Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 lipca 2012 (pierwszy post)

Cześć! :)

Przejdę od razu do rzeczy. Kupiłam dziś buty (zdj niżej). Gdzie znajdę pasującą do nich sukienkę (sklep, sieciówka - internet kategorycznie odpada)? Najlepiej o kroju trapezu, w kolano, bez wielkiego dekoltu, może być bez ramiączek. Wiem, paradoks, kiecka do butów a nie odwrotnie - miały być do innej sukienki, w rezultacie nie pasują. :/ Z jakimi kolorami je połączyć, materiałami (gdybym ewentualnie szyła sukienkę)? Jakie dodatki do całości (torebka, biżuteria)? A fryzura? Wstępnie myślałam o prostym koczku - tak byłoby mi najwygodniej, ale żeby to jeszcze wyglądało. ;) Pomysł na makijaż już mam.

Byłoby świetnie, gdyby któraś z Was miała jakiś pomysł, bo ja już zgłupiałam. :(

Pozdrawiam. :*

sylwik
sylwik
  14 lipca 2012
Kiniowska
Kiniowska: Jakie dodatki do całości (torebka, biżuteria)? A fryzura? Wstępnie myślałam o prostym koczku - tak byłoby mi najwygodniej, ale żeby to jeszcze wyglądało. ;) Pomysł na makijaż już mam.
zalezy co to za okazja. wesele lub cos w tym stylu?

Kiniowska
Kiniowska: Najlepiej o kroju trapezu,
niestety teraz wszedzie tylko odcinane pod biustem lub calkiem obcisle, sama ostatnio dlugo szukalam:and:

Kiniowska
Kiniowska: Z jakimi kolorami je połączyć, materiałami

ja bym do nich zalozyla zwiewna, w stonowanym kolorze (jakis szary np) kiecke. zeby byly buty takim fajnym akcentem.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wesele

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: niestety teraz wszedzie tylko odcinane pod biustem lub calkiem obcisle, sama ostatnio dlugo szukalam

Kurczątko... :/ Zależy mi na jakiejś "trapezowatej", bo mam niestety figurę taką a nie inną. Myślałam, że ktoś ostatnio robił zakupowy maraton i widział coś w ten deseń. Gdybym miała nawet za daleko do danego sklepu, to uratowałoby mnie zdjęcie - podałabym je jakiejś krawcowej która uszyłaby coś o podobnym kroju.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym do nich zalozyla zwiewna, w stonowanym kolorze (jakis szary np) kiecke. zeby byly buty takim fajnym akcentem.

Ciekawa propozycja. :) Buty wyglądają na dość "ciężkie", może to przez masywny obcas, albo to tylko moje wyobrażenie. Założyłam je do czerwonej sukienki, którą już mam, ubzdurało mi się, że będzie pasować - a no, tragicznie wygląda. :zonk: W pantofelkach na cienkiej szpilce wyglądam dość dziwnie, z takimi obcasami jak mają te buty wyżej jest ok. Jakiś tam "zestaw awaryjny" bym dopasowała z tych szmatek co mam, ale jednak wolę coś innego.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 lipca 2012

Nie wiem dlaczego ale pierwsze na co zerknęłam to sukienki w odcieniach niebieskiego, nie wiem nawet czy pasuje :mrgreen:.
reserved:





h&m:

river island:


mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  15 lipca 2012

sukienka by najbardziej pasowała jakaś beżowa. te sukienki pokazane wyżej są klasyczne i pasowałyby do takich 'nie tuzinkowych' butów, a szaleć z krojem sukienki nie ma co bo można łatwo przesadzić.
torebkę polecałabym jakaś kopertówke wściekły róż albo pomarańcz, pasowałaby do całosci - klasyczna sukienka, i kolorowe gadżety ;p
biżuteria zdecydowanie złota, a fryzura według wlasnego gustu ;p

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  15 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: Nie wiem dlaczego ale pierwsze na co zerknęłam to sukienki w odcieniach niebieskiego, nie wiem nawet czy pasuje


Wow, jak dużo! Dziękuję. :) Piewsze dwie i ostatnia z Reserved są podobne właśnie do tej czerwonej, którą mierzyłam z butami wyżej. ;) Reszta też jest podobna do kiecek które mam, ale różnią się drobnymi detalami i nie mogę ich wcisnąć na siebie już od x czasu. :P Za to trzecia z Reserved i pierwsza z River Island są najlepsze. :zakochany: Nie orientujesz się, czy znalazłabym je w tych sklepach? Stron nie sprawdzam, bo w mojej okolicy dostępność na stronie a w sklepie to dwie różne rzeczy. :/ Z braku laku pojadę po materiał i może jakaś krawcowa zmajstruje mi coś podobnego.
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  15 lipca 2012


a taka tylko że beżowa? ;>
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sukienka by najbardziej pasowała jakaś beżowa. te sukienki pokazane wyżej są klasyczne i pasowałyby do takich 'nie tuzinkowych' butów, a szaleć z krojem sukienki nie ma co bo można łatwo przesadzić. torebkę polecałabym jakaś kopertówke wściekły róż albo pomarańcz, pasowałaby do całosci - klasyczna sukienka, i kolorowe gadżety ;p biżuteria zdecydowanie złota, a fryzura według wlasnego gustu ;p

Właśnie myślałam nad jakąś beżową, szarą, a nawet ciemnogranatową - mam inne buty, ale chciałabym iść w tych co pokazałam. Są najwygodniejsze stąd paradoks doboru kiecki do butów, a nie na odwrót. :) Kopertówki pewnie poszukam albo popytam koleżanki, bo sama dysponuję tylko czarną. Biżuterii złotej nie mam więc kolejny problem. :P Włosy pewnie upnę w prostego koka, będzie mi najwygodniej i nie przekombinuję.

Konto usunięte
Konto usunięte: a taka tylko że beżowa? ;>

Piękna jest, bardzo mi się podoba. Widziałam identyczną tylko w kolorze ciemnej fuksji u siebie w mieście w salonie sukien ślubnych, ale ma baskinkę a ja szerokie biodra - byłabym jeszcze szersza, więc sukienki w podobnym stylu odrzucam na starcie. :(
OnaJestJakNarkotyk
OnaJestJakNarkotyk
  15 lipca 2012
Kiniowska
Kiniowska: ale ma baskinkę a ja szerokie biodra - byłabym jeszcze szersza

myslalam, że one własnie zakrywaja troche biodra ;p
tez mam szerokie i chcialam sobie taka kupic zeby troche zakryla, ale jak mowisz ze to pogarsza sprawe, to chyba zrezygnuje ;(

zycze udanych połowow, bo wiem jaka to męka, znaleźć odpowiedni stroj na wesele ;)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 lipca 2012
Kiniowska
Kiniowska: Nie orientujesz się, czy znalazłabym je w tych sklepach?

Nie mam pojęcia, bo te brałam z e-sklepów ale możesz się przejść i zobaczyć co jest w sklepach jeśli masz gdzieś niedaleko jakąś galerie.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: myslalam, że one własnie zakrywaja troche biodra ;p tez mam szerokie i chcialam sobie taka kupic zeby troche zakryla, ale jak mowisz ze to pogarsza sprawe, to chyba zrezygnuje ;(

Tak mi się wydaje, a poza tym chyba wyczytałam to kiedyś na internetach. Z wystającym brzuszkiem może by sobie poradziła, ale w biodrach by dodała. Poza tym, falbanki mają to do siebie że dodają tu i tam. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: zycze udanych połowow, bo wiem jaka to męka, znaleźć odpowiedni stroj na wesele ;)

Nie dziękuję - żeby nie zapeszyć. :P Wątpię, żebym znalazła coś co będzie mi odpowiadało i pasowało do tych butów, a jak już to pewnie za cenę z kosmosu. Ostatecznie zdjęcie, dostępność materiału i wiara w zdolności manualne jakiejś krawcowej. :mrgreen:

Sylvinka
Sylvinka: Nie mam pojęcia, bo te brałam z e-sklepów ale możesz się przejść i zobaczyć co jest w sklepach jeśli masz gdzieś niedaleko jakąś galerie.

Jako takie galerie i sklepy mam po ok. 100km od siebie, więc większa wycieczka. :( Wiem, mieszkam na za*upiu, ale wrony jeszcze u mnie zawracają. :lol2: Przydadzą mi się te zdjęcia, może jakaś krawcowa wyczaruje mi chociaż coś podobnego do jednej z sukienek, które pokazałaś. :)
Koronka
Koronka
  15 lipca 2012

w camaieu , kupiłam tam ostatnio trapezową , na grubych ramiączkach ;) materiał swietny , załozyłam ja juz kilka razy , prałam i nic sie nie stało , do tego bardzo duzy wybór kolorów;)

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: camaieu


Dziękuję. :) Jeżeli nie znajdę nic bliżej siebie, wybiorę się tam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.