Adidasowa
Adidasowa
  10 października 2012 (pierwszy post)


Natalia Oreiro, właśc. Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié (ur. 19 maja 1977 w Montevideo)
– urugwajska aktorka i piosenkarka. Zamężna z Ricardo Mollo (od 31 grudnia 2001). Ma siostrę Adrianę. Natalia Oreiro sprzedała na całym świecie ponad 7 mln egzemplarzy swoich płyt. 14 lipca 2011 poinformowała na swojej oficjalnej stronie, że spodziewa się dziecka. Jej syn, Merlin Mollo Oreiro przyszedł na świat 26 stycznia 2012. W 1998 roku Natalia zdecydowała się zmienić wytwórnię na rzecz Telefe, z którą podpisała wielomilionowy kontrakt. Dostała główną rolę w serialu "Zbuntowany anioł", w którym u boku Facundo Arany zagrała Milagros – dziewczynę z sierocińca która trafiła do domu państwa Di Carlo. Tam z brzydkiego kaczątka przeobraziła się w pięknego łabędzia. Temat przewodni serialu "Cambio dolor" odniósł ogromny sukces, podobnie jak telenowela. "Zbuntowany anioł" w 1999 roku otrzymał statuetkę Martin Fierro 1999 w kategorii "Najlepszy serial dramatyczny", zaś Natalia nominowana została za rolę Milagros do latynoskiego oskara Martin Fierro. Wydając debiutancką płytę "Natalia Oreiro" Natalia stała się gwiazdą pop. Natalia wydała 5 singli ze swojej pierwszej płyty.

Jak Natalia wyglądała kiedyś:



Jak wygląda teraz:



Osobiście jak zobaczyłam jak wygląda teraz to aż mi się łezka w oku zakręciła. Boziu ile to już lat temu ją podziwiałam:zakochany:
Aha, no i nie może zabraknąć:
http://www.youtube.com/watch?v=gn2CnrxMEJ4

http://www.youtube.com/watch?v=RvAhzaXa97g
tę piosenkę kochałam nad zycie:zakochany:

1. Pamiętacie ją?
2. Oglądałaś/eś serial "Zbuntowany Anioł"?
3. Są wspomnienia?:ninja:
4. Co do urody: co na tak co na nie?;]

Pozdrawiam,
Adidasowa.
madzia2143
madzia2143
  11 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pamiętacie ją? 2. Oglądałaś/eś serial "Zbuntowany Anioł"? 3. Są wspomnienia?

1. yes, mam nawet jej płytkę :pavarotti:
2. yes! kochałam go
3. yes :D mega jej zazdrościłam pieprzyka obok ust :ninja:
Maryla
Maryla
  11 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętacie ją?

Pamiętam, do tej pory jakbym się bardzo postarała, znalazłabym którąś z jej płyt.

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałaś/eś serial "Zbuntowany Anioł"?

Pewnie! Na tamte czasy, była to naprawdę fajna telenowela.

Konto usunięte
Konto usunięte: Są wspomnienia?

Są, aż chyba poszukam sobie online odcinków i poprzypominam sobie troszkę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do urody: co na tak co na nie?;]

Śliczna jest, jednak patrząc na te zdjęcia, wolę ją za dawnych czasów. Wydaje mi się, że czas działa na jej szkodę. :P
marta0859
marta0859
  11 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pamiętacie ją? 2. Oglądałaś/eś serial "Zbuntowany Anioł"? 3. Są wspomnienia? 4. Co do urody: co na tak co na nie?;]

Pamiętam.
Nie nałogowo, ale kiedyś widziałam pojedyncze odcinki.
Nie.
Włosy na tak. Oczy też.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.