Adidasowa
Adidasowa
  2 lipca 2012 (pierwszy post)
Chcesz zrobić wrażenie na mężczyźnie? Zastanów się więc czy ta super-modna, stylowa i lansowana przez wiele gwiazd część garderoby, którą planujesz założyć na spotkanie, zostanie przez niego odebrana w równie pozytywny sposób. Okazuje się, że to co my kochamy w swojej szafie, mężczyźni często nie mogą wręcz ścierpieć.


Zaczynamy!

1. Szarawary


Wraz z modą na lata 70., fason ten został z powrotem przyjęty z otwartymi ramionami. Ale tylko przez kobiety. Mężczyźni mają na niego awersję. Jakżeby inaczej mieli reagować na płeć piękną, która wygląda jakby nosiła... no cóż, pieluchy? Zdecydowanie wolą, gdy eksponujemy swoje nogi i pośladki.

2. Kombinezony


Może i by je polubili, gdyby strój ten przyspieszał kobiece wyjściowe strojenie się, ale jest na odwrót - plączą się w skomplikowanych krojach i poświęcają godziny na dobieranie dodatków po to, by ten niegdyś ubiór roboczy zyskał styl. Według mężczyzn te działania są i tak nieskuteczne. Kobiety w kombinezonie porównywane są przez nich do niemowlaków w śpioszkach. Jest to strój bezkształtny i nijaki. Absolutnie nie do zaakceptowania.

3. Buty Emu



Niejedna z was na pewno je ubóstwia. Trudno się dziwić, są wygodne, ciepłe i noszą je wszystkie gwiazdy. I to o każdej porze roku. Spytajcie jednak o opinie waszych mężczyzn, a możecie zmienić zdanie o tym modowym hicie. Wyglądają jak bezkształtne kapcie, i są kompletnie aseksualne. Bo żeby nawet zarysu kostki i łydki nie było widać? Dla mężczyzn jest to nie do przyjęcia.

4. Sandały gladiatory


Założenie ich zajmuje całe wieki. Zostawiają czerwone odciski na skórze po ich zdjęciu. Skracają i pogrubiają nogi. I po co to wszystko? Mężczyźni nie mogą zrozumieć po co robimy sobie taką krzywdę.

5. Duże okulary



Po co zasłaniać pół, zapewne całkiem atrakcyjnej twarzy? Kiedy nie widać oczu kobiety, to znaczy, że ma coś do ukrycia, twierdzą mężczyźni. A takich kobiet żaden facet nie zniesie.

6. Damski smoking



Słynna Carry Bradshaw, na ślubie swojego przyjaciela wystąpiła w damskim smokingu. Męska część widowni zaczęła zadawać pytania dlaczego, gdy kobieta ma okazję założyć piękną suknię pokazującą trochę nóg, ramion i z lekkim dekoltem dekoltem (wszystko z umiarem!), ubiera się jak jej narzeczony? To bez sensu. Mężczyźni lubią kobiety kobiece, więc lepiej, by trzymały się ubiorów ze swojej szafy.

7. Ogrodniczki


I znów wracamy do tematu zbytniego skrywania swojej kobiecej figury. Ogrodniczki zasłaniają biust i talię. Mężczyźni uważają, że mogą je nosić wyłącznie dzieci i budowniczy, koniec kropka!

8. Maxi torby i mini kopertówki


Jedno jest przeciwieństwem drugiego, ale obydwu dodatków panowie nie mogą ścierpieć. Kobietom zajmuje całe wieki odnalezienie w ogromnych torbach kluczyków do samochodu i tak naprawdę nikt nie wie, co jeszcze skrywają czeluście tego bagażu. Gdy zaś przerzucają się na kopertówki, nie mogą w nich nic zmieścić, więc pchają wszystko do kieszeni swoich partnerów. Do tego są nieporęczne, trudno bowiem trzymać nawet najmniejszą torebkę, kieliszek, i równocześnie podawać komuś rękę na powitanie. Zapewne to w końcu mężczyzna spędza większość wieczoru starając się opanować żonglerkę obydwoma kieliszkami i tą nieszczęsną kopertówką.

9. Podkolanówki i skarpetki



Pomysł na noszenie skarpetek i podkolanówek do szpilek, sandałów, spódnic i szortów w modzie powraca co i raz, i wiele kobiet przeszczepia je na życie codzienne. Mężczyźni lubią wygląd uczennicy, ale okazuje się, że tylko w sypialni. Lepiej, by ich kobiety nie wyglądały tak w miejscach publicznych.

10. Legginsy


Wydawałoby się, że jeśli mężczyźni chcą byśmy pokazywały swoje nogi, to umiłują modne legginsy. Nic bardziej mylnego. Otóż w ich opinii musimy znaleźć równowagę między nie ukrywaniem naszych atutów i zbytnim ich eksponowaniem. Mężczyźni lubią tajemnicę i nie chcą wiedzieć o naszej figurze wszystkiego, a legginsy nie pozostawiają im wiele już do odkrycia.\

Q: Zgadzacie się z tym wszystkim?
* Ja osobiście na pewno nie z legginsami. Mój facet je uwielbia. W zasadzie każdego faceta, którego znam kręcą legginsy. Jedynie wiem, ze faceci nie lubią legginsów na grubych kobietach. Więc ?
Q: Co z tych 10 rzeczy macie w swojej szafie?
Q: A których z nich nie macie?
Panie:
Q: Jakich ubrań nie znoszą/nie lubią wasi faceci?
Panowie:
Q: Jakich ubrań nie znosicie/nie lubicie, które zakładają wasze partnerki?

Pozdrawiam.
Mlody
Mlody
  2 lipca 2012

Wybieram @Adidasowa: na moją stylistkę od teraz! :D

bas
bas
  2 lipca 2012

szczerze to nie mam niczego :ninja: torbe mam sredniej wielkości, leginsów nie nosze bo wyglądam jak patyk... jedyne co mam to duze okulary, ale to tylko dlatego, że mam straszny problem z dobraniem odpowiednich i wszystkie na mnie są wielkie :ninja:

bas
bas
  2 lipca 2012

jak dobrze być chudym i we wszystkim co pokazałaś wyglądam źle :rotfl:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  2 lipca 2012

W swojej szafie z ww. mam tylko legginsy, ale noszę je jesienią i zimą do 'swetrowych sukienek', nigdy w życiu nie posłuzyły mi za spodnie.

:ziober2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  2 lipca 2012

rozumiem ze jesteś autorką tego tekstu xd
no chyba nie xd

moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  3 lipca 2012

Nic z tego nie posiadam co wymienione.

sylwik
sylwik
  3 lipca 2012

w sumie tylko maxi torby sa zayebiste. wrzucam netbooka, 1,5l wody, i pelno drobiazgow i dalej jest miejsce:zakochany:

i naprawde nie ogarniam noszenia legginsow jako spodnie. a juz cieliste to taka wiocha ze ho ho!
ja to okresle tak: masz odpowiednie cialo zeby biegac po miescie w samych stringach? nie? to nie zakladaj samych legginsow. to naprawde jest jak rajstopy, nie jak spodnie.

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  3 lipca 2012

Zasadniczo połowa z tych rzeczy to bzdura :and:

Paulinessa
Paulinessa
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzacie się z tym wszystkim? * Ja osobiście na pewno nie z legginsami. Mój facet je uwielbia. W zasadzie każdego faceta, którego znam kręcą legginsy. Jedynie wiem, ze faceci nie lubią legginsów na grubych kobietach. Więc ?


Na pewno też nie zgadzam się z leginsami, ale podbijam Twoją opinie co do noszenia je przez grube kobiety. Nie sądzę, żeby facetom przeszkadzaly duze okulary i jakiekolwiek torebki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co z tych 10 rzeczy macie w swojej szafie?


Leginsy, male i duze torebki, duze okulary, gladiatorki.
Balisto
Balisto
  5 lipca 2012

dodałbym również cieliste rajstopy

PanHeisenberg
PanHeisenberg
  8 lipca 2012

Sandały, ogrodniczki i leginsy są ok.

LuznyGosc
LuznyGosc
  8 lipca 2012

Leginsy. :zakochany:

Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  15 lipca 2012

Ostatnie 2 zdjęcia są czyjąś własnością i nie powinny być tutaj wklejone.

ANGELINA199315
ANGELINA199315
  18 lipca 2012

Mój facet zwrócił mi kiedyś uwagę za big torebkę,że się obija o nią. I tak jak wielu innych kolesi niecierpi miętowego koloru na paznokciach,a tak ogólnie to wszędzie. Ja tam się ubieram jak lubię,najlepiej wygodnie. Np.w wymienione powyżej legginsy,czy buty Emu. Gdybym miała się przejmować tym,że niepodoba się facetom mój styl,to chyba bym chodziła w bikini,to im by najbardziej odpowiadało. Haha :-D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.