sol6
sol6
  27 października 2012 (pierwszy post)

Dzień dobry.
Przeglądam sobie allegro , dokładnie to buty i trafiłam na całkiem fajne kozaczki :mrgreen:

cena mnie zwaliła z nóg
buty dla 3 latki - cena Cena Kup Teraz
649,90 zł
:wtf:

szukam dalej :mrgreen:
:rotfl: cena przystępna ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić 3 latkę w takim czymś biegającą po śniegu. Cena bardzo przystępna bo tylko Cena Kup Teraz
148 zł.

Szukamy dalej :mrgreen:


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻY OD DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU W FIRMIE NEXT.
ZAZWYCZAJ WYNOSI OD 14 DO 28 DNI.:and: cena Cena Kup Teraz
247,50 zł.

Żałuję, że u mnie nie ma nexta bo jakość warta ceny.

Ja raz kupiłam buty na all i nigdy więcej, bo to co przyszło a to co było na zdjęciu to 2 różne produkty. :and:

Jeżeli chodzi o śniegowce to BARTEK spełnia najwyższe wymogi wg mnie


lekkie jak piórka, ciepłe, nieprzemakalne, stopa dziecka się nie poci, swoboda w poruszaniu się, ;] i tez warte swojej ceny.

Tylko że ja teraz szukam kozaków i daleka jestem od różu i serduszek :mrgreen:

Gdzie kupujecie buty dla dzieci?
Też uważacie, że buty dla dzieci są drogie ?

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 października 2012
massacre
massacre: Ja jestem z większych miast i jest to samo. Pamietam byłam na poczcie odebrać paczkę z Amazona (), młody w wózku, śnieg na świeży i Jakis tatuś w kolejce sie mnie pyta gdzie kupiłam młodego buty (Timby), ja ze w uk a on, że tak myślał, ze za granica :( Miał zimowa kurtkę puchowa z Moschino a kuzynka walnęła tekstem, ze jest drugi po Wojewódzkim który Moschino nosi. Bez kitu nie kumam tego do końca, bo juz nie patrząc na różnice zarobkowe w obu krajach, to często nawet przeliczajac nominalnie na złotówki to wychodzi taniej kupić w Anglii... Moja siostra zawsze na zakupy do Londynu przybywa. Sie jara, bo mowi, że nawet głupi Primark ma lepsza jakość niż droższe bazarkowe lumpy w Poznaniu.

no wlasnie tez nie czaje, szczerze mowiac to tak o tym myslac to taniej jest zaplacic za bilet samolotem do londynu i z powrotem jak ma sie zamiar pare rzeczy kupic, bo i tak sie zaoszczedza no i jaki wybor.
massacre
massacre: A to dziecko fashionista niezły, skoro juz Conversy czai xD


no dziewczynka, miala z 8 lat, mi w ogole glupio sie troche zrobilo, bo jeszcze pokazala palcem :rotfl:
massacre
massacre: moja sis tez sie zdziwila, ze robią Conversy nawet takie miękkie dla bobo :D


czego tu nie robia :D
massacre
massacre: Ty, juz Ci kiedyś mowilam, ja nigdy w Smyths nie byłam znam tylko z reklam na Nick Jr, raz widziałam na drugim końcu miasta jak jechałem nad morze xD Ja mam ToyS R Us pod nosem wiec nie mam potrzeby w sumie zasuwać taki kawał drogi. A Smyk tak, zabawkowy, w Browarach w Poznaniu piętrowy mega

teraz sie patrze, i chyba to jednak 2 rozne sklepy sa :)

Toys R Us to u mnie nie mam, wiec tak jak ty, korzystam z tego, co blizej :mrgreen:
massacre
massacre: A w ogole za stówę to juz mozna dla dzieciaka Buty Armaniego dostać, czyli w tej cenie co Sol wrzucila pierwsza pare A za około dwie stowki śliczne Burberry, co w realnym przeliczeniu tak jak z 200zł :O


no wlasnie.
Konto usunięte
Konto usunięte: za 200 to ja moge jedynie Bartka kupić. Ceny w UK a ceny w PL - nawet nie ma co porównywać, niestety.


moze poogladaj strony np. .co.uk albo.com i zobacz, czy czasem nie znajdziesz darmowej dostawy na caly swiat, bo wiem ze czesto takie sa. albo nawet czy z dostawa Ci czasem taniej nie wyjdzie niz kupowanie czegos w pl.
sol6
sol6
  27 października 2012
massacre
massacre: massacre



89,90 zł



349,90 zł :wtf:

Wójcik. Mają ładne kolekcje, ciuchy dobre gatunkowo i ceny wyebane w kosmos, słowo daję.

5-10-15 czasami mają fajne kolekcje, naprawdę ładne i czasami mają przystępne ceny. ;]
sol6
sol6
  27 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to dziecko fashionista niezły, skoro juz Conversy czai xD


dobrze że my nie na tym etapie :rotfl:
pijana
pijana
  27 października 2012

Jak stałam u siebie na kasie na dziale dziecięcym (Reserved) to się przeraziłam cenami, naprawdę... Na kurtkę dla dziecka, której za rok już nie założy, bo wyrośnie, musiałabym pracować 5 dni, a w samej kurtce dziecko nie pochodzi. Szkoda mi było wielu tych rodziców, bo widziałam z jakim trudem wydawali te pieniądze, i wcale im się nie dziwię.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2012

@Agoosia
Moje kuzynki często gęsto biorą wiecej kasy, w samochód i do Berlina na zakupy jadą - tanio i do tego bliżej maja niż do Londynu.

@Sol
Fajna cena kurtki :szok:
Młodemu kurtkę puchową Moschino kupiłam za £400 i wierz mi, była to moja zwykła ekstrawagancja i próżność :rotfl: Zimową odzież najczęściej jednak kupuje w Timberland i tak samo, kamizelka puchowa, która na angielska zimę w zupełności starczy ok. £40. I to jest przeciez firma juz z tej wyższej półki highstreet.
Bez kitu, jak młoda ma paszport to kopnij sie z nią tanimi liniami lotniczymi na dzień zakupów do Londynu - dostaniesz pewnie 2x wiecej i lepiej :)

@Pijana
Tez bym płakała jakbym miała pól wypłaty dziecku na kurtkę czy buty wydać :(
Tutaj nawet ludzie mniej zamożni, ci na minimalnej czy zasilkach maja spory wybór, bo ciuchy w Primarku, Asdzie czy tego typu sklepach są pewnie w 1/4 cenie tych marek, o których ja czy Agoosia pisze.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2012

Właśnie Sol
Obczaj moze amazon.co.uk
Większość dostarcza do Polski bez problemu, nie jest to żadne Allegro, wiec podróbek i cichociemnej jakości nie bedzie.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sol6
sol6
  27 października 2012

Bez kity to ja czasu nie mam na takie wyprawy , ale z wielką chęcią.
Tak, stwierdzam że w PL cena nie idzie w parze z jakością , a ceny ciuchów dla dzieci są kosmiczne.

massacre
massacre: amazon.co.uk


dzieki:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2012

Sol

Masz tu:
http://www.amazon.co.uk/gp/aw/s/ref=is_s_ss_i_0_14?k=timberland+girls+boots&sprefix=Timberland+gir

Większość Ci przyśle do PL, z dostawą dalej wyjdzie taniej a kupujesz sprawdzoną markę, wiec nie wahalabym sie, że bez przymieżania. Zwłaszcza ze Timberland "myśli" i zimowe obuwie jest zawsZe nieznacznie większe niż np letnie. Wiadomo, gruba skarpeta, lepszy komfort itd

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 października 2012

*przymierzania :zonk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sol6
sol6
  27 października 2012

Dzięki, oblukam :)

pijana
pijana
  27 października 2012

A ja od siebie polecę 3 polskie stronki, tj. markafoni.pl, zlotewyprzedaze.pl i limango.pl, dziecięce kampanie są najczęściej na limango, najrzadziej chyba na złotych. Wypróbowane, sprawdzone, polecam.

pijana
pijana
  27 października 2012
massacre
massacre: Młodemu kurtkę puchową Moschino kupiłam za £400

Ileeeeeeeeeeeeeeeee ? O ja pier*olę :rotfl:
pijana
pijana
  27 października 2012
http://www.limango.pl/shop/overview/index.php?cid=5656&catid=20938&subcatid=21354 Obuwie zimowe dla dziewczynek, nie wiem co to za marka, ale niektóre całkiem fajne.
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 października 2012

@ massacre
z tego linku co podalas to sobie dla siebie znalazłam timberlandy za 39.99 :lol:

pijana
pijana
  27 października 2012

A, sorry za tyle postów, ale jeszcze bigbrands.pl.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.