BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  24 października 2012 (pierwszy post)

Kupię teraz gdzieś płaszcz na zimę w kwocie 130-140 zł? w sklepach typu H&M,new yorker etc? Dawno nie byłam w takich sklepach,nie wiem czy są już są takie płaszcze i czy wgl w takiej cenie.

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

sol6
sol6
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak się przekłada cena na jakość.


nie wiem, ale
"Gwarancja satysfakcji!

Jeśli z jakichkolwiek powodu nie odpowiada Ci zakupiony produkt lub nie jesteś w pełni zadowolona pamiętaj, że możesz go zwrócić w ciągu 10 dni." :)
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  25 października 2012
styka51
styka51: swój za 179 w zwykłym miejskim sklepiku


To Ja się wybrałam do sklepu chińskiego,płaszcze za ponad 200 ileś zł,złapałam się za głowę...
Myślę,że pochodzę po lumpach,ew.sklepach tj.new yorker itp.Jak nie znajdę to all,choć przez neta nic w życiu nie kupowałam...
Bo buty muszę jeszcze kupić,dlatego nie mogę sobie pozwolić na droższy płaszcz..licho z kasą;c i pracą...

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

styka51
styka51
  25 października 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: To Ja się wybrałam do sklepu chińskiego,płaszcze za ponad 200 ileś zł,złapałam się za głowę... Myślę,że pochodzę po lumpach,ew.sklepach tj.new yorker itp.Jak nie znajdę to all,choć przez neta nic w życiu nie kupowałam... Bo buty muszę jeszcze kupić,dlatego nie mogę sobie pozwolić na droższy płaszcz..licho z kasą;c i pracą...

W New Yorkerze zazwyczaj jest fatalna jakość, mierzyłąm tam coć, ale za 279 zł czy jakoś tak, bym tego nie kupiła za żadne skarby. Serio gdyby był ciepły i wygodny, porządnie skrojony, to dałabym tyle za niego, nawet więcej, ale to była bida z nędzą ;C
madzia2143
madzia2143
  25 października 2012
styka51
styka51: W New Yorkerze zazwyczaj jest fatalna jakość

oo tak, już nigdy tam nic nie kupię.
proponuję udać się na prawdę do jakiegoś ciucholandu, ja kupiłam nówka nie śmigany z New Looka za 37zł :)
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ja kupiłam nówka nie śmigany z New Looka za 37zł :)


widzę,że jesteś ze Śląska,gdzieś na Śląsku?
wgl jest ktoś z katowic kto się orientuję gdzie są fajne szmateksy z szerokim asortymentem?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

styka51
styka51
  25 października 2012

W Housie jest od dziś przecena -50% na płaszcze ;)

madzia2143
madzia2143
  25 października 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: wgl jest ktoś z katowic kto się orientuję gdzie są fajne szmateksy z szerokim asortymentem?

na ligocie są 2 fajne :) oba są zaraz przy dworcu pkp. Jeden nazywa się Biga Style (jest nad biedronką w tym samym budynku), drugi przed szkołą która jest za Biedronką ;P czyli w promieniu jakichś 200m są te dwa. Ja kupiłam swój właśnie w tym drugim na wycenie :)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  25 października 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Kupię teraz gdzieś płaszcz na zimę w kwocie 130-140 zł? w sklepach typu H&M,new yorker etc? Dawno nie byłam w takich sklepach,nie wiem czy są już są takie płaszcze i czy wgl w takiej cenie.

Obawiam się, że satysfakcjonującego w tej cenie nie znajdziesz... Mimo to, polecam DeFacto. Twój budżet przewyższa, ale warto. Mam od nich 2 rzeczy (zimowy puchowy płaszcz i wiosenną do pasa z paskiem), jestem bardzo zadowolona. :)
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  26 października 2012
Kiniowska
Kiniowska: DeFacto

http://sklep.df.net.pl/

?

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.