JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  22 października 2012 (pierwszy post)

Cześć, mam do was wielką prośbę, a mianowicie proszę was o pomoc w zmianie stylu. Do tej pory najchętniej nosiłem się w wąskich spodniach, sweterku z pieszczochą na ręce, no ale chyba już z tego wyrosłem... Poszukuję czegoś męskiego w czym spokojnie będę mógł wyjść na ulicę. Najchętniej przyjmę linki do all, gdzie będę mógł od razu coś kupić, bo nie lubię chodzić po sklepach. No i nie szaleć mi tutaj z jakimiś ciuchami za miliony, bo do wypłaty jeszcze daleko :P
Pozdrawiam i piwo stawiam

bozebozenkoo
bozebozenkoo
  22 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć, mam do was wielką prośbę, a mianowicie proszę was o pomoc w zmianie stylu. Do tej pory najchętniej nosiłem się w wąskich spodniach, sweterku z pieszczochą na ręce, no ale chyba już z tego wyrosłem... Poszukuję czegoś męskiego w czym spokojnie będę mógł wyjść na ulicę. Najchętniej przyjmę linki do all, gdzie będę mógł od razu coś kupić, bo nie lubię chodzić po sklepach. No i nie szaleć mi tutaj z jakimiś ciuchami za miliony, bo do wypłaty jeszcze daleko :P

sądzę,że pora znaleźć swój własny styl a nie uganiać się od a do z w tym, co ktoś powie.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  22 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sądzę,że pora znaleźć swój własny styl a nie uganiać się od a do z w tym, co ktoś powie.

Ale ja nie zamierzam kupować każdej rzeczy którą ktoś tutaj wstawi. Nie znam się na ciuchach dlatego proszę o pomoc w skompletowaniu outfitu aby to miało ręce i nogi.
sol6
sol6
  22 października 2012








:)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 października 2012

wyrzuciłabym te ohydne buty


tak samo jak tutaj, przyciemniła bym też spodnie, bo ogólnie takich jasnych u facetów nie lubie, koszulki też można zmienić ale zawsze jakoś bardziej kolorowo


buty w reserved są ogólnie beznadziejne więc tutaj też nie pasują


ta bluza i te spodnie :zakochany:



spodnie
http://www.lee-store.com/tmpl/en/detail.tmpl?count_art_sel=12;art_id=257594;count_cat_sel=1;main_cat=2;cat=2;sub_pg=1686;et_sub=Lee_Website;id=JF23cfU.qIeP3P1dOctM0U

buciki oryginalne według mojego gustu, nie umiem innych dopasować do faceta :D




super koszula, ogólnie koszule jak najbardziej na plus


pewnie większość się nie spodoba, ale ja tak widzę mojego faceta :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
bozebozenkoo
bozebozenkoo
  22 października 2012
Sylvinka
Sylvinka: pewnie większość się nie spodoba, ale ja tak widzę mojego faceta :)

jezusie :ninja:
ja w dalszym ciągu przekopuję internet żeby coś znaleźć sensownego :and:
kasey00
kasey00
  22 października 2012
Sylvinka
Sylvinka: pewnie większość się nie spodoba, ale ja tak widzę mojego faceta :)

jestem za! chociaż buty w reserved nie są takie złe, jedynie często nie warte swojej ceny...

ogólnie jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie koszule...
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  23 października 2012
sol6, Sylvinka, dzięki bardzo za propozycje : )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.