QBedeTwymAniolemQ
QBedeTwymAniolemQ
  27 lipca 2012 (pierwszy post)

hej .
Wiem że bylo mnóstwo tematów na temat sukienek weselnych ale coz...
więc wdzialam przecudne buciki ktore chyba czekaja na mnie w sklepie :D , tylko stwierdzilam ze nie mialabym ich do czego nosic, ale wkrótce mam wesele wiec moze jednak beda moje :P buty są koloru kobaltowego a obcas i koturn czerwona.
i stad moje pytanie:
Jaka sukienke mogłabym do niej wybrac ?

Pozdrawiam :)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 lipca 2012

Jak dla mnie to jasna beżowa sukienka byłaby idealna.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
kasey00
kasey00
  28 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Jak dla mnie to jasna beżowa sukienka byłaby idealna.

:tak: dobry pomysł do tak wyrazistych butów
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  28 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka sukienke mogłabym do niej wybrac ?


Takie buciki pasują do wielu kolorów, ale na wesele proponuję coś "bezpiecznego".
Połączenie z beżem właśnie, szarością, bielą&czernią i czerwienią.

PODGLĄD
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  29 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: więc wdzialam przecudne buciki ktore chyba czekaja na mnie w sklepie :D , tylko stwierdzilam ze nie mialabym ich do czego nosic, ale wkrótce mam wesele wiec moze jednak beda moje :P


Też się tak władowałam, teeeż z myślą o weselu - zobaczyłam buty, zakochałam się, kupiłam od razu, nakombinowałam kiecek a i tak pasują jedynie do prostych jeansów i białej bokserki. :lol2: Wygodne są barrrdzo, no ale weźcie ludzie, w jeansach na wesele... :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka sukienke mogłabym do niej wybrac ?


Podbijam to, co napisała Sylvinka i SkazanaNaBana. Buty to już i tak dość mocny akcent, więc dobrze by było, gdyby sukienka była o prostym kroju i spokojnym kolorze - jakieś beże, szarości. Czarnego bym się bała, a biały wiadomo - dla Panny Młodej. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.