Ashx333
Ashx333
  30 września 2012 (pierwszy post)

Hej. Chciałam zwrócić się z pytaniem, czy ktokolwiek uzywał może kiedyś płynu Atrederm? Czy jest ktoś w stanie wypowiedzieć się na temat jego działania, głównie interesuje mnie, czy pomaga usunąć, lub przynajmniej w znacznym stopniu rozjaśnić i spłycić blizenki i przebarwienia po przebytym trądziku? Aktualnie używam najmniejszego stężenia tego preparatu, ale używam go dopiero ok. trzy tygodnie i jakichś spektakularnych efektów póki co nie zauważyłam. Może ktoś skończył długą kurację i mógłby się wypowiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 września 2012

zainwestuj w serie kwasów aha u kosmetyczki zamiast się babrać całe wieki jakimiś maściami lub kremami :tak:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  30 września 2012

a ja patrze na te Twoje zdjecia i zastanawiam się gdzie ten trądzik się ukrył...

Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  1 października 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: zainwestuj w serie kwasów aha u kosmetyczki zamiast się babrać całe wieki jakimiś maściami lub kremami

zdecydowanie kwasy AHA. albo u kosmetyczki albo jest taka seria BingoSpa.. mają kwasy w małych steżeniach do uzytku domowego..
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Ashx333
Ashx333
  1 października 2012
Pogodynka
Pogodynka: Gejszalicious:zainwestuj w serie kwasów aha u kosmetyczki zamiast się babrać całe wieki jakimiś maściami lub kremami zdecydowanie kwasy AHA. albo u kosmetyczki albo jest taka seria BingoSpa.. mają kwasy w małych steżeniach do uzytku domowego..


Niestety uczę się jeszcze, nie utrzymuję się samodzielnie i jeszcze nie zarabiam, także wypieprzanie kasy na comiesięczne zabiegi kwasami AHA u kosmetyczki nie jest w moim przypadku dobrym rozwiązaniem i na dzień dzisiejszy w sumie niemożliwym. Poza tym, z tego co zdążyłam się rozeznać, kwasy u kosmetyczki wcale nie są aż tak do końca wychwalane pod niebiosa :P Atrederm jest bardzo silnym lekiem, po prawie trzytygodniowym używaniu go zauważyłam że cera się uspokoiła, nie mam praktycznie żadnych niespodzianek (chyba że kilka przez okresem, ale raczej niewielkie i szybko znikają) i zauważyłam jak do tej pory delikatne (ale jednak) spłycenie tych blizenek. Dlatego chciałabym zasięgnąć informacji na temat tego właśnie płynu od osób które miały z nim jakiś kontakt, stosowały itd. A nie czytać o kwasach, bo o nich już czytałam dużo. Więc.... Ktoś jeszcze używał i jest w stanie się wypowiedzieć?
Ashx333
Ashx333
  1 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja patrze na te Twoje zdjecia i zastanawiam się gdzie ten trądzik się ukrył...


A widzisz... Kwestia odpowiedniego makijażu (podkład, korektor) i jakoś daje rade :)
Ashx333
Ashx333
  1 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: BlondSzatynka:a ja patrze na te Twoje zdjecia i zastanawiam się gdzie ten trądzik się ukrył...A widzisz... Kwestia odpowiedniego makijażu (podkład, korektor) i jakoś daje rade :)


Poza tym nie trądzik, bo trądziku już nie mam od dawna, w moim przypadku chodzi o blizenki i plamki potrądzikowe :P
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  2 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w moim przypadku chodzi o blizenki i plamki potrądzikowe :P


no to jak koleżanka wyżej podała kwasy i kosmetyczki i mikrodermabrazja
to sa dwa zabiegi na których się nie zawiedziesz ...

jeżeli nie masz dużych możliwości pieniężnych to proponuje Ci korund mikronizowany.
http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Korund-mikrodermabrazja/60
Ashx333
Ashx333
  4 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ashx333:w moim przypadku chodzi o blizenki i plamki potrądzikowe :Pno to jak koleżanka wyżej podała kwasy i kosmetyczki i mikrodermabrazja to sa dwa zabiegi na których się nie zawiedziesz ... jeżeli nie masz dużych możliwości pieniężnych to proponuje Ci korund mikronizowany. http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Korund-mikrodermabrazja/60


Mikronizowany? Słyszałam o korundzie kosmetycznym, widziałam takie na allegro, po ileś tam gram sprzedają. Ale o mikronizowanym jeszcze nie słyszałam, to to samo co ten kosmetyczny, czy mikronizowany konkretnie czymś się różni?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.