Ewelina
Ewelina
  7 października 2012 (pierwszy post)

Witajcie DZIEWCZYNY, bo temat kierowany do Was ;)
Mam w planach przedłużyć sobie włosy na studniówkę. Chcę jednak zrobić to metodą clip-in, czyli dość popularnych pasm ze spinkami.

Na allegro jest pełno aukcji z takimi włosami, producenci zapewniają że są naturalne, a jeśli przyznają się do sztucznych to piszą, że nie świecą się, nie plączą itp.
I tutaj zwracam się z ogromną prośbą. Mianowicie jeśli któraś z Was kupowała takie włosy przez allegro, lub inną stronę proszę o namiary na te strony. Chcę mieć pewność, że produkt który kupię nie będzie do wyrzucenia po jednym użyciu, dlatego wolę zamówić ze sprawdzonych źródeł. Oczywiście w grę wchodzi rozsądna cena.

Pozdrawiam;)

asexualna
asexualna
  7 października 2012

Moja siostra kupowała jakiejś firmy Remy czy cos takiego :ninja: tylko, że w sklepie stacjonarnym.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  7 października 2012

niestety nie ten temat :)

ale moja znajoma ostatnio opowiadała mi o doczepianych włosach, bo miała tak idealnie dobrane że wyglądały jak naturalne, pomalowała je farbą którą maluje swoje włosy. To była cena około 100zł ale nie mam pojęcia gdzie. zapytam i dam Ci znać :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Ewelina
Ewelina
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko, że w sklepie stacjonarnym.

no niestety w moim mieście nie słyszałam o sklepie z włosami :(
asexualna
asexualna
  7 października 2012
Ewelina
Ewelina: no niestety w moim mieście nie słyszałam o sklepie z włosami :(

U mnie też nie ma sklepu z napisem "sprzedajemy włosy" tylko po prostu fryzjerskie :rotfl:
Ewelina
Ewelina
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie też nie ma sklepu z napisem "sprzedajemy włosy" tylko po prostu fryzjerskie

huehuehuheu :ninja:
asexualna
asexualna
  7 października 2012
Ewelina
Ewelina: huehuehuheu

btw. firme Ci napisalam, żebyś na allegro jej poszukała czy gdzieś tam. Włosy wyglądały jak własne.
Ewelina
Ewelina
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. firme Ci napisalam

znalazłam już, dziękuję ;)
Felka
Felka
  7 października 2012
Sylvinka
Sylvinka: To była cena około 100zł ale nie mam pojęcia gdzie

100 za doczepy?:szok:
Ewelina
Ewelina
  7 października 2012
Felka
Felka: 100 za doczepy?

te, które planuje zamówić kosztują 300 zł, więc za 100 to pewnie syntetyki ;/
Felka
Felka
  7 października 2012
Ewelina
Ewelina: które planuje zamówić kosztują 300 zł, więc za 100 to pewnie syntetyki ;/

no wiesz kolezanka zamowila sobie na http://www.hairservice.redcart.pl/ to swiecily sie jak psu jajac albo jeszcze gorzej ;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.