Metaluga
Metaluga
  31 października 2012 (pierwszy post)

czółko, mam nie lada problem, bo skaranie boskie dla mnie to latać po sklepach, a już tym bardziej szukając sukienki.

impreza raczej nie należy do kameralnych, szukam czegoś z klasą, bez zadnych falbanek i przesytu bo to nie w moim stylu, a no i nie chcę sukienki po samą ziemię, cena powiedzmy że nie gra roli. wolę marki, ktore znajde w sklepach stacjonarnych, bo wolałabym sprawdzić jak na mnie leży ale zdjęcia z neta też z chęcią przyjmę :)

pozdrawiam :ziober2:

Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
kedi
kedi: ooo zayebiste, wszystkie w moim stylu! skąd one? brałabym wszystkie!


Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie : D skąd ta z białą koronką na plecach?


no właśnie z Nasty Gal :ziober2: cholernie podobają mi się ich szmatki ale trzeba byłoby je sprowadzić z USA, przesyłka jakoś 27 zł wychodzi, wszystko spoko gdybym wiedziala, ze będą leżeć na mnie tak samo jak na tych modeleczkach :D
ceny ciuchów też nie są takie wysokie, za kiecki wychdozi jakoś 200-300 zł przeciętnie, są takie i do stówy, są też i za tysiące ale no da się wyrwać coś fajnego tylko mogliby mieć sklep stacjonarny w biednej Polszy :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie same szmaty zostały bo te najlepsze odrazu wykupują. Jak masz jakies ciuchy pull&bear i wiesz jak na Tobie leżą to warto zamówić z ich stronki. W ciemno oczywiście nie polecam.


coś tam mam, coś czuje że w ostatniej chwili kupie jakies gowno bo nic innego nie bedzie, ew. skusze sie przez neta i tez okaże sie klapa, znając mnie to uhuh :ziober2:
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: coś tam mam, coś czuje że w ostatniej chwili kupie jakies gowno bo nic innego nie bedzie, ew. skusze sie przez neta i tez okaże sie klapa, znając mnie to uhuh

Daj spokój, tak samo miałam ze swoją studniówką :ziober2: makijaż miałam super, ale ubraniowo czułam sie jak gówno bo nic znaleźć nie mogłam. Dlatego powodzenia.
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj spokój, tak samo miałam ze swoją studniówką makijaż miałam super, ale ubraniowo czułam sie jak gówno bo nic znaleźć nie mogłam. Dlatego powodzenia.

nooo kurde, zapomniałam że Tyś też z Olsztyna :D
w manhattanie coś jest? serio nigdy tam nie byłam a ponoć tam są butiki z jakimiś eleganckimi ciuchami, kieckami, koleżanka mówiła żebym się przeszła, wiesz coś? :ziober2:
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nooo kurde, zapomniałam że Tyś też z Olsztyna :D w manhattanie coś jest? serio nigdy tam nie byłam a ponoć tam są butiki z jakimiś eleganckimi ciuchami, kieckami, koleżanka mówiła żebym się przeszła, wiesz coś?

Daj spokój, to jest coś typu bardziej jak Zatorzanka :lol:
Oprócz chińskiej odzieży są tam tanie ciuszki z włoch. Czasem ładne, no ALE.
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj spokój, to jest coś typu bardziej jak Zatorzanka Oprócz chińskiej odzieży są tam tanie ciuszki z włoch. Czasem ładne, no ALE.

aha, czyli pójdę w byle jakiej szmacie, dzięki :ziober2:
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, czyli pójdę w byle jakiej szmacie, dzięki

Nie lepiej wybrać się do Wawy albo Trójmiasta? : D Chyba, że nie siedzisz już w Ostródzie.
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lepiej wybrać się do Wawy albo Trójmiasta? : D Chyba, że nie siedzisz już w Ostródzie.

właśnie teraz sporo latam po kraju wiec stwierdzilam, że wezme sie za poszukiwania zeby nie wyszło jak zawsze, w Gdańsku bylam z 3 razy - nic, Toruń/Bydgoszcz/Grudziądz to już nawet nie liczę, efekty żadne jesli chodzi o kiecki, w W-wie mało latalam ale po galeriach się przeszłam, za tydzien jadę do Poznania to może mnie wybawi

JEZUSIE, PAMIETASZ ZE MIESZKAM W OSTRÓDCE MOJEJ:ZAKOCHANY:
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie teraz sporo latam po kraju wiec stwierdzilam, że wezme sie za poszukiwania zeby nie wyszło jak zawsze, w Gdańsku bylam z 3 razy - nic, Toruń/Bydgoszcz/Grudziądz to już nawet nie liczę, efekty żadne jesli chodzi o kiecki, w W-wie mało latalam ale po galeriach się przeszłam, za tydzien jadę do Poznania to może mnie wybawi JEZUSIE, PAMIETASZ ZE MIESZKAM W OSTRÓDCE MOJEJ

Może : D w sumie rozejrzyj sie po centrum czy jakiś butików nie ma zamiast po centrach chodzić.

Tak :rotfl: pamiętam!
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012

no a ja widziałam Twoje zdjęcia pannico a to juz chyba coś bo na foci nigdy ich chyba nie wstawiałaś :ziober2:

asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no a ja widziałam Twoje zdjęcia pannico a to juz chyba coś bo na foci nigdy ich chyba nie wstawiałaś

Gdzie widzialas? Jak to? :rotfl:
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie widzialas? Jak to?

z fejsika i u Julki chyba na profilu :ziober2:
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z fejsika i u Julki chyba na profilu

To u Julki :ninja: proszę Cię, strachłam jak je zobaczylam.
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To u Julki proszę Cię, strachłam jak je zobaczylam.

no teraz Cię badam, widzę studniówkowe i nie tylko i dobra ciźka z Ciebie, ryli :D
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no teraz Cię badam, widzę studniówkowe i nie tylko i dobra ciźka z Ciebie, ryli :D

Nie znałam tego słowa :rotfl:
Nom, tylko troszke utyta :D
Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znałam tego słowa Nom, tylko troszke utyta :D

w sumie nawet nie wiem jak sie je pisze, ale tak sie wymawia :ziober2:
widzę cyce, a szczupaków nie lubię
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.