Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  1 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Pytanie jak wyżej w temacie...
Czy warto zapłacic za parę serii depilacji laserowej czy jednak zainwestować w depilator laserowy.
Koszt wydaje się nie wielki (ok 1000zł depilator) ale czy to działa? Na jakiej zasadzie.
Nie mogę znaleśc zadnej opinni.
Czy tam są wymienne nakładki czy on tak działa i mozna wydepilowac każdą częśc ciała?

Pozdrawiam

Artificially sweet!

mmaryja
mmaryja
  3 sierpnia 2012
Psyche30
Psyche30: Bolało?

nie. nie było to jakieś super przyjemne uczucie, ale ból też nie. raczej lekki dyskomfort i tak w ramach ciekawostki tylko pod jedną pachą, pod drugą już nie. bikini całe lekki dyskomfort, teraz na łydkach prawie nic.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  3 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bezsens, depilacja na chwilę obecną kosztuje tak mało, że bez problemu można sobie odłożyć raz na te 5 tygodni. na pewno się zwróci!

wlasnie u mnie w kaliszu widzialem za 100 zl, nie wiem czy to sciema :ninja:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  3 sierpnia 2012
Prinz
Prinz: wlasnie u mnie w kaliszu widzialem za 100 zl, nie wiem czy to sciema


w Kaliszu i w Ostrowie to teraz modne to Yasumi czy coś ...
Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  3 sierpnia 2012

Chodziło mi o depilator laserowy np: http://allegro.pl/depilator-laserowy-rio-ipl-8000-dvd-pl-2lata-gw-i2487200426.html
Z reszta tego w sieci mnóstwo jest jak i w sklepach typu Media Markt
Też mam problem musiała bym depilowac nogi co drugi dzień ale ze względu na podrażnienia moge raz na tydz raz na 10 dni....

Artificially sweet!

Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  3 sierpnia 2012

A po normalnym depilatorze mimo peelingów wrastaja mi włoski potem mam blizny od wyciagania igłą...

Artificially sweet!

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 sierpnia 2012
Stine91
Stine91: Chodziło mi o depilator laserowy np: http://allegro.pl/depilator-laserowy-rio-ipl-8000-dvd-pl-2lata-gw-i2487200426.html Z reszta tego w sieci mnóstwo jest jak i w sklepach typu Media Markt

ja bym nie ryzykowała zakupu takiego urządzenia :)
w salonach kosmetycznych lasery którymi wykonywana jest depilacja kosztują po kilkanaście tysięcy zł :) ten powyższy to wg mnie jakaś ściema i ja bym nie ryzykowała użycia takiego sprzętu - laser to laser - w nieodpowiednich rękach może przynieść więcej szkody niż pożytku :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  5 sierpnia 2012

Dziewczyno Ty chyba nie wiesz co to znaczy laser, że chcesz takie cos mieć w domu...

Tym sobie może zrobić wieksza krzywdę niż pożytku ... Podam Ci nawet jeden przykład - źle użytkowanie laseru mogą Ci takie łasne blizny zrobić na skórze (przypominające rozstępy), że się tego nie pozbędziesz za żadne skarby.

Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  5 sierpnia 2012

A więc skoro jest to takie szkodliwe czemu znajduje się w sklepach. Tu podałam tylko przykład ale są też te depilatory w dużo niższych cenach. A to przecież kusi skoro za niecały 1000 zł można pozbyc się włosków z każdego miejsca a nie płacic a poszczególne miejsca x pare sesji.
Mnie jak i pewnie inne osoby kusiło by to strasznie,jednak za mało opinii jest o tym cacku.

Artificially sweet!

OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  5 sierpnia 2012
Stine91
Stine91: A więc skoro jest to takie szkodliwe czemu znajduje się w sklepach.

ludzie chcą zarobić na głupocie innych.

Stine91
Stine91: A to przecież kusi skoro za niecały 1000 zł można pozbyc się włosków z każdego miejsca a nie płacic a poszczególne miejsca x pare sesji.

kusi tym, żeby narobić sobie krzywde. chyba żadna osoba o zdrowym umyśle nie uwierzyłaby w takie 'cacko'. myślmy racjonalnie.. ;)
skoro jeden zabieg kosztuje w okolicach 400-500 zł a potrzebne jest tych sesji +/- 6, to 1tyś zł a 3tyś jest troche różnicy.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  5 sierpnia 2012

+ nie musze chyba wspominać o umiejętności używania tego laseru, ja bym się nie odważyła na samodzielny zabieg

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  5 sierpnia 2012
Stine91
Stine91: A więc skoro jest to takie szkodliwe czemu znajduje się w sklepach.


Nie jest szkodliwe w rękach specjalisty.

Natomiast i tak są osoby które dostaną w salonie taki laser dla 'lansu' i robią się potem przykre sprawy.
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  5 sierpnia 2012
Stine91
Stine91: A to przecież kusi skoro za niecały 1000 zł można pozbyc się włosków z każdego miejsca a nie płacic a poszczególne miejsca x pare sesji.


Laser ogólnie jest drogi w większych miastach (można tez na Gruponie kupić)- też dlatego jak już ktoś chce się już angażować w tą metodę to niestety trzeba czytać tylko recenzje salonów gdzie to robią.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.