NightRiders87
NightRiders87
  30 października 2012 (pierwszy post)

Witam dziewczyny i chłopaki :)
Pytanie do chłopaków: Podobają ci się te buty?
Pytanie do dziewczyn: Czy podobają wam się faceci e takich?

http://w.fotka.pl/ab50f72dc9.jpg

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2012

@Jackyy
Tak, mam JUŻ syna

Masz coś do młodych matek? :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

aseptyczny
aseptyczny
  31 października 2012

W takim razie i ja podepnę się do tematu, chciałbym zapytać jakie są Wasze opinie na temat tego modelu butów.

http://www.hm.com/pl/product/01069?article=01069-B

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2012

Zależy od stylu faceta.
Wyglądają bardzo fajnie. Z reszta dużo rzeczy z H&M fajnie wyglada i... tylko tyle. Kupując w H&M uważaj na ich jakość. Bo o ile mozna tam trafić coś naprawdę dobrego to częściej mimo wszystko zdarzają sie buble.

Mam buty sznurowane z tego sezonu z H&M, po pierwszym noszeniu sie pozdzierały na zewnątrz. Nie chodziłam ani po górach, ani po lasach - wysiadałam z metra xD
Jeśli wiec bierzesz pod uwagę to, że możesz je wyrzucić po jednym sezonie to kup - wyglądają fajnie :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

aseptyczny
aseptyczny
  31 października 2012
massacre
massacre: Zależy od stylu faceta. Wyglądają bardzo fajnie. Z reszta dużo rzeczy z H&M fajnie wyglada i... tylko tyle. Kupując w H&M uważaj na ich jakość. Bo o ile mozna tam trafić coś naprawdę dobrego to częściej mimo wszystko zdarzają sie buble. Mam buty sznurowane z tego sezonu z H&M, po pierwszym noszeniu sie pozdzierały na zewnątrz. Nie chodziłam ani po górach, ani po lasach - wysiadałam z metra xD Jeśli wiec bierzesz pod uwagę to, że możesz je wyrzucić po jednym sezonie to kup - wyglądają fajnie :)


Nie od dzisiaj jestem z tą marką, więc wiem jak jest. Przy każdym zakupie dokładnie oglądam rzecz, czy nie jest z jakimś defektem itp. Aczkolwiek przyznać muszę, że przez te wszystkie lata jakie kupuję w h&m raz miałem przypadek, że musiałem plecak oddać na gwarancji bo mi się zapięcie posypało. Tak to, większość rzeczy mam do dzisiaj w bardzo dobrym stanie. Nawet jakiś czas temu kupiłem buty zamszowe, myślałem sobie że przy pierwszym deszczu się rozkleją a tu miłe zaskoczenie. Już nieraz mnie porządnie dolało, buty wyschły i są jak nowe. Nic się nie rozkleiło, nie zmieniło koloru. ;-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2012

No to nie wiem nad czym sie zastanawiasz?
Cena jest spoko :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  31 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam dziewczyny i chłopaki :) Pytanie do chłopaków: Podobają ci się te buty? Pytanie do dziewczyn: Czy podobają wam się faceci e takich? http://w.fotka.pl/ab50f72dc9.jpg


nie podobaja mi sie.ma je co drugi studencik
boniwinter
boniwinter
  31 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do dziewczyn: Czy podobają wam się faceci e takich?


buty same w sobie sa fajne, ale to jest kwestia jakie ubranie sie do tego dobierze
Strobista
Strobista
  31 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do chłopaków: Podobają ci się te buty?


nie,na zajebiste mrozy wole:
RafalMK
RafalMK
  3 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie do chłopaków: Podobają ci się te buty?

Nie podobają mi się
Metaluga
Metaluga
  3 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W takim razie i ja podepnę się do tematu, chciałbym zapytać jakie są Wasze opinie na temat tego modelu butów.

są bardzo fajne, jeśli pasują do Twojego całokształtu, a byłam na Twoim profilu i pasują :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie,na zajebiste mrozy wole:

glany z HD to byla chyba najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek kupiłam, nie wiem czy tylko ja mam pecha do tej firmy bo nawet klapki mi się rozwalały, a śruby w glanach wbiły mi się w stopę na koncercie, jak oddałam na reklamacje to włożyli mi aż grubszą podeszwę.
generalnie, szanuj nogi, nie noś glanów, fe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.