madzia2143
madzia2143
  8 września 2012 (pierwszy post)

Witajcie,

Dostałam zaproszenie na srebrne wesele, odbędzie się ono w straży więc jeśli chodzi o strój to nie stawiałabym na typową elegancję tylko coś pomiędzy. Problem w tym, że przez spadek wagi wszystko na mnie wisi (proszę nie odbierać tego znowu jako formę żalenia się ;) ). Proszę Was o pomoc w doborze odpowiedniego fasonu. Zależy mi na tym by sukienka miała długi rękaw by zakryć mega chude ręce.
Chyba że zamiast sukienki jakiś inny zestaw? Jedyne co znalazłam to to... ale nie wiem czy znowu nie jest to aż nad normalne, nie wiem jakie by dodatki dobrać aby jakoś podrasować ten strój.
http://moda.allegro.pl/fuksjowa-sukienka-mgielka-s-hm-i2604194328.html

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc ;*

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  8 września 2012

na kiedy jest data tego wesela ? nie ukrywajmy jak będzie w październiku czy dalej to można ubrać długi rękaw i nakryć to co byś chciała

a jak teraz we wrześniu to ja bym się jeszcze nie paliła w dłuższe rękawy

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  8 września 2012

ale wolalabys cos luzniejszego? czy wlasnie dopasowanego (choc skoro jestes chuda to wszystko moze wisiec :( )

moze po prostu jakas jednolita kiecka o prostym fasonie, w ten desen:





madzia2143
madzia2143
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na kiedy jest data tego wesela ? nie ukrywajmy jak będzie w październiku czy dalej to można ubrać długi rękaw i nakryć to co byś chciała

na szczęście 20 października, więc nie podpadnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale wolalabys cos luzniejszego? czy wlasnie dopasowanego (choc skoro jestes chuda to wszystko moze wisiec :( )


raczej coś luźniejszego, bo tak czy siak (jak wspomniałaś) nie ma czego opinać. Rękawy też by musiały być szersze by nie podpadło.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2012

Ja daje wszystkie z river island, na modelkach, żebyś zobaczyła jak co i jak się prezentuje, nie wszystko może być OKEJ :D ale to też kwestia dodatków, chciałam aby wszystko pasowało do tego co szukasz.







ta na końcu ma wycięty taki trójkąt na plecach więc nie jest dla zakonnic :D

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
kasey00
kasey00
  8 września 2012
Sylvinka
Sylvinka: Sylvinka

ta kobaltowa (nr2) jest świetna :mrgreen:
kasey00
kasey00
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyne co znalazłam to to... ale nie wiem czy znowu nie jest to aż nad normalne, nie wiem jakie by dodatki dobrać aby jakoś podrasować ten strój.


Myślę że na takie wesele całkiem ok. Buty na obcasie- czarne klasyczne szpilki będą pasowały, z racji tego że ręce zakryte postawiłabym na jakiś naszyjnik/wisior dosyć spory by ją ożywić.
Patrzyłam na allegrosie, widziałam same z opinającymi rękawami :[
Hoshiko
Hoshiko
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://moda.allegro.pl/fuksjowa-sukienka-mgielka-s-hm-i2604194328.html

jakiś ciekawy pasek ?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 września 2012

może sukienkę o kroju rozkloszowanym z rękawem do łokcia?
np. coś takiego

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  8 września 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: może sukienkę o kroju rozkloszowanym z rękawem do łokcia?

widzę że tu rękawy opinają ramiona modelce, z doświadczenia wiem że u mnie tak nie będzie :( bo mam w domu taką.

Sylvinka
Sylvinka: Ja daje wszystkie z river island, na modelkach, żebyś zobaczyła jak co i jak się prezentuje, nie wszystko może być OKEJ :D ale to też kwestia dodatków, chciałam aby wszystko pasowało do tego co szukasz.


w sumie opcje nie są złe, myślę nad paskiem w pasie by jakoś dodać krągłości tu i ówdzie bo taka luźna za dobrze chyba wyglądać nie będzie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrzyłam na allegrosie, widziałam same z opinającymi rękawami :[


właśnie ja już też przejrzałam allegro i w ogóle inne strony z kieckami i nic... ;/
madzia2143
madzia2143
  8 września 2012

co myślicie o skomponowaniu zestawu w tym stylu?\

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę że tu rękawy opinają ramiona modelce, z doświadczenia wiem że u mnie tak nie będzie :( bo mam w domu taką.

:) ja tylko tak orientacyjnie dałam zdjęcie kroju sukienki o jaką mi chodziło :)
też mam podobną tylko w kobaltowym kolorze i myślę, że taki krój pasuje na wiele okazji :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  9 września 2012
Gejszalicious
Gejszalicious: też mam podobną tylko w kobaltowym kolorze i myślę, że taki krój pasuje na wiele okazji :)

ja też mam taką w domu i niestety stała się na mnie za dużo jakieś 12kg temu ; /
wpadła mi w oko jeszcze ta, z h&m
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.