NieDlaKazdegooo
Posty: 12 (po ~150 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 20
NieDlaKazdegooo
  24 września 2012 (pierwszy post)
Oferuje niedrogie usługi fryzjerskie ;-) Czesania okazjonalne : upięcia , koki , warkocze , loki , prostowanie ;-) Modelowanie włosów , strzyżenie , farbowanie , baleyage, trwała , ;-)Wiecej na Priv:)
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  24 września 2012

lubisz obcasy ?

Felka
Felka
  24 września 2012

z takimi rzeczami to nie tu :smap:

totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  24 września 2012

dawaj do Białego, utniesz mi końcówki.

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  24 września 2012

Czy oprócz strzyżenia można też liczyć na jakieś inne atrakcję ? Też mi się podobasz, wiec można coś pomyśleć mmm :****

Odpisz szybko tutaj(jeśli jeszcze w ogóle tu zajrzysz :/), póki nie ma żadnej moderatorki, bo zamkną temat, kiedy przyjdą, a nie chce mi się dodawać zdjęcia na profil, żeby napisać wiadomosć. Ewentualnie sama zaklikaj na PW do mnie i tam już ustalimy szczegóły spotkania, kto do kogo dojedzie, bo ja też mogę dojechać.

luckygal
luckygal
  24 września 2012
NieDlaKazdegooo
NieDlaKazdegooo: Oferuje niedrogie usługi fryzjerskie ;-) Czesania okazjonalne : upięcia , koki , warkocze , loki , prostowanie ;-) Modelowanie włosów , strzyżenie , farbowanie , baleyage, trwała , ;-)Wiecej na Priv:)


na twoim miejscu zastanowilabym sie nad wydrukowaniem ulotek reklamowych, dotrzesz w ten sposob do ludzi w twojej okolicy, kotrzy maja wieksza szanse skorzystac z twoich uslug, zajrzyj np tutaj ulotki druk. Na forum wiele ludzi zobaczy twoj wpis, ale potencajlnych klientow moze byc niewielu... Taka tylko mala sugestia :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.