Beti
Posty: 257 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Beti
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

1. Czy widział ktoś w sieciówkach ażurowe sweterki ( opadające na jedno ramię ) w pastelowych kolorach ? ;) jeśli tak , to w jakich ? ;p
np.

2. Potrzebuję dla faceta skórzany pasek w kolorze czarnym lub portfel do 200 zł ( taa ). Możecie coś polecić w tej cenie ? czy jednak trzeba więcej kasy na to zainwestować.? ;D

3. Zamawiając ze strony kosmetykizameryki.pl podkład Relon ColorStay za 30 zł mam liczyć na podróbkę ?

sia, sia. *,*

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: 1. Czy widział ktoś w sieciówkach ażurowe sweterki ( opadające na jedno ramię ) w pastelowych kolorach ? ;) jeśli tak , to w jakich ? ;p


Widziałam tego typu sweterki w Tally Weijl i w Reporterze. W Biedronce też były jakiś czas temu, wbrew pozorom całkiem ładne i chyba 3 kolory do wyboru! :) Ale to wiosną było, więc nie wiem jak jest teraz... :woot: Byłam niedawno na zakupach, ale nie zwracałam na nie uwagi, jednak do w/w sklepów możesz zerknąć.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: Potrzebuję dla faceta skórzany pasek w kolorze czarnym lub portfel do 200 zł

nigdy w zyciu nie dam kobiecie tak drogiego prezentu :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy w zyciu nie dam kobiecie tak drogiego prezentu

:o
skąpiec
kasey00
kasey00
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: 1. Czy widział ktoś w sieciówkach ażurowe sweterki ( opadające na jedno ramię ) w pastelowych kolorach ? ;) jeśli tak , to w jakich ? ;p

Wydaje mi się że w reserved mogłabyś znaleźć...
http://www.reserved.com/pl/collection/woman/trends/poison-garden/V0408_3

Beti
Beti: Zamawiając ze strony kosmetykizameryki.pl podkład Relon ColorStay za 30 zł mam liczyć na podróbkę ?

Na Allegro właśnie w takiej cenie najczęściej się pojawia chociaż nie wiem które to podróbki :woot:
pijana
pijana
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: 3. Zamawiając ze strony kosmetykizameryki.pl podkład Relon ColorStay za 30 zł mam liczyć na podróbkę ?

Ja zamawiam zawsze na Allegro, też koło 30-33 zł i zawsze jestem zadowolona
Beti
Beti: 2. Potrzebuję dla faceta skórzany pasek w kolorze czarnym lub portfel do 200 zł ( taa ). Możecie coś polecić w tej cenie ? czy jednak trzeba więcej kasy na to zainwestować.? ;D

Ja lubię portfele Ochnik, męskie z tego co widzę też są ok, idzie się zmieścić w 200 zł :P
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  15 sierpnia 2012
Psyche30
Psyche30: :o skąpiec

wole ulokowac kase na lokacie niz wyrzucic w błoto :D
styka51
styka51
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: 2. Potrzebuję dla faceta skórzany pasek w kolorze czarnym lub portfel do 200 zł ( taa ). Możecie coś polecić w tej cenie ? czy jednak trzeba więcej kasy na to zainwestować.? ;D


Ja w zeszłym roku na Boże Narodzenie kupiłam swojemu facetowi portfel Petersona, skórzany. Używa od grudnia i nic się z nim nie dzieje, kompletnie nic. Tylko tyle, że skóra się bardziej miękka zrobiła. 149 zł chyba dałam. Gwarancję na rok chyba dostałam, soł polecam. Ale np. Wittchena do 200 zł tez znajdziesz ;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: 1. Czy widział ktoś w sieciówkach ażurowe sweterki ( opadające na jedno ramię ) w pastelowych kolorach ? ;) jeśli tak , to w jakich ? ;p np.

taki jak na zdjęciu znajdziesz na bazarku lub allegro :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  15 sierpnia 2012
Beti
Beti: Czy widział ktoś w sieciówkach ażurowe sweterki ( opadające na jedno ramię ) w pastelowych kolorach ? ;) jeśli tak , to w jakich ? ;p

Teraz chyba w każdym takie są, tylko trzeba poszperać.

Na lumpeksach też mnóstwo, sama mam chyba ze 3 i wyglądają lepiej niż z sieciówek :ziober2:.

Beti
Beti: Potrzebuję dla faceta skórzany pasek w kolorze czarnym lub portfel do 200 zł ( taa ). Możecie coś polecić w tej cenie ? czy jednak trzeba więcej kasy na to zainwestować.? ;D


Na ostatnie święta kupiłam swojemu chłopowi skórzano podobny pasek za 5 dych w
New Yorkerze i jest szczęśliwy do dzisiaj.
Po co wydawać aż tyle forsy :ziober2:.
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  15 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po co wydawać aż tyle forsy .

podbijam, zwłaszcza w tym wieku
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.