Ewelina
Ewelina
  7 października 2012 (pierwszy post)

Przygotowania do studniówki zaczęłam od dupy strony, że tak powiem :ninja: ale z pewnych względów sukienkę jestem zmuszona kupić na ostatnią chwilę :ninja:
zaopatrzyłam się już w kilka par butów na tę okazję[color=white](wkleiłabym zdjęcia, ale chcę uniknąć zbędnych komentarzy, że się chwalę), ale upolowałam ostatnio śliczne(jak dla mnie) buty.

Teraz nie wiem jaką kieckę do nich dopasować. Marzyłam o długiej prostej, zwiewnej sukience, ale wydaje mi się, że do tych butów takie nie pasują(jak sądzicie? ) Jakie kroje i długości sukienek założyłybyście do nich?

kasey00
kasey00
  9 października 2012
Ewelina
Ewelina: ja bym szukała czegoś takiego jeżeli już miałabym dopasować do takich butów jakie wkleiłaś

świetne propozycje do tych butów, takie delikatne dziewczęce sukienki będą pasować, nie będzie dużo przepychu :)
asexualna
asexualna
  9 października 2012
Ewelina
Ewelina: Teraz nie wiem jaką kieckę do nich dopasować. Marzyłam o długiej prostej, zwiewnej sukience, ale wydaje mi się, że do tych butów takie nie pasują(jak sądzicie? ) Jakie kroje i długości sukienek założyłybyście do nich?

Mała czarna i torebka pasująca do butów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.