Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  24 maja 2012 (pierwszy post)

Czy są wśród nas jakies testerki?
Testujecie produkty otrzymane przez firmy, czy po prostu oceniacie tylko to co same kupicie? Dlaczego lubicie testować?
--
Ja miałam okazję wziąć udział w kilku kampaniach, były to głównie kosmetyki, znalazło sie kilka produktów spożywczych.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  24 maja 2012

Nigdy nie miałam okazji testować nic otrzymanego od firm, bo nigdy nic nie otrzymałam :D

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 320
Kiniowska
  24 maja 2012
Ela
Ela: Testujecie produkty otrzymane przez firmy, czy po prostu oceniacie tylko to co same kupicie?


Tylko to co same kupimy. :) W moim przypadku są to lakiery do paznokci - o ile mozna nazwać to testowaniem. Mam ich juz trochę, po 2-3 każdej firmy i póki co najlepsze są z MySecret i Safari (u mnie po 2,50zł w Pelikanie). Właśnie dzisiaj połasiłam się na lakier z Rimmela - bo promocja - no i teraz żałuję...

Ela
Ela: Dlaczego lubicie testować?


Bo zawsze można znaleźć coś ciekawego i godnego uwagi. Coś co nam wyjątkowo przypadnie do gustu. :) Takim sposobem "odkryłam" lakiery z MySecret. Póki co mam tylko 2, ale na pewno będą następne.
DZIIDKA
Posty: 53 (po ~375 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 162
DZIIDKA
  24 maja 2012
Ela
Ela: Testujecie produkty otrzymane przez firmy, czy po prostu oceniacie tylko to co same kupicie?

Oceniam to co sama kupie. Są to preparaty nawilżające usta,lakiery do paznokci i fluidy. : )

Ela
Ela: Dlaczego lubicie testować?

Dlatego,że dzięki temu mogę się dowiedzieć co służy mi najlepiej.

Ela
Ela: Ja miałam okazję wziąć udział w kilku kampaniach, były to głównie kosmetyki, znalazło sie kilka produktów spożywczych.


OOOO ŻAREŁKO MOGŁABYM TESTOWAĆ. :pavarotti:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 maja 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nigdy nie miałam okazji testować nic otrzymanego od firm, bo nigdy nic nie otrzymałam :D

U mnie to samo :-D
A chętnie coś tam bym przetestowała :pavarotti:

Kiniowska
Kiniowska: Safari

Żadnego jeszcze nie miałam, ale muszę się skusić :-)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 maja 2012
SkazanaNaBana
SkazanaNaBana: Nigdy nie miałam okazji testować nic otrzymanego od firm, bo nigdy nic nie otrzymałam :D

jak wyżej
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.