SailorMoon
SailorMoon
  11 lipca 2012 (pierwszy post)

" Agata Nizińska to piękna wnuczka aktora Wojciecha Pokory, która studiowała europeistykę, a teraz jest w szkole teatralnej. Marzy o aktorstwie, ale trzeba również dodać, że świetnie śpiewa. - Kocham i aktorstwo, i śpiewanie - powiedziała jakiś czas temu w programie Pytanie na śniadanie. "
Wiek - 27
Wzrost - 168
Oczy - zielone
Włosy - brunetka

1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ?
2. Co na TAK a co na NIE ?
3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)

Pozdrawiam i miłego dnia :)

Adidasowa
Adidasowa
  11 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ? 2. Co na TAK a co na NIE ? 3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)

1. Dam jej 8kę.
2. Na zdjęciach z tą czerwoną szminką wygląda ohydnie, serio:ble: Ogólnie ładna buźka,a ładne włosy:)
3. Okaże się, nie będę gdybać;) a prorokiem nie jestem;)
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ? 2. Co na TAK a co na NIE ? 3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)

A czemu nie widzę żadnych fotek??

Nie znam kompletnie laski :and:
1. Wydaje się dość sztuczna, plastikowa. Choć brzydka nie jest, daję 6.
2. Generalnie ładna kobieta, choć tak jak pisałam w 1 jest jak plastikowa laleczka.
3. Jeśli będzie bazowała na tym, że ma znanego dziadka to nie wróżę jej długiej kariery :nie:
UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  11 lipca 2012

Nie. 1. Odrzuca mnie wrecz.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  11 lipca 2012

Straszna jest, ale z litości dam 2

Gothiclady
Gothiclady
  11 lipca 2012

źle jej w kręconych włosach. byłoby nieźle, gdyby nie nos :O

3.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lipca 2012

5/10

Konto usunięte
Konto usunięte:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  11 lipca 2012

jakaś taka.... sztuczna :ninja: nie wiem, coś mi w niej nie pasuje. Czy ma szansę na bycie celebrytką? jeśli ma dobre plecy to owszem.

kasey00
kasey00
  11 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ? 2. Co na TAK a co na NIE ? 3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)

1. Faajna, daje8.
2. Na tak włosy (tylko nie na 1 zdj!), oczy
3. może...
pijana
pijana
  11 lipca 2012

Niby żaden element jej twarzy nie jest brzydki, ale całość mi się nie podoba. Najlepiej wygląda w tych upiętych, bardziej gładszych włosach. Mam mieszane uczucia więc daję 4,5, a karierę może zrobić, bo kto w Polsce nie może ?

boniwinter
boniwinter
  11 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ? 2. Co na TAK a co na NIE ? 3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)

1. normalnie dalabym 10 bo pieknie wyglada, ale ze jestem cholernie nieufna co do idealnej urody i ciezko mi uwierzyc, ze wszystko ma naturalne to dam 8
2. raczej tak, chociaz na tylko polskie korzenie mi nie wyglada
3. wiesz, nie wiem jaka jest w "obyciu", ale wyglada sympatycznie mysle, ze ma szanse
totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  11 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ?
1, jest okropna, taka jakaś sztuczna aż :o
chociaż na tym 3 wyszła w miarę, ale tak to ohyda.
Uzi
Uzi
  12 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Jak Wam się podoba w skali 1 - 10 ? 2. Co na TAK a co na NIE ? 3. Zrobi karierę czy będzie kolejną celebrytką ? ;)


3
Włosy zdecydowanie na tak :zakochany: i figura też. Reszta mi sie nie podobje.
Będzie kolejną celebrytką. Zauważmy, że w Polsce nikt nie robi kariery tylko się celebrytuje.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  13 lipca 2012

daje jej 11

Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Koronka
Koronka
  15 lipca 2012
SailorMoon
SailorMoon: Wiek - 27


;O wygląda na duzo więcej
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.