Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  8 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam:)
Zatrudniłam się na sezon w restauracji jako pomoc kuchenna niestety cierpią na tym moje nogi a dokładnie stopy, pełni sezonu jeszcze nie ma a ja odczuwam go juz boleśnie.

Jak mogę załagodzić ból stóp a dokładnie pięt które są czerwone czasem nawet ciepłe.... Kremy? Tabletki? Moczenie - jak tak to w czym (jaka woda z czym). Masaż? (mało pomocny na razie.

Z góry dziękuję, pozdrawiam :*

Artificially sweet!

Adidasowa
Adidasowa
  9 czerwca 2012
Stine91
Stine91: jaka woda z czym

z solą:tak:
Babsy
Babsy
  9 czerwca 2012
Stine91
Stine91: Jak mogę załagodzić ból stóp a dokładnie pięt które są czerwone czasem nawet ciepłe.... Kremy? Tabletki? Moczenie - jak tak to w czym (jaka woda z czym). Masaż? (mało pomocny na razie.

moze jakies zele do nog chlodzace? moczenie nog w wodzie z sola, chyba mam z bingo taka do zmeczonych i opuchnietych, jakos tak.
GrudzienZaGrudniem
GrudzienZaGrudniem
  9 czerwca 2012

Przede wszystkim - wygodne obuwie. Bo na nic Ci chemia, jak nosisz niewygodne buty.

Po calym dniu stania/ganiania w pracy wymocz stopy w wodzie z sola i smaruj nozki chlodzacym zelem. Ulzy ciut :)

kasey00
kasey00
  9 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim - wygodne obuwie. Bo na nic Ci chemia, jak nosisz niewygodne buty.

Dokładnie, najlepiej z wyprofilowaną podeszwą, a nie całkiem cienką.

No i jak już dziewczyny pisały, kąpiele stóp z solą i może z jakimś olejkiem eterycznym, smarowidła, masaże :)
Stine91
Posty: 1072 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Stine91
  9 czerwca 2012

A te żele chłodzące to jakie? Konkretne nazwy bym prosiła:) noszę że tak powiem klapki baseniaki :) bo maja grubą podeszwę i w sumie w pracy aż tak tego nie odczuwam dopiero gry wrócę na pokój, te pięty najgorzej :(

Artificially sweet!

Patty527
Patty527
  10 czerwca 2012
Stine91
Stine91:

Może buty zmień ;>
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  11 czerwca 2012

Zmiana obuwia przy ciągłym jednak naruszaniu nie da zbyt wiele! Kąpiel stóp w soli regenerującej (do kupienia w supemarketach nawet i , saszetki za kilka zł) i połóż się z nogami uniesionymi w górę, mi zawsze pomaga!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.