Metaluga
Metaluga
  31 października 2012 (pierwszy post)

czółko, mam nie lada problem, bo skaranie boskie dla mnie to latać po sklepach, a już tym bardziej szukając sukienki.

impreza raczej nie należy do kameralnych, szukam czegoś z klasą, bez zadnych falbanek i przesytu bo to nie w moim stylu, a no i nie chcę sukienki po samą ziemię, cena powiedzmy że nie gra roli. wolę marki, ktore znajde w sklepach stacjonarnych, bo wolałabym sprawdzić jak na mnie leży ale zdjęcia z neta też z chęcią przyjmę :)

pozdrawiam :ziober2:

boniwinter
boniwinter
  31 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czółko, mam nie lada problem, bo skaranie boskie dla mnie to latać po sklepach, a już tym bardziej szukając sukienki.


czółko
wlasnie po to jest miedzy innymi internet gdzie mozesz sobie sprawdzic modele sukienek nie wychodzac z domu.
Co wiecej w Twoich sklepach "stacjonarnych" wiesz co mozesz ewentualnie znalezc, wiec tym bardziej wsiadaj na google i szukaj:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 października 2012

Jak dla mnie to trochę za wcześnie na wybór studniówki, sama planuje kupić dopiero coś bliżej świąt i sylwestra, bo większy wybór.

RESERVED


RIVER ISLAND




H&m


TALLY WEIJL



ALLEGRO
http://moda.allegro.pl/mala-czarna-sexi-sukienka-bodycon-sexi-sukienki-sm-i2726109497.html
http://moda.allegro.pl/ds-0019r-cudna-sukienka-suknia-elegancka-xs-34-i2687352726.html

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  31 października 2012

MOJE PROPOZYCJE :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  1 listopada 2012

Od siebie polecam Simple, choć trzeba trafić na kolekcję, aktualna nie nadaje się na studniówkę, ale już odrobinę starsze modele są git.

Metaluga
Metaluga
  1 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czółko wlasnie po to jest miedzy innymi internet gdzie mozesz sobie sprawdzic modele sukienek nie wychodzac z domu. Co wiecej w Twoich sklepach "stacjonarnych" wiesz co mozesz ewentualnie znalezc, wiec tym bardziej wsiadaj na google i szukaj:)

nie chodzi mi o moje sklepy stacjonarne, bo sporo podróżuje po kraju wiec spokojnie mogą być to sklepy nie z mojej okolicy, a w necie już siedziałam i siedziałam, chciałam też sprawdzić jakie są wasze propozycje, sprawdzić czy i wg. was jakiś tam rodzaj sukienki pasuje jak to podały dziewczyny niżej :)

Sylvinka
Sylvinka: Jak dla mnie to trochę za wcześnie na wybór studniówki, sama planuje kupić dopiero coś bliżej świąt i sylwestra, bo większy wybór.

myślisz? też tak kurde sądze, ale znajac mnie wszystko bedzie na ostatnia chwile i chciałam temu zapobiec a kazda z dziewczyn już je ma, ja się tylko ostałam
Earth
Earth
  1 listopada 2012

To Tyś taka młoda? :o

Mi się podoba ostatnia którą pokazała Sylvinka, pasuje i na studniówkę i na lato potem :)

kasey00
kasey00
  1 listopada 2012

Propozycje Sylvinki :zakochany:

Metaluga
Metaluga
  1 listopada 2012
Earth
Earth: To Tyś taka młoda? :o

tak, zawsze dają mi dużo więcej :ziober2:








te bym nawet i na siebie włożyła, ale co z tego jak widzę tylko jak wyglądają na tych modeleczkach
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: impreza raczej nie należy do kameralnych, szukam czegoś z klasą, bez zadnych falbanek i przesytu bo to nie w moim stylu, a no i nie chcę sukienki po samą ziemię, cena powiedzmy że nie gra roli. wolę marki, ktore znajde w sklepach stacjonarnych, bo wolałabym sprawdzić jak na mnie leży ale zdjęcia z neta też z chęcią przyjmę :)

Sprobuj zajrzec do:
MANGO (z tego, co przegladalam ich strone maja kilka fajnych sukienek, ktore moga sie nadac na studniowke)
Motivi (podobnie jak MANGO, tylko materialy jakosciowo lepsze :) )
peek-cloppenburg (pomijajac ceny, maja bajeczne sukienki :zakochany: poczawszy od takich, ktore mozna zalozyc na wesele, na studniowkowych skonczywszy)

(zdjęc wstawiac nie bede, wszystkie ciuszki dostepne sa na stronach sklepow :P)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012

Mi się ostatnio takie spodobały to wrzuce :zabawa:

zara:



pull&bear:







Metaluga
Metaluga
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się ostatnio takie spodobały to wrzuce

jak latałam w Gda po tych wszystkich bershkach, pull&bearach i zarach to oczywko takich nie bylo :ziober2:
kedi
kedi
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: te bym nawet i na siebie włożyła, ale co z tego jak widzę tylko jak wyglądają na tych modeleczkach

ooo zayebiste, wszystkie w moim stylu! skąd one? brałabym wszystkie!
asexualna
asexualna
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jak latałam w Gda po tych wszystkich bershkach, pull&bearach i zarach to oczywko takich nie bylo

Pewnie same szmaty zostały :ziober2: bo te najlepsze odrazu wykupują. Jak masz jakies ciuchy pull&bear i wiesz jak na Tobie leżą to warto zamówić z ich stronki. W ciemno oczywiście nie polecam.

kedi
kedi: Metaluga: te bym nawet i na siebie włożyła, ale co z tego jak widzę tylko jak wyglądają na tych modeleczkach ooo zayebiste, wszystkie w moim stylu! skąd one? brałabym wszystkie!

Właśnie : D skąd ta z białą koronką na plecach?
Paulinessa
Paulinessa
  2 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:


megaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.