EngagedAngel
EngagedAngel
  18 lipca 2012 (pierwszy post)

Hej wszystkim263a

Przyjechała do mnie kuzynka na wakacje, a że młoda zarobiła sobie trochę na zrywaniu czereśni (no może trochę więcej niż trochę..), to zdecydowałyśmy, że pojedziemy ją "okupić".
No i tu pojawia się problem. Kompletnie nie wiem co noszą dziewczynki w jej wieku teraz. Stąd też kilka pytań:
1. Jakie kroje spodni, topów, bluzek? Jakieś propozycje zestawów? głównie takich nadających się do szkoły..
2. Fajna, modna torba dla nastolatki? Taka do szkoły, bo od września zaczyna gimnazjum.
3. Jakieś drobne dodatki? Czy jeszcze za wcześnie na zbytnie kombinowanie?
4. Jakie buty?

Google niewiele mi pomogło, bo większość co znalazłam nadaje się bardziej dla kobiet niż dla delikatnej osóbkid83dde31
Dodam, że młoda ma 13 lat i wbrew temu co się się teraz dzieje w jej grupie wiekowej, ona jest bardzo spokojną, nieśmiałą dziewczynką a nie jakąś dziką nastką:)

Z góry dziękuję za pomoc263a

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  18 lipca 2012

kup jej zapas prezerwatyw, tabletek anty oraz po
i bedzie git

styka51
styka51
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie kroje spodni, topów, bluzek? Jakieś propozycje zestawów? głównie takich nadających się do szkoły..

Jak dla mnie to zwykłe jeansy rurki, jakaś koszulka z krótkim rękawkiem plus sweterek rozpinany bądź bluza. Wiadomo balerinki albo trampki czy adidasy.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Fajna, modna torba dla nastolatki? Taka do szkoły, bo od września zaczyna gimnazjum.

Ja przez całe 3 lata gimnazjum nosiłam zwykły plecak, za to moja siostra torbę podobną do tej
http://allegro.pl/listonoszki-rozowa-teczka-torby-szkolne-na-ramie-i2433367130.html

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakieś drobne dodatki? Czy jeszcze za wcześnie na zbytnie kombinowanie?

Jakąś delikatną bransoletkę może nosić, coś w tym stylu:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie buty?

To zależy. Mogą być zwykłe balerinki bądź adidasy czy lekkie półbuty ;)
Pure
Pure
  18 lipca 2012

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.



13.


14.


15.


16.


17.


18.
http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/37/57/56/2437575655

kasey00
kasey00
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie kroje spodni, topów, bluzek? Jakieś propozycje zestawów? głównie takich nadających się do szkoły..

Rurki


t-shirt
sweterki
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Fajna, modna torba dla nastolatki? Taka do szkoły, bo od września zaczyna gimnazjum.

listonoszka
ja nosiłam jakąś z diverse
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie buty?

baleriny
i trampki/adidasy/tenisówki
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kasey00

podbijam propozycje!!! ale postawiłabym też na bluzki dla zwykłych nastolatek, bez wzorów bajkowych
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
kasey00
kasey00
  19 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: podbijam propozycje!!! ale postawiłabym też na bluzki dla zwykłych nastolatek, bez wzorów bajkowych

dziękuję d83dde04 co do wzorów to się zgadzam :)
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie kroje spodni, topów, bluzek? Jakieś propozycje zestawów? głównie takich nadających się do szkoły.. 2. Fajna, modna torba dla nastolatki? Taka do szkoły, bo od września zaczyna gimnazjum. 3. Jakieś drobne dodatki? Czy jeszcze za wcześnie na zbytnie kombinowanie? 4. Jakie buty?

Zastanawia mnie ile masz lat, że nie potrafisz czegoś odpowiedniego dobrać :woot:
Sklepy są przesycone wszystkimi bajerami, fasonami, wzorami... Zresztą ulice tętnią od modnych rzeczy, które noszą nastolatki.

1. Do szkoły to jak dla mnie rurki (jeansy i modne teraz materiałowe), t-shirty z nadrukami, bądź bez - jesli jest bardzo skromną osobą, proste tuniki.






2. Dla mnie plecak jest niezawodny. Torbę można nosić, ale nie codziennie.

A torba albo worek, albo sportowa.



3. Popieram Stykę, delikatna bransoletka wystarczy.

4. Baleriny i trampki podstawa.
Proste fasony są dobre dla każdego.

Kranjcar
Kranjcar
  19 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie kroje spodni, topów, bluzek?


To jej się spodoba na pewno

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.