sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  5 sierpnia 2012 (pierwszy post)

witam

temat chciałabym poświęcić bordowym pomadkom
macie takie w swojej kolekcji?
spotykane najczęściej w zimowych kolekcjach, czy na cieplejsze dni też się nadają?
na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności?
czy znacie jakieś odcienie z bourjois?
komu pasuje, komu nie?
osobiście uważam, że wyglądają fenomenalnie, soczysta czerwień kojarzy mi się trochę wulgarnie, przeciwnie bordo- prezentuje się zmysłowo, elegancko

przykłady:





pozdrawiam, życzę miłego końca weekendu

maybe I had said something that was wrong

sylwik
sylwik
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?

mam jedna, kupilam na allegro a na zdjeciu wydawala sie byc jasna, troche koralowa:ninja:

sinaasappelsap
sinaasappelsap: komu pasuje, komu nie?

niestety, mi nie:and:

podobaja mi sie na modelkach ze zdjec, ale malo kto wyglada korzystnie w tak ciemnych pomadkach. bardziej kobiety albo o 'wampowatej' urodzie, albo te z bardzo klasycznymi rysami twarzy.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  5 sierpnia 2012

Nie mam zadnej, nie podobam się sobie w takim kolorze, juz wolę wulgarną czerwień .

totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?


Nie mam, jakoś do mnie nie pasują.
Wolę jakieś różowawe odcienie.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  5 sierpnia 2012

Nie posiadam, bo źle się czuję w takich kolorach na ustach.
Pasują rudzielcom i brunetkom, które mają ładne duże usta.
Ja preferuję różne odcienie różu.

:ziober2:
SailorMoon
SailorMoon
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?

Kieeeedyś tam miałam taką pod fiolet podchodzącą. Obecnie nie mam i raczej mieć nie będę, nie pasuje do mojego typu urody.
pijana
pijana
  5 sierpnia 2012

Nie podobają mi się wcale, a wcale, toteż żadnej nie posiadam i nie zamierzam.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  5 sierpnia 2012

Hmm , nie mam takiej . Mam tylko czerwoną i maluję usta nią praktycznie codziennie , postarza mnie , ale to dobrze bo i tak wyglądam na 15 lat ;c

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

marta0859
marta0859
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?

Nie mam.

sinaasappelsap
sinaasappelsap: na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności?


Na co dzień to chyba trochę za mocne, ja bym nie miała odwagi tak wyjść do sklepu po bułki np. ;) Może nie tyle o odwagę chodzi, ale uważam, że za mocne i tyle.

sinaasappelsap
sinaasappelsap: komu pasuje, komu nie?


Takie kolory postarzają, wydaje mi się, że raczej nie młodym osobom. Może bardziej takim starszym paniom, one zazwyczaj się tak malują. A jak już to pewnie osobom o wyrazistej urodzie, prędzej brunetkom niż blondynkom, w sumie to nie znam się.

sinaasappelsap
sinaasappelsap: osobiście uważam, że wyglądają fenomenalnie, soczysta czerwień kojarzy mi się trochę wulgarnie, przeciwnie bordo- prezentuje się zmysłowo, elegancko


na "salonach" może i tak, ale wg mnie na co dzień obie wyglądają równie wulgarnie
SZCZURZYCA
SZCZURZYCA
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?
nie, nawet nie mam kolekcji ;)

sinaasappelsap
sinaasappelsap: spotykane najczęściej w zimowych kolekcjach, czy na cieplejsze dni też się nadają?

Teoretycznie sie nadaja, wszystko zalezy od tego, czy komus pasuje odcien :woot:

sinaasappelsap
sinaasappelsap: na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności?


na specjalne okolicznosci.

sinaasappelsap
sinaasappelsap: komu pasuje, komu nie?

bladolicym pannom.
Babsy
Babsy
  5 sierpnia 2012

podobają mi się, ale mam zbyt żółty odcień zębów, żeby ładnie to wyglądało:and:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?

nie mam :) primo - nie pasuje mi bordowy, secundo - nie lubię tego koloru :)
sinaasappelsap
sinaasappelsap: spotykane najczęściej w zimowych kolekcjach, czy na cieplejsze dni też się nadają?

mnie się wydaje, że bordo raczej występuje w jesiennych kolekcjach :) moim zdaniem ten kolor nie nadaje się na wiosnę czy lato, bo jest zbyt ciemny i "ciężki"
sinaasappelsap
sinaasappelsap: na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności?

z takimi ciemnymi szminkami na ustach jest tak jak ze smokey eye - poszłabyś w smokey eye do sklepu po bułki, lub do pracy? raczej nie ;P ciemne i mocno kontrastujące kolory w makijażu są raczej przeznaczone na wieczorowe wyjścia :)
sinaasappelsap
sinaasappelsap: komu pasuje, komu nie?

kobietom z typem urody jesień: rude/brązowe włosy, zielone/piwne/ brązowe tęczówki, ciepły odcień skóry, piegi


Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kasey00
kasey00
  6 sierpnia 2012
Babsy
Babsy: podobają mi się, ale mam zbyt żółty odcień zębów, żeby ładnie to wyglądało

właśnie się zastanawiam czy to nie jest przypadkiem ten kolor dzięki któremu zęby optycznie wydają się trochę bielsze...a może zupełnie w drugą stronę?
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji? spotykane najczęściej w zimowych kolekcjach, czy na cieplejsze dni też się nadają? na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności? czy znacie jakieś odcienie z bourjois? komu pasuje, komu nie?

Nie mam, wydaje mi się że częściej pojawiają się w trendach jesiennych/zimowych, raczej na wieczór. Wychodzi na to że mi pasuje taki odcień ale póki co nie mogę sobie wyobrazić takiego koloru na swoich ustach :woot:
Adidasowa
Adidasowa
  14 sierpnia 2012
sinaasappelsap
sinaasappelsap: macie takie w swojej kolekcji?

Nie mam i nigdy nie miałam ;) w ogóle nie maluje ust nigdy;)

sinaasappelsap
sinaasappelsap: spotykane najczęściej w zimowych kolekcjach, czy na cieplejsze dni też się nadają?

Wydaje mi się, że bardziej zimowe:zakochany: u kogoś mi się podoba, sama bym się nimi nie umalowała:>

sinaasappelsap
sinaasappelsap: na co dzień do lekkiego makijażu czy tylko na specjalne okoliczności?

na co dzień to chyba zbyt wyzywająco. CHociaż.... jak ktoś lubi;)

sinaasappelsap
sinaasappelsap: komu pasuje, komu nie?

Jak już dziewczyny napisały: rudzielcom ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.