Enjooy
Enjooy
  4 lipca 2012 (pierwszy post)
21 lipca wybieram się na Wesele, kupiłam już sukienkę, ale nie wiem jakie dodatki do niej założyć, co by nie przesadzić.Sukienka wygląda tak ; czekam na jakieś ciekawe propozycje i z góry dziękuję ;-) ..
Gad
Gad
  4 lipca 2012

Cukierki na uszach zawieś.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  4 lipca 2012

Śliczna sukienka. :) Ja dobrałabym do niej delikatne, czarne sandałki i małą torebkę w tym samym kolorze. Z biżuterii małe kolczyki kuleczki i podobną bransoletkę. Makijaż jak najbardziej naturalny, kreska na górnej powiece, a fryzura to falowane włosy zebrane w niedbały koczek na karku. :) Taka moja wizja, niekoniecznie musi Ci odpowiadać. :P

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 lipca 2012

Ja bym wybrała jakieś sandałki na obcasie, ale na pewno nie w odcieniach czerni bo to jest lato i trzeba zakładać delikatne kolory, do tego torebka (niech będzie podobna kolorem do butów) http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/T3821.jpg lub http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/T4556.jpg, kolczyki delikatne i nie zakładaj niczego na szyję, możesz dodać bransoletkę bądź jakiegoś większego pierścionka.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 lipca 2012

duża torebka żeby wziąć flaszkę i ciasto na wynos

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  4 lipca 2012

Boże, sukienka śliczna, gdzie kupiłaś?:zakochany: I podbijam Sylvinkę, na szyję bym już nic nie zakładała.

pijana
pijana
  4 lipca 2012

Z biżuterii kolczyki + bransoletka lub duży pierścionek, z dodatków buty i torebka, wszystko w delikatnych kolorach, jeśli lubisz kontrasty wybrałabym miętę, ewentualnie biel lub inny jasny kolor, bo jak nie przepadam za różem, tak ta sukienka bardzo mi się podoba i uważam, że trzeba podkreślić jej subtelność, a nie "przygnieść" dodatkami :)

SailorMoon
SailorMoon
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Z biżuterii kolczyki + bransoletka lub duży pierścionek, z dodatków buty i torebka, wszystko w delikatnych kolorach, jeśli lubisz kontrasty wybrałabym miętę, ewentualnie biel lub inny jasny kolor, tak ta sukienka bardzo mi się podoba i uważam, że trzeba podkreślić jej subtelność, a nie "przygnieść" dodatkami :)

Podbijam :)
kedi
kedi
  4 lipca 2012

buty nude żeby nogi wydawały się długie + złota, szeroka bransoleta + małe kolczyki wkręty, też złote. na szyję nic.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  4 lipca 2012

proszę mi wybaczyć, ale to jest firanka, a nie sukienka :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  4 lipca 2012

Buciki bym założyła cos w ten deseń:


Na szyję podbijam, nie potrzeba nic. Bransoletka, kolczyki - wszystko delikatne i do tego pierścionek duży. Kopertóweczka i high life!

Enjooy
Enjooy
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże, sukienka śliczna, gdzie kupiłaś?

Cubus.
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba podkreślić jej subtelność, a nie "przygnieść" dodatkami :)

dlatego właśnie wolałam sie kogoś poradzić, żeby nie przesadzić. ;-)
Gejszalicious
Gejszalicious: proszę mi wybaczyć

' są gusta i guściki '.
kedi
kedi
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ' są gusta i guściki '.

wyjaśnij mi prosze to 'powiedzenie'.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.