czytowazne1
czytowazne1
  22 maja 2012 (pierwszy post)

od kolezanki do osob ktorej maja cere naczynkowa, jak ja pielegnujecie jakie kremy polecacie ktore wam pomagaja maseczki i inne kosmetyki, czego trzeba unikac, wie juz ze kosmetykow z aloesem ,miodem co jeszcze?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  22 maja 2012
czytowazne1
czytowazne1: od kolezanki do osob ktorej maja cere naczynkowa, jak ja pielegnujecie jakie kremy polecacie ktore wam pomagaja maseczki i inne kosmetyki, czego trzeba unikac, wie juz ze kosmetykow z aloesem ,miodem co jeszcze?

przy cerze naczynkowej trzeba stosować kosmetyki które zawierają anrnikę, kasztanowiec, krwawnik, nagietek, wit.C
dodatkowo suplementacja wit. C i rutyny
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
boniwinter
boniwinter
  22 maja 2012
czytowazne1
czytowazne1: osob ktorej maja cere naczynkowa

jedno wielkie gow.................no
za duzo estrogenow czyli hormonow zenskich, ale przeciez do cholery jestem kobieta!!
ja mam cere naczynkowa i naprawde mam z nia problem
chodzi przede wszystkim o wypieki, zaczerwienienia itp......
totalny shit!!!!!
ale wole miec problem z naczynkami niz z zarostem bo jest za duzo testosteronu:mrgreen:

czytowazne1
czytowazne1: czego trzeba unikac

przede wszystkim ciepla...solarki, slonca, sauny, dlugiego przebywania w lazience po kapieli gdzie jest duzo pary( to jest naprawde wazne)
peelingow i wszelkiego rodzaju zeli z jakimikolwiek drobinkami bo to cholernie podraznia, a pozniej jest masakra w postaci czerwonoasci, pieczenia itp.........
slyszalam rowniez, ze osoby takowe nie powinny jadac ostrych rzeczy, nie wiem, ja czasami zjem, ale nigdy nie zaobserwowalam niczego negatrywnego

czytowazne1
czytowazne1: jak ja pielegnujecie jakie kremy polecacie ktore wam pomagaja maseczki

jezeli chodzi o kremy to jakos nie wnikam tzn staram sie kupowac kremy do cery wrazliwej.
Od jakegos czasu (2 lat) uzywam Nivea.
wole sie stosowac do tego czego nie mozna robic

czytowazne1
czytowazne1: wie juz ze kosmetykow z aloesem ,miodem

naprawde? byc moze nigdy o tym nie slyszalam
Gothiclady
Gothiclady
  23 maja 2012

na lato do skóry naczynkowej polecam:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  23 maja 2012

dodam jeszcze:
nalezy robic sobie peelingi enzymatyczne, a nie te ze ścierającymi drobinkami, maseczki peel-off (jako peeling), do zmywania makijażu mleczko kosmetyczne, maseczki z składnikami takimi jak wyżej wymieniłam, unikać trzeba kosmetyków z alkoholem, stosować kremy z wysokimi filtrami UV... dużo by jeszcze wymieniać :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryja
mmaryja
  23 maja 2012

przede wszystkim używać filtrów do twarzy, najlepiej cały rok. minimum spf 30.
kremy - najlepsze są te do cery wrażliwej, naczynkowej bo trochę uspakajają cerę.

no i najlepsze co może być ALGI. rewelacyjnie uspakajają skórę, działają zbawiennie na wszelakie zaczerwienienia, nawet po peelingach czy jakiś zabiegach kosmetycznych.

czytowazne1
czytowazne1
  23 maja 2012

a jesli chodzi o oczyszczanie skory u kosmetyczki to jaki zabieg dokladnie jest najpelszy

MrAfrika
MrAfrika
  23 maja 2012

Moja przyjaciolka ma skore naczynkowa, rozne przebarwienia ma.. stosuje kremy odpowiednie do tej skory.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 maja 2012

u nie całkiem miło się sprawdzał
krem na dzień bielendy z kasztanowca
+ seria Lirene do cery naczynkowej - krem na noc, na dzień, tonik i bodajże mleczko :)

czytowazne1
czytowazne1
  23 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

stosuje kremy odpowiednie do tej skory.
chyba kazdy stara sie stosowac kremy opdowiednie do skory... mi chodzi o konkretne jakies,lirene i bielenda nie sprawdzaja sie w tym przypadku
MrAfrika
MrAfrika
  23 maja 2012
czytowazne1
czytowazne1:

Nie polecam z Sorayi. - Info od kolezanki.
Tak jej podraznilo twarz, a mimo, ze to do naczynkowej
ze az 3 tygodnie z dermatologiem sie witala.
czytowazne1
czytowazne1
  25 maja 2012

a wizyty u kosmetyczki to najlepiej na jakie zabiegi isc?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.