kraczolkaa
kraczolkaa
  23 października 2012 (pierwszy post)

co sądzicie i tym zegarku bo mi się podoba
http://www.torebkiabc.pl/produkt,99,zegarek-pleciona-bransoleta-kolorowa.html

margit88
margit88
  23 października 2012

mi sie raczej nie podoba , szybko sie pobrudzi i jakos tak nie

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 października 2012

Zegarek za 20zł nie moze być dobry
Jeśli sie z tym liczysz i będzie pasował Tobie jako dodatek to kupuj bez zastanowienia. Takie małe pieniądze to i do kosza go wrzucić nie będzie żal :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kraczolkaa
kraczolkaa
  23 października 2012

dokładnie chce go nosić tylko do bluzki z takimi fajnymi koralikami :)
o 20 złotych nie chodzi

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 października 2012

To sie nie zastanawiaj tylko kupuj :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

EngagedAngel
EngagedAngel
  24 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie i tym zegarku


Mam taki. Myślę, że wart swojej ceny. Nic ponadto.

Konto usunięte
Konto usunięte: szybko sie pobrudzi


To fakt, ale równie szybko idzie go wyczyścić.
sol6
sol6
  24 października 2012

To go kup, w czym problem:))

aseptyczny
aseptyczny
  24 października 2012
massacre
massacre: Zegarek za 20zł nie moze być dobry


Z tym stwierdzeniem się zgodzić nie mogę. Istnieje taka firma produkująca zegarki ,, PERFECT ,, - już 5 lat mam budzik, prosta konstrukcja, prosta cena. O ile się nie mylę dałem za niego do dziesięciu złotych. Idąc tym tropem, jakiś czas temu szukałem na allegro naręcznego zegarka owej firmy. Znalazłem aukcję, gdzie wystawione były klasyczne męskie zegarki, o ile się nie mylę w 11 wzorach. Cena 14.99zł. Zamówiłem, użytkuję i muszę przyznać że zegarek świetny jak za taką cenę. Wykonanie nie jest na ,, odwal się ,,. Udało mi się nawet wkręcić kilku znajomych! ;-) Jak powiedziałem ile tak naprawdę zapłaciłem za to cudo to byli w szoku.
EngagedAngel
EngagedAngel
  24 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: firma produkująca zegarki ,, PERFECT ,,


Prawda. Zegarki tej firmy są tanie a zarazem ładnie wykonane. Moja mama ma zegarek z tej firmy ładnych parę lat i jedynie co jakiś czas wymienia baterię. Wizualnie wygląda wręcz na nowy, mimo że jest często noszony.
l3xa
l3xa
  24 października 2012
massacre
massacre: egarek za 20zł nie moze być dobry

Niestety mylisz sie. Tanie nie znaczy gorsze. Wiele razy juz sie o tym przekonalam.
Michal89TG
Posty: 854 (po ~50 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Michal89TG
  24 października 2012

A nie lepiej chociaż troszkę więcej dołożyć i kupić coś z Casio ?

aseptyczny
aseptyczny
  25 października 2012
Michal89TG
Michal89TG: A nie lepiej chociaż troszkę więcej dołożyć i kupić coś z Casio ?


Sprawa wygląda tak, że jak człowiek będzie szedł tym tropem ,, a lepiej wziąć ten i dołożyć 50zł ,, ,, a to już lepiej dołożyć 100zł i wziąć nowszy model ,, ,, a jak dołożymy 150zł to dostaniemy jeszcze specjalny pokrowiec ,,

Oczywiście, ja wcale nie mówię nie. Firma CASIO powstała w 1946 roku i jest z nami do dziś. Świadczy to o tym, że ludzie wciąż ją wybierają i sobie cenią. Ja osobiście mam już zegarek jakby to nazwać ,, z wyższej półki ,, ale nie ukrywam, że ten który jakiś czas temu kupiłem na allegro za 14.99zł równie chętnie na zmianę noszę. Nie ma też w tym jakiegoś ,, obciachu ,, że ten za tyle a ten za tyle. ;-)
Michal89TG
Posty: 854 (po ~50 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
Michal89TG
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Michal89TG:A nie lepiej chociaż troszkę więcej dołożyć i kupić coś z Casio ? Sprawa wygląda tak, że jak człowiek będzie szedł tym tropem ,, a lepiej wziąć ten i dołożyć 50zł ,, ,, a to już lepiej dołożyć 100zł i wziąć nowszy model ,, ,, a jak dołożymy 150zł to dostaniemy jeszcze specjalny pokrowiec ,, Oczywiście, ja wcale nie mówię nie. Firma CASIO powstała w 1946 roku i jest z nami do dziś. Świadczy to o tym, że ludzie wciąż ją wybierają i sobie cenią. Ja osobiście mam już zegarek jakby to nazwać ,, z wyższej półki ,, ale nie ukrywam, że ten który jakiś czas temu kupiłem na allegro za 14.99zł równie chętnie na zmianę noszę. Nie ma też w tym jakiegoś ,, obciachu ,, że ten za tyle a ten za tyle. ;-)

W porządku, tylko chciałem pomóc ; ) Nie oburzaj się tak. ; )
Patty527
Patty527
  25 października 2012

Skoro się podoba to kup. Po co pytać na forum czy się podoba? Jak ja tego nie rozumiem...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.