Adidasowa
Adidasowa
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
15-latka z Londynu wzbudza lęk nie mniejszy niż przed laty ''Laleczka Chucky''. Dziewczynka zachowuje się jak postać z anime, mówi głosem robota, a do tego nazywa się Venus Angelic. Jej tutoriale makijażu są hitem YouTube.





Venus od dwóch lat prowadzi na YouTube własny kanał, na którym pokazuje, jak ubierać się i malować, by upodobnić się do lalek. Czerpie inspiracje z kultury Japonii, gdzie spędziła kilka lat. Swój dziwny akcent tłumaczy natomiast znajomością pięciu języków, które się ''wymieszały''.

Venus
Venus: - Nie sądzę, żebym kiedykolwiek chciała przestać. Myślę, że dojrzeję w swoim stylu i po prostu nadal będę robiła to, co lubię.


A teraz kilka filmików:


http://www.youtube.com/watch?v=I9_0TXploTs&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=ojYBcMFkdfY&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=4uYV5fLq9T8&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=M46sQ_oboZc&feature=relmfu

Q: Co sądzicie o tej dziewczynce?
Q: Słyszałyście o niej wcześniej?
Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku?
Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia?
Q: W skali 1-10?
Letal
Letal
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co sądzicie o tej dziewczynce?

spoko

Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W skali 1-10?

-

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku?

nie przeszkadza mi to wcale.

ogólnie taka laleczka ale co kto lubi :ziober2:

ps. lubię anime !
Paulinessa
Paulinessa
  3 lipca 2012

bądź co bądź, fajnie wyglada :D

pijana
pijana
  3 lipca 2012

Widziałam ją, w Japonii pełno takich freaków, za bardzo się wczuła xd Jak dla mnie to trochę alien z niej, ale jej życie, nie mój biznes, nie jest szkodliwa xd

MuyBueno
MuyBueno
  4 lipca 2012

Nic odkrywczego jeśli chodzi o Japonię ...

styka51
styka51
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co sądzicie o tej dziewczynce? Q: Słyszałyście o niej wcześniej? Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku? Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia? Q: W skali 1-10?

Ładna jest. Ale gdyby nie soczewki, to nie byłoby takiego szału.
Nie. Ale o podobnych owszem.
W wieku 15 lat zarzucałam na ryj fluid z under20 :tak:
Może rodzice lubią jak się tak maluje:D
Daję jej 5. Tylko faktycznie taka laleczkowata, nawet ruchy ma takie delikatne..ojojoj :ninja:
UkradneCiTaczke
UkradneCiTaczke
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co sądzicie o tej dziewczynce? Q: Słyszałyście o niej wcześniej? Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku? Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia? Q: W skali 1-10?

1. Fajnie, ze ma cos, co ja interesuje, jakies hobby...
2. Nie, ale gdzies w sieci natknelam sie na zdjecia tego typu "laleczek".
3. Jesli nie ma dyskotekowej tapety wykonanej za pomoca gruntu, szpachli i farby, nakladanej kielnia na ryj, to nie mam nic przeciw. Sama zaczynalam sie maliwac w tym wieku.
4. Niczyja wina - po prostu dziewczyna ma takie hobby, interesuje ja to, tylko sie cieszyc, ze nie jest kolejnym pustym gnomem przesiadujacym z piwem i szlugiem w mordzie pod blokiem :zonk:
5. 8 :)
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co sądzicie o tej dziewczynce? Q: Słyszałyście o niej wcześniej? Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku? Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia? Q: W skali 1-10?

Jej sprawa ;) W Japonii jest ich mnostwo
Tak słyszałam z tv, z internetu.
Też zaczynałam się malować mniej więcej w tym wieku, na koniec wakacji jak szłam do technikum. Ale do dzisiaj nie nakładam tapet, nie używam pudru, podkładów itd :)
Wina rodziców? To jeszcze dziecko, więc wychowanie leży w ich obowiązku, gdyby byli stanowczy nie ubierała sie ani się nie malowała na lalkę. Otoczenie ma wpływ, ale jak napisałam zdanie wcześniej, jeśli rodzice na wszystko dziecku pozwalaja to robi ono to na co ma ochotę. Ona wybrała "mniejsze zło" znalazła sobie swój świat i w nim się obraca. Lepiej żeby poszła w animę niż styl szalonej, zwariowanej nastki co nakłada tony tapet, dziara się poniż. 18 (nie mam nic do tatuaży - ale w tym wieku rzadko są przemyślane a to pamiątka na całe zycie), pije, bierze narkotyki, kolczykuje, albo się... podwiesza :>>
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
SailorMoon
SailorMoon
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co sądzicie o tej dziewczynce?

Nic. Jej sprawa jak wygląda. Chyba nikomu tym krzywdy nie robi.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Słyszałyście o niej wcześniej?


Tak, o niej i o paru innych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku?


Przesadnej wulgarnej tapety nie widzę. To tylko w jakimś sensie charakteryzacja. Jak zmywa to na noc to jej raczej nie zaszkodzi ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia?


Ojej, no hobby ma dziewczyna d83dde12
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: W skali 1-10?


Nie oceniam. Ale z tych żywych lalek co widziałam to ona nie jest najładniejsza... Kota Koti i ta żywa Barbie są ładniej "zrobione" .
Poza tym KOCHAM mangę i anime więc w pewnym sensie mi się to podoba d83dde01
bas
bas
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q: Co sądzicie o tej dziewczynce? Q: Słyszałyście o niej wcześniej? Q: Jakie macie zdanie na temat makijażu w tak młodym wieku? Q: Czy to wina rodziców? Otoczenia? Q: W skali 1-10?

nie moge jej sluchać :wtf: drażni mnie jej głos
nie
no cóż... jej sprawa :tak: póxniej bedzie tego żałowąc :)
-
może 3 nie podoba mi się w ogóle ani jej styl ani jej twarz... 3 dostała za właosy :zakochany:
marta0859
marta0859
  4 lipca 2012

Okropna ta dziewczynka Patrycjo. I ma dziwną "mowę" :D Ale o tym wspomniałaś.
Co do reszty pytań, nie słyszałam o niej, makijaż w wieku 15 lat to nie jest jakaś ekstrawagancja w dzisiejszych czasach, ale nie tapeta w takich ilościach... W sumie niech robi co chce, ale średnio to wygląda, bo bardzo nienaturalnie.
Nie będę jej oceniać w skali, bo jakoś ciężko mi cokolwiek wybrać, nie gustuję w takich "lalkowych" klimatach.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.