pijana
pijana
  8 lipca 2012 (pierwszy post)

Witam szacowne Forum wieczorową porą, pozwolę sobie bez zbędnych wycieczek osobistych przejść do meritum, a więc:
1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ?
2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ?
3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ?
4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ?
5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ?
6. Najlepsze tusze wg Was ?
7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ?

Pozdrawiam, pijana ;-)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ? 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ? 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ? 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ? 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ? 6. Najlepsze tusze wg Was ? 7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ?

Ad 1. Miałam kiedyś odżywkę (już nie pamiętam jaką, dość dawno temu), ale szczególnych efektów nie zauważyłam, więc zrezygnowałam
Ad 2. Na większe wyjścia, czasem
Ad 3. ciemne, proste, krótkie, raczej gęste
Ad 4. w liceum i jeszcze na początku studiów używałam czasem idąc na impreze. Teraz stawiam na czern ;)
Ad 5. lancome l'extreme mascara. Osobiscie jestem z niego zadowolona
Ad 6. Probowalam roznych, ale najbardziej bylam zadowolona z tych z maxfactora i lancome
Ad 7. rimmel
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
sol6
sol6
  10 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ?

nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ?

nie bardzo mi się to podoba, wole naturalne

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ?
czarne, podkręcone, raczej długie
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ?

nie podoba mi się, tragicznie wyglada u blondynek z naturalnie jasnym rzęsami, jeżeli nie wytuszują rzęs dokładnie, u nasady białe a reszta np niebieska. Lubię czerń.
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ?


Mam ich kilka, Manhattan Mascara Volcano Xtra Explosive Volume - bez rewelacji ale nie uczula, noszę soczewki wiec mam mniejszy wybór
maybelline colossal volum express - dobry.

Konto usunięte
Konto usunięte: 6. Najlepsze tusze wg Was ?

to zalezy jaki efekt chcemy osiagnąć.
bas
bas
  10 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ?

nie, ale zastanawiałam się czy te niby odzywki na rzesy faktycznie działają :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ?

od święta ale tylko te kilkudniowe, za te 1:1 to ja podziękuje :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ?

tak, ale tylko czarny, bo w końcu to też kolor :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ?

takie o średniej długości, jak się nie pomaluje to je widać, nie sa białe ale czarne też nie :ziober2: i raczej pokręcone, mogłoby być jedynie trosze więcej :Tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ?
estee lauder coś tam coś
Konto usunięte
Konto usunięte: 6. Najlepsze tusze wg Was ?
zdecydowanie ten wymiata :zakochany:
wczesniej uzywałam tylko różowego miss sporty studio lash
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ? 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ? 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ? 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ? 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ? 6. Najlepsze tusze wg Was ? 7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ?

1. nie uzywam, miałam kiedyś jakas z avon'u ale efektów nie widziałam.
2. od świeta.
3.średnio długie, ciemne, średnio gęste, proste
4. Na tak, niebieski
5. rimmel
6. maxfactora, maybelline
7. miss sporty

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ? 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ? 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ? 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ? 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ? 6. Najlepsze tusze wg Was ? 7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ?

1. Nigdy nie stosowałam, ale słyszałam bardzo wiele pochlebnych opinii o olejku rycynowym ;)
2. Niestety nie potrafię za żadna cholerę sobie ich "zamontować"! d83dde2d
3. Generalnie ŚREDNIE :D średniej długości, średnio ciemne, średnio gęste :mrgreen: Takie najzwyczajniejsze w świecie :)
4. W ogóle mnie to nie kręci - wręcz przeciwnie - śmieszy.
5. Obecnie szukam czegoś dla siebie - wciąż testuję sprawdzam i porównuję. Koleżanka poleciła mi WONDER LASH z Oriflame

Szczoteczka fajna, znowu sama jakość tuszu pozostawia wiele do życzenia.
Przed tym używałam też COLOSSAL VOLUME EXPRESS od Maybelline


Powiem szczerze, że sprawdził się, ale liczę na coś więcej :D

A obecnie po sukcesie w moich oczach sprezentowanego mi tuszu FABULOUS LASH różowy z podkręconą szczoteczką z Miss Sporty


testuję również Miss Sporty FABULOUS LASH ale czarny z stożkowatą szczoteczką


Na razie się sprawdza!
6. Jeszcze nie trafiłam na bóstwo.
7. DOUBLE EXTENTION Loreal - Najgorszy z najgorszych. Nie dość, że nie szło pokryć czarnym białej warstwy, to jeszcze dostałam po nim takiego zapalenia spojówek, że musiałam nawet w nocy w okularach przeciwsłonecznych chodzić, bo tak mnie wszystko raziło. :and:
Karola
Karola
  12 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ?

Nie stosowałam nigdy, nie mam zamiaru. Dobre są takie, jakie są. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ?

Wcale.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ?

Dość długie, jasne (;/), może nie są zbyt gęste, ale też nie rzadkie. :) Za to są naturalnie podkręcone, więc nie muszę się żadnymi zalotkami bawić. :D
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ?

Używam tylko czarnej, czasami teraz podczas wakacji brązowej. Nie lubię wszystkiego, co wygląda nienaturalnie. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ?

Colossal volume express, czy coś takiego :woot: ale już mi się powoli kończy, wiec będę chyba szukała innego teraz.
Konto usunięte
Konto usunięte: 7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ?




Jak Boga kocham, mam do niego uraz. :mrgreen:
Koronka
Koronka
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam szacowne Forum wieczorową porą, pozwolę sobie bez zbędnych wycieczek osobistych przejść do meritum, a więc: 1. Olejek rycynowy, wszelakie odżywki do rzęs, kremy do rzęs - stosowałyście coś takiego ? Jeśli tak, to co dokładnie i z jakim efektem ? 2. Sztuczne rzęsy - na co dzień, od święta, a może wcale ? 3. Jakie są Wasze rzęsy (długie, krótkie, jasne, ciemne, gęste, rzadkie, podkręcone, proste) ? 4. Kolorowe maskary - na tak czy na nie ? Jeśli tak, to jaki kolor ? 5. Jakiego tuszu do rzęs używacie obecnie ? 6. Najlepsze tusze wg Was ? 7. I analogicznie - najgorsze tusze wg Was ? Pozdrawiam, pijana ;-)


1.. stosowałam krem L'Biotica faktycznie po czasie dawał rezultaty i rzęsy sie wzmocniły , ale trzeba stosować go regularnie . Za to olejek rycynowy swietnie nadaje się do przyciemnienia , zarówno rzes jak i brwi ;))
2. Od swięta, albo to jakiegos pokazowego makijażu ;P swje mam długie wiec nie chce ich dodatkowo obciązać.
3. długie i podkręcone , ale zdecydowanie mogły by byc grubsze;))
4. tak , bardzo często . Brązowy do delikatniejszych makijaży , a fiolet czy niebieski swietnie wygląda do smoky ;))
5. Rimmel Scandal Eyes
6. Clinique High Impact , maybelline falsies
7 . Kiedys swietny ( i tani) był Essence Multi Action , ale od kiedy wprowadzili udoskonalenia ^ ^ do szczoteczki zdecydowanie sie pogorszył .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.