Kasandra
Kasandra
  19 września 2012 (pierwszy post)

Chcialabym sobie zakupic to cudo, jak tak to zachwalaja na wizazu, sa rowniez negatywne opinie... Niby szczoteczka podczas oczyszczania usuwa wagry i niedoskonalosci...
Mam drobne wagry na nosie, i od czasu do czasu maly wysyp niespodzianek.

Uzywalyscie?
Jak dziala?
Jestescie Zadowoleni?

Kasandra
Kasandra
  20 września 2012

Bede wdzieczna. :)

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  20 września 2012
Kasandra
Kasandra: A polecilibyscie mi cos sprawdzonego na wagry na nosie, i na male wypryski ktore wychodza na twarz?

To zależy jaką masz cerę. Najpierw od tego najlepiej byłoby zacząć.

Ja ostatnio po oczyszczeniu buzi /miałam wysyp lekki, standard przez @/ poszłam na solarium i wszystko mi sie wysuszyło. Po 3-4 dniach nie było już śladu. Ale na solarium byłam całkiem przypadkiem, przygotowania do ślubu :)

Trzeba też zwrócić niestety uwagę na dietę.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Kasandra
Kasandra
  20 września 2012

Nie jem ostrych rzeczy, ani pikantnych, duzo slodyczy tez nie. Od czasu do czasu..

Mam tlusta skore/ i pol sucha..

kedi
kedi
  20 września 2012
Kasandra
Kasandra: tlusta skore/ i pol sucha

to znaczy: mieszaną. poczytaj w wątku poniżej, dziewczyny dały sporo fajnych porad.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012

Nie wydaje mi sie by dieta miała aż taki wpływ na cerę, no chyba, że ktoś totalnie je tylko ostre i/ lub cukier.

Jako wielbicielka pikantnej kuchni nigdy ale przenigdy nie miałam z tego pow

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012

odu problemu ze skórą.
Wszystko jest dla ludzi, a ważniejsze raczej jest Toby dieta była ustabilizowana. Ważniejsze niż niejedzenie ostrego jest picie dużej ilości wody.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012
massacre
massacre: Nie wydaje mi sie by dieta miała aż taki wpływ na cerę


Na trądzik ogólnie dieta nie ma żadnego wpływu ..

ale można zauważyć, że ktoś kto je ostre rzeczy ma np.częściej zaczerwionione oczy ...

są plusy i minusy jedzenia ostrego żarcia.

ja tam lubie ostre i mam to w tyłku.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre:Nie wydaje mi sie by dieta miała aż taki wpływ na cerę Na trądzik ogólnie dieta nie ma żadnego wpływu .. ale można zauważyć, że ktoś kto je ostre rzeczy ma np.częściej zaczerwionione oczy ... są plusy i minusy jedzenia ostrego żarcia. ja tam lubie ostre i mam to w tyłku.

Ja nie mam zaczerwienionych oczu :D no, ale nie oszalałam i nie jem ostrego codziennie. Zbilansowana dieta musi być. Wiesz dieta ma wpływ, ale tak jak napisałam nieznaczny, jeśli się nie popada w skrajności i nie wcina np. kostki żółtego sera dziennie, paru tabliczek czekolady i pól kilograma papryczek chilli d83dde1c

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012
massacre
massacre: Ja nie mam zaczerwienionych oczu :D


można zauważyć a nie, że mają :P

massacre
massacre: Wiesz dieta ma wpływ

Nie ma wpływu bo aż z ciekawości przeczytałam raz książke o trądziku i tam lekarz powiedział, że TRĄDZIK MA TYLKO PODSTAWY HORMONALNE.
Od trądziku do wysypki czy uczulenia - daleka droga.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre:Ja nie mam zaczerwienionych oczu :D można zauważyć a nie, że mają :P massacre:Wiesz dieta ma wpływ Nie ma wpływu bo aż z ciekawości przeczytałam raz książke o trądziku i tam lekarz powiedział, że TRĄDZIK MA TYLKO PODSTAWY HORMONALNE. Od trądziku do wysypki czy uczulenia - daleka droga.

owszem, w głównej mierze, ale nie tylko :)dieta nie zlikwiduje tradziku, ale odpowiednio zbilansowana może pomoc w leczeniu i złagodzeniu objawów. Poza tym już wcześniej zaznaczylam tak jak Ty, ze większego wpływu na walkę z trądzikiem nie ma, jednak na wypryski i ogólna kondycję cery tak.
Poza tym tyle ile lekarzy, tyle opinii... Pewnie dalej się sprzeczaja, co jest zdrowsze masło czy margaryna;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012

W sumie ja jak zawsze czytam stwierdzenia w stylu "jesz gówna to sie nie dziw,że masz trądzik'... to ciekawe co ja mam powiedziec. fast foody,czekolada, chipsy, paluszki ...
powinnam już mieć trądzik piorunujący :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie dalej się sprzeczaja, co jest zdrowsze masło czy margaryna;

Nie lubie masła ...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie ja jak zawsze czytam stwierdzenia w stylu "jesz gówna to sie nie dziw,że masz trądzik'... to ciekawe co ja mam powiedziec. fast foody,czekolada, chipsy, paluszki ...

Spokojnie, to cholerstwo nie musi się odbić na Twojej urodzie teraz. Jego efekty możesz ujrzeć za 10-15 lat ;)
Oczywiście życzę, żeby nie, ale nie jestem ślepa i widzę różnice miedzy 30-tkami i ich twarze i figury są świadectwem ich młodości. Nie zawsze, ale jednak.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kedi
kedi
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma wpływu bo aż z ciekawości przeczytałam raz książke o trądziku i tam lekarz powiedział, że TRĄDZIK MA TYLKO PODSTAWY HORMONALNE.

absolutnie się z tym nie zgodzę. w wielu przypadkach tak, pewnie nawet w większości, ale na pewno nie we wszystkich.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012
kedi
kedi: BlondSzatynka: Nie ma wpływu bo aż z ciekawości przeczytałam raz książke o trądziku i tam lekarz powiedział, że TRĄDZIK MA TYLKO PODSTAWY HORMONALNE. absolutnie się z tym nie zgodzę. w wielu przypadkach tak, pewnie nawet w większości, ale na pewno nie we wszystkich.

A to już Gosi wytlumaczylam :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryja
mmaryja
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TRĄDZIK MA TYLKO PODSTAWY HORMONALNE.

to szkoda, że się go tak ani nie traktuje, ani nie leczy:]

moja znajoma wyleczyła trądzik dietą i prawie 100% naturalną pielęgnacją, więc jednak się da.
zaznaczając, że każdy przypadek jest inny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.