Whitey
Whitey
  26 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam chciałbym sobie pomalować twarz na pewien wzór. Czy takie farby się kupuje? Czy można zrobić samemu? Jeśli można to jak uzyskać biały i czarny? :p

WilczeLyko
WilczeLyko
  27 czerwca 2012
Whitey
Whitey: Witam chciałbym sobie pomalować twarz na pewien wzór. Czy takie farby się kupuje? Czy można zrobić samemu? Jeśli można to jak uzyskać biały i czarny? :p


1. Czarnyhttp://www.armyshop.pl/pokaz.php?id=186&kat_id=38
2. Biały http://www.armyshop.pl/pokaz.php?id=183&kat_id=38.

Sztyftów używałem do kamuflażu nieźle się spisywały, także polecam.
razotka
razotka
  27 czerwca 2012

co Ty na Euro nie kibicowałeś? przecież farbki kibica nawet w kiosku sprzedawali i to niekoniecznie w narodowych barwach

Whitey
Whitey
  27 czerwca 2012

to nie ma nic wspolnego z euro ;) dzieki za linki

SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  27 czerwca 2012

Ja moje przedszkolaki czasami też maluję :mrgreen:
Allegro, sklepy dziecięce, kioski, księgarnie etc..

:ziober2:

bas
bas
  27 czerwca 2012

z joko są fajne :)

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  27 czerwca 2012
Whitey
Whitey: Witam chciałbym sobie pomalować twarz na pewien wzór. Czy takie farby się kupuje? Czy można zrobić samemu? Jeśli można to jak uzyskać biały i czarny? :p
Whitey
Whitey: Witam chciałbym sobie pomalować twarz na pewien wzór. Czy takie farby się kupuje? Czy można zrobić samemu? Jeśli można to jak uzyskać biały i czarny? :p

plakatówki z astry :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Felka
Felka
  27 czerwca 2012

w jakis hurtowaniach z zabawkami dla dzieci czy jakiś solidniejszy papierniczy na pewno tam dostaniesz :)

bas
bas
  28 czerwca 2012
Felka
Felka: czy jakiś solidniejszy papierniczy na pewno tam dostaniesz :)

w plastycznym sklpeie na spokojnie :)
styka51
styka51
  28 czerwca 2012

W Pepco dziś widziałam, jakis facet kupował :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.