monikamonisia20
monikamonisia20
  5 lipca 2012 (pierwszy post)

Wita. Mam zamiar na dniach zakupić podkład max Factor Miracle Touch, tylko mam problem.
Czy odcień nr 60 nie jest bardzo ciemny?

A możecie polecić cos super trwałego na wesele? /podkład/
z góry dziękuje za pomoc.

JuIia
JuIia
  5 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A możecie polecić cos super trwałego na wesele? /podkład/ z góry dziękuje za pomoc.


+ podkład


i jedziesz, u mnie trzymał się całą imprezę ; )
pijana
pijana
  5 lipca 2012

Sorry, że hejtuję, ale non stop pytasz o podkład :and: Żaden Ci nie podpasował do tej pory ?

monikamonisia20
monikamonisia20
  5 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sorry, że hejtuję, ale non stop pytasz o podkład Żaden Ci nie podpasował do tej pory ?

pytam o odcień.
a konkretniej, we wrześniu mam swoje wesele i szukam czegoś naprawdę godnego uwagi, a te co ostatnio tu mi polecano to nic sie nie sprawdziło.
marta0859
marta0859
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy odcień nr 60 nie jest bardzo ciemny?

Ja miałam nr 70 i do godziny od nałożenia ładny, w miarę jasny kolor, potem już tylko gorzej i wydaje mi się, że wszystkie ciemnieją kilka godzin po nałożeniu, miałam już sporo różnych podkładów tej firmy jak jeszcze używałam i każdy robił się ciemniejszy z upływem czasu
Konto usunięte
Konto usunięte: A możecie polecić cos super trwałego na wesele? /podkład/

o ironio najtrwalsze podkłady jakie miałam to te w granicach 15-20 zł z bell, chociaż nic nie polecę, bo mi zawsze wszystko szybko schodziło - uroki tłustej cery d83dde0f
kasey00
kasey00
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A możecie polecić cos super trwałego na wesele? /podkład/

ta baza silikonowa jest naprawdę ok 263a
Konto usunięte
Konto usunięte: a konkretniej, we wrześniu mam swoje wesele i szukam czegoś naprawdę godnego uwagi

z tego co zauważyłam wieeele kobiet które publikują swoje makijaże w necie na wesele decyduje się na Estee Lauder Double Wear
bas
bas
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a konkretniej, we wrześniu mam swoje wesele i szukam czegoś naprawdę godnego uwagi, a te co ostatnio tu mi polecano to nic sie nie sprawdziło.

malujesz sie sama na swoje wesele :wtf:
nie lepiej umowic sie z wizazystka?
kasey00
kasey00
  6 lipca 2012
bas
bas: malujesz sie sama na swoje wesele nie lepiej umowic sie z wizazystka?

coraz więcej kobiet tak robi, ja osobiście nie wiem na co się zdecyduję...
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 lipca 2012
bas
bas: malujesz sie sama na swoje wesele nie lepiej umowic sie z wizazystka?
skończyłam szkołę kosmetyczną i wychodzi mi to bardzo dobrze
bas
bas
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: coraz więcej kobiet tak robi, ja osobiście nie wiem na co się zdecyduję...

ja bym była w takim stresie, że sama na pewno bym nie dała rady zrobić tego dobrze :D
Konto usunięte
Konto usunięte: skończyłam szkołę kosmetyczną i wychodzi mi to bardzo dobrze


w takim razie to my Ciebie powinniśmy się pytać o takie rzeczy nie Ty nas.
Zresztą szkoła kosmetyczna to nie koniecznie wizaż ^^
moja siostra na kosmetologii miała tylko mała podstawe z tego :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Wita. Mam zamiar na dniach zakupić podkład max Factor Miracle Touch, tylko mam problem. Czy odcień nr 60 nie jest bardzo ciemny

nie lepiej iść do sklepu i sprawdzić odcień i później zamówić przez siec jak Cię to wyniesie taniej?
Konto usunięte
Konto usunięte: ta baza silikonowa jest naprawdę ok

jest ok, ale nie na każdy rodzaj cery :C
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 lipca 2012
bas
bas: 5 minut temuCytuj fragment | Cytuj całośćkasey00:coraz więcej kobiet tak robi, ja osobiście nie wiem na co się zdecyduję... ja bym była w takim stresie, że sama na pewno bym nie dała rady zrobić tego dobrze :D monikamonisia20:skończyłam szkołę kosmetyczną i wychodzi mi to bardzo dobrze w takim razie to my Ciebie powinniśmy się pytać o takie rzeczy nie Ty nas. Zresztą szkoła kosmetyczna to nie koniecznie wizaż ^^ moja siostra na kosmetologii miała tylko mała podstawe z tego :) monikamonisia20:Wita. Mam zamiar na dniach zakupić podkład max Factor Miracle Touch, tylko mam problem. Czy odcień nr 60 nie jest bardzo ciemny nie lepiej iść do sklepu i sprawdzić odcień i później zamówić przez siec jak Cię to wyniesie taniej? kasey00: ta baza silikonowa jest naprawdę ok jest ok, ale nie na każdy rodzaj cery :C


Wiesz dla mnie to zawsze cos zaoszczędzonego, i tak jest sporo wydatków.

Cały czas szukam, przegrzebuje testuje podkłady by mieć jak największa wiedze o niektórych

byłam w ross ale tam nie ma testerów do otwierania;(
bas
bas
  6 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Cały czas szukam, przegrzebuje testuje podkłady by mieć jak największa wiedze o niektórych byłam w ross ale tam nie ma testerów do otwierania;(

maja, było poprosić Panią z obsługi, przyniosłaby Ci z zaplecza. Ja kiedyś chciałam sprawdzić odcień i przyniosła mi tester w saszetce i mogłam go wypróbować w domu. Kto pyta nie błądzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz dla mnie to zawsze cos zaoszczędzonego, i tak jest sporo wydatków.

wolałabym dołożyć te 100 zł do tych wydatków a na swoim Ślubie wyglądać idealnie.
Uzi
Uzi
  9 lipca 2012

A ja jak zawsze polecam Revlon. Jest REVeLacyjNy! :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.