oczy!)
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  8 listopada 2012

Ja też używałam kilku i żaden nie okazał się być dobrym, ale na temat tego się nie wypowiem :)

Beti
Posty: 257 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Beti
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ... tuszu z Avonu? a konktetnie chodzi mi o taka:

tego akurat nie, ale jeśli koniecznie chcesz z Avonu to wg mnie najlepszy jest ten : ;)

sia, sia. *,*

MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  8 listopada 2012

UZYWALAM,BYLAM NAPRAWDE ZADOWOLONA

agathek
agathek
  8 listopada 2012

Widzę, że jednak nie przepadacie za tuszami z Avony. W zasadzie ja nie jestem ich stałym klientem, ale niektóre produkty mają całkiem niezłe za przyzwoitą cenę. Dzieki dziewczyny za pomoc. Ostatecznie zostanę przy swoim MaxFactorze :)))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.