Patriotaa
Patriotaa
  23 października 2012 (pierwszy post)

Witam mam buty Nike noszę je już pół roku i dziś zobaczyłem że napis Nike który jest wychawtowany już za mocno jest brudny.Buty są skórzane wiec nie wrzucę do pralki.A napis bym wyprał ale jak?>
Może ktoś wie jak się czyści takie rzeczy?

sol6
sol6
  23 października 2012

dlaczego nie wrzucisz do pralki?
:woot:

bozebozenkoo
bozebozenkoo
  23 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Byc Polakiem ToZaszczyt Jest

:piwo:
mój brat sobie po prostu przeczyścił szmatką wyhaftowany znaczek i pomalował akrylem :lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 października 2012

A mocno brudny jest?
Gąbką do mycia i proszkiem w płynie (jeśli brud nieduży to i płyn do mycia starczy) trzeć na mokro.

Jak nie pomoże to wcześniej lekko namoczyc miejsce odplamiaczem, polecam Ariel Stain Remover albo w sprayu albo w proszku.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patriotaa
Patriotaa
  23 października 2012

Buty są na płaskiej podeszwie . Ja jedynie piore na dużej podeszwie i szmaciaki. Te co mam zrobię tak jak mówi massacre.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  23 października 2012

ja bym po prostu do pralki wrzuciła :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Felka
Felka
  23 października 2012

gąbeczką ugniataj i pierz w białym jeleniu bo to taki wanish w taniej wersji tzn działa jak odplamiacz

pijana
pijana
  23 października 2012

Wrzucam każde Najki do pralki i jakoś jeszcze mi się nic z żadnymi nie stało.

A jeśli już taki patriota z Ciebie, to naucz się chociaż pisać w ojczystym języku ("wychawtowany" :zonk:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 października 2012

A ja odradzam Vanish - w ogole komuś to działa?
Bo wg mnie tylko utrwala plamy do tego stopnia, że juz pózniej żaden odplamiacz nie daje rady...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patty527
Patty527
  25 października 2012

Wypierz normalnie. Ja wszystkie buty oryginalne piore i nic sie z nimi nie dzieje :)

boniwinter
boniwinter
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie jak się czyści takie rzeczy?


kup sobie specjalne pudeleczko do pralki przeznaczone do prania butow i je po prostu tam wrzuc, a jak nie to bierzesz gabke i jedziesz
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak nie to bierzesz gabke i jedziesz

wkladasz sobie miedzy nogi jak masz ciote i chce ci sie ruchac?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 października 2012

Prinzo skąd znasz tą metodę?
:rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  26 października 2012
massacre
massacre: Prinzo skąd znasz tą metodę?

z secret diary of a london call girl xd

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.