Kasandra
Kasandra
  19 września 2012 (pierwszy post)

Chcialabym sobie zakupic to cudo, jak tak to zachwalaja na wizazu, sa rowniez negatywne opinie... Niby szczoteczka podczas oczyszczania usuwa wagry i niedoskonalosci...
Mam drobne wagry na nosie, i od czasu do czasu maly wysyp niespodzianek.

Uzywalyscie?
Jak dziala?
Jestescie Zadowoleni?

Hoshiko
Hoshiko
  19 września 2012
Kasandra
Kasandra: Uzywalyscie? Jak dziala? Jestescie Zadowoleni?

używam , już moje 2 opakowanko
czy działa ? hm działa na na krótko..
jest ok aczkolwiek dupy nie urywa
+ szczoteczka ułatwia używanie d83ddc4c
kasey00
kasey00
  19 września 2012

Ja używałam żel z L'oreala też z tego typu szczoteczką


sam żel nie był jakiś super ale miałam wrażenie że dzięki tej szczoteczce lepiej oczyszczam twarz dlatego używałam ją ze swoim ulubionym żelem...sama może skusiłabym się na ten z garniera, ciekawa jestem jak wypadnie jego szczoteczka w porównaniu do tamtej

kedi
kedi
  19 września 2012

mam awersję do garniera, szczególnie jeśli chodzi o produkty do twarzy, bo są bardzo agresywne. wątpie też, żeby dało rade z wągrami, aczkolwiek jeśli zdecydujesz się na zakup i przetestujesz to się nam pochwal jakie masz wrażenia.

sol6
sol6
  19 września 2012

Nic z garniera. Nie odpowiadają mi kosmetyki tej firmy.

bas
bas
  19 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic z garniera. Nie odpowiadają mi kosmetyki tej firmy.

mi też żaden jakoś nie przypadł do gustu, przereklamowane jak dla mnie i tyle.

Czekam aż ziaja wprowadzi coś takiego :D
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 września 2012
kedi
kedi: mam awersję do garniera, szczególnie jeśli chodzi o produkty do twarzy, bo są bardzo agresywne

Konto usunięte
Konto usunięte: Nic z garniera. Nie odpowiadają mi kosmetyki tej firmy.

bas
bas: mi też żaden jakoś nie przypadł do gustu, przereklamowane jak dla mnie i tyle.

ta niebieska linia do cery z trądzikiem rzeczywiście nie jest dobra (alkohol w toniku, "żrący żel do mycia twarzy (ten z pompką))
ale miałam dwa toniki - ten zielony i różowy i były jak dla mnie bardzo dobre :)

Kasandra
Kasandra: Niby szczoteczka podczas oczyszczania usuwa wagry i niedoskonalosci...

reklama reklama aaa pranie mózgu już od rana :nutki:d83dde1c
wg mnie szczoteczka wągrów nie usunie :) co najwyżej może zapobiegać powstawaniu nowych poprzez dokładniejsze oczyszczenie powierzchni skóry :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012

a ja mam pytanie dlaczego wy kupujecie żele ze szczotkami jak można lepszą szczotke do twarzy kupić osobno ... :ziober2: ?

Kasandra
Kasandra
  20 września 2012

Zakupilam to cudo, jakim go mianuja.. strasznie wysusza skjore, bez kremu dobrze nawilzajacego ani rusz... szczoteczka slabo oczyszcza twarz... nie dal rady ze zmyciem makijazu.. KLAPA..

Kasandra
Kasandra
  20 września 2012

Przereklamowany, szkoda tych 20-25zl.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 września 2012

Wolę gąbki do tego przystosowane

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kedi
kedi
  20 września 2012
Kasandra
Kasandra: Zakupilam to cudo, jakim go mianuja.. strasznie wysusza skjore, bez kremu dobrze nawilzajacego ani rusz... szczoteczka slabo oczyszcza twarz... nie dal rady ze zmyciem makijazu.. KLAPA..

niestety spodziewałam się takiego finiszu

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja mam pytanie dlaczego wy kupujecie żele ze szczotkami jak można lepszą szczotke do twarzy kupić osobno ... ?

miałam ją wielokrotnie, kiedyś ok, a teraz moja buzia jest tak wrażliwa, że ta szczota jest dużo za mocna i nie da rady
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  20 września 2012
kedi
kedi: miałam ją wielokrotnie, kiedyś ok, a teraz moja buzia jest tak wrażliwa, że ta szczota jest dużo za mocna i nie da rady


to był tylko pierwszy obrazek z google.. ale powiem Ci, że sama miałam kilka szczotek do twarzy i jedne były twarde drugie miękkie ...
aktualnie mam gąbeczke do mycia twarzy z Rossmana :D
kedi
kedi
  20 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to był tylko pierwszy obrazek z google.. ale powiem Ci, że sama miałam kilka szczotek do twarzy i jedne były twarde drugie miękkie ...

ja miałam tą z rossmanna.
Kasandra
Kasandra
  20 września 2012

A polecilibyscie mi cos sprawdzonego na wagry na nosie, i na male wypryski ktore wychodza na twarz?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.