Maryla
Maryla
  8 października 2012 (pierwszy post)

Brand jest streetowy, w generalisie wszystko świetnie skrojone i bosko leży. To nie są konceptualne ciuchy dla architektów, nie unisex, tylko rzeczy podkreślają płeć, ustawiają proporcje najkorzystniej dla sylwetki - i damskiej i męskiej. Koncept opiera się o szarą bluzę z kapturem. Z dresówki uszyta jest sexy sukienka z kapturem, męskie bluzy z kominem, koktajlowa "mała szara", mięsista, ciepła pościel, pokrowce na laptopa (oczywiście z kapturem), są tez torby "kangurki" białe longsleeve'y z sercem t-shirty z haftowanymi napisami z mocnym przekazem i pięknym fontem (typu "buy less, fuck more", "love stories suck" etc). Do tego smycze, obroże dla psów i skórzana magnetyczna biżuteria.

Dwie kobiety, Antonina Samecka i Klara Kowtun wprowadziły na salony najwygodniejszy dres, wymyślając najróżniejsze kreacje, na naprawdę wszelakie okazje. Tutaj link do dzisiejszego reportażu w Dzień Dobry TVN :)



















Q: Panie, wzbogaciłybyście swoją szafę o jakiś ciuszek z RISK'a?
Q: Panowie, garnitur z dresu, tak/nie?

Pozdrawiam :)
sol6
sol6
  8 października 2012
Maryla
Maryla: W DDTVN były małe dzieciaczki poubierane w ich kreacje, wyglądały przeuroczo!


O tym pisałam, kliknęłam w linka :) Dziewczynka wygladala super. Wygodne przede wszystkim, a dla takiego dziecka to podstawa.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  8 października 2012

Jakieś córeczki czy kochanki prezenterów TVNu zabierają się za "modę" i trzeba je trochę rozreklamować?

pijana
pijana
  8 października 2012

Całkiem, kurde, fajne.

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  9 października 2012

nie ktore spoko, ale suknia ślubna/ garnitur z dresu lekka przesada ;d (moim zdaniem.)

asexualna
asexualna
  9 października 2012

Taki szary jest bardzo nietwarzowy :( fuj

Bianka
Bianka
  21 października 2012
Maryla
Maryla: Panie, wzbogaciłybyście swoją szafę o jakiś ciuszek z RISK'a?

tak, nie mam nic przeciwko takich brzydkich rzeczy :D xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.