LittleCuttie
LittleCuttie
  3 listopada 2012 (pierwszy post)

Chce zakupic odzywke do rzes w stylu Latisse czy Rapidlash, zastanawia mnie jedynie czy (nowe) rzesy beda wyrastac dlugie po zaprzestaniu kuracji, czy to dziala tylko kiedy systematycznie sie ja stosuje? Ktoras z Was uzywala? Jak wrazenia i na ile to starcza?
Mam za soba lash extensions jedwabne, ale mam geste naturalne rzesy i zakladanie ich trwalo 6 godz, dodatkowo rzesy sa twarde i nawet po uplywie kilku tyg zdarzalo mi sie ze piekly mnie oczy - m.in. dlatego zastanawiam sie nad drozsza odzywka.

mmaryja
mmaryja
  4 listopada 2012

stosowałam revitalash.
stosowałam 10 tygodni, odpuściłam tylko parę razy.
zostało mi chyba jeszcze sporo, teraz stosuje raz, dwa razy w tygodniu zapobiegawczo.
polecam, widać diametralną różnicę w długości i przede wszystkim - są dużo mocniejsze, nie wypadają przy każdym potarciu płatka.

pokahontazz
pokahontazz
  7 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: stosowałam revitalash. stosowałam 10 tygodni, odpuściłam tylko parę razy. zostało mi chyba jeszcze sporo, teraz stosuje raz, dwa razy w tygodniu zapobiegawczo. polecam, widać diametralną różnicę w długości i przede wszystkim - są dużo mocniejsze, nie wypadają przy każdym potarciu płatka.

podbijam, rewelacja! miałam doklejane kępki, które wypadły z moimi rzęsami, praktycznie nie mialam po czym tuszem jeździć, a po użyciu tej odżywki jest rewelacja, jak dobrze pomaluję to rzęsy sięgają brwi...
EvansWise
EvansWise
  8 listopada 2012

Nie przesadzaj z odzywkami, bo wygladasz sztucznie jak slupki w Szekesfehervar.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.