kasey00
kasey00
  8 listopada 2012 (pierwszy post)

Dobry wieczór :mrgreen:
Lecimy:

Luxuria Astaroth, Luluka Astafiew lub Camille Luluka Smogulecka, 17letnia(!) modelka pochodząca z Gdyni. Znana głównie z teledysków do ,,Równonocy'' produkcji Donatana.

FOCISZE:
















:mrgreen:







jak ktoś ma niedosyt zdj to polecam zobacyć na FB :tak: pod Luxuria Astaroth. Ewentualnie google :mrgreen:
LINKI do teledysków (polecam! jej uwodzicielskie spojrzenia :P) :
http://www.youtube.com/watch?v=WvKzyuL7ubQ

http://www.youtube.com/watch?v=irkLhvHCrc8

Q: Znace/Kojarzycie?
Q: Podoba się? W skali 1-10, co na tak co na nie?
No i ogólne wrażenia, uwagi... :mrgreen:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  8 listopada 2012

1. Nie znam, nie kojarze
2. Nie wiem dlaczego, ale na niektorych zdjeciach przypomina mi Ize Miko (buzia)
Nie podobaja mi sie jej rysy twarzy, zadarty nosek moze i jest w jej przypadku urokliwy, ale cos mi nie gra. Jest bardzo fotogeniczna i raczej latwo zapada w pamiec. Nie moj gust, ale jak juz wyzej zostalo napisane, urode ma wiec 7

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  8 listopada 2012

Na ostatnim zdjęciu MEGA
Bardziej mi się podoba niż nie podoba więc ;) Poza tym widac po zdjęciach ze cholernie fotogeniczna bestia

kedi
kedi
  8 listopada 2012

zayebista, 9/10, brałabym.

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  8 listopada 2012

Nie jestem fanką aż tak wyraźnych żuchw u kobiet, ale ta dziewczyna mi sie bardzo podoba.
Śliczne ma oczy, i już nie chodzi o kolor, bo na zdjeciach podrasowany, ale o kształt, i tą ciemną, grubą obwódkę wkoło tęczówek ;D. Zawsze chciałam takie coś mieć, niestety mam oczy ciemne, więc u mnie takiego kontrastu ciekawego by nie było ;D.

:ziober2:
madzia2143
madzia2143
  8 listopada 2012

ma piękną twarz!

MARYJAwSANDALACH
MARYJAwSANDALACH
  8 listopada 2012

JAK ZMIJA WYGLADA

dont0say0anything
dont0say0anything
  8 listopada 2012

Nie, w ogóle mi się nie podoba

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Podoba się? W skali 1-10, co na tak co na nie? No i ogólne wrażenia, uwagi...

przykuwa uwagę, ma nietuzinkową urodę, która ja wyróżnia, niestety ja bym jej dała ok 30 lat, a nie 17 :)
7,5/10
na tak: oczy - głównie kolor, usta
na nie: brwi - zbyt spiczaste, żuchwa - taka trochę męska
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
ceruleum
ceruleum
  9 listopada 2012

jest idealna :)!!!

razotka
razotka
  9 listopada 2012

z tą panią chyba kiedyś "pokłóciłam" się na maxmodels :woot:
bodajże za negatywny komentarz ode mnie ...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.