hapxd
hapxd
  16 maja 2012 (pierwszy post)

Hej, nie wiem czy to dobry dział.
Dzis w nocy ciagle sie budzilam bo dretwiala mi lewa reka od nadgarstka po palce, teraz ciagle dretwieje mi lewa noga;| sama nie wiem czy wydziwiam ale troche mnie to niepokoi

Paulinessa
Paulinessa
  16 maja 2012
kedi
kedi: no to pięknie, przynajmniej już wiem jak wypędzić ten wisielczy humor :) ale nie dziwne, ze mam niedobory.


ja wiem, a dalej nic z tym nie robię.
Skąd masz niedobór? Ja od zbyt dużej ilości kawy, bylejakiego jedzenia :and:
Paulinessa
Paulinessa
  16 maja 2012

ale kretynka jestem, że nawet nic z tym nie robię.

kedi
kedi
  16 maja 2012
SailorMoon
SailorMoon: Uzupełniłam magnez i jestem zupełnie inną osobą

Boże, jest dla mnie nadzieja :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd masz niedobór? Ja od zbyt dużej ilości kawy, bylejakiego jedzenia

ja od hektolitrów zielonej i czarnej herbaty. no i zawsze miałam niedobory ale pewnie teraz pobiłam rekord. ostatnio jak magnez brałam w liceum, czyli 3 lata temu..
Paulinessa
Paulinessa
  16 maja 2012
kedi
kedi: ja od hektolitrów zielonej i czarnej herbaty. no i zawsze miałam niedobory ale pewnie teraz pobiłam rekord. ostatnio jak magnez brałam w liceum, czyli 3 lata temu..


No widzisz, to może być powód.

Do objawów niedoboru magnezu należą; niewydolność pracy serca, arytmia, nadciśnienie tętnicze, zahamowanie wzrostu, depresja, skłonność do płaczu, pogorszenie koncentracji, poranne zmęczenie, nawet po wielu godzinach snu, wrażenie ociężałości, bóle głowy, zawroty głowy, utrata równowagi, drgania powiek, wrażliwość na zmiany pogody, skurcze mięśni, drętwienie kończyn, drgawki, bezsenność, pocenie się w nocy, koszmarne sny, osłabienie, puchnięcie dziąseł, próchnica zębów, wypadanie włosów, łamanie się paznokci, przerwy w oddychaniu, astma itd.

zaznaczyłam moje objawy :D
kedi
kedi
  16 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zaznaczyłam moje objawy :D

:O ja mam też to i jeszcze arytmia i paznokcie. Boże, nie wiedziałam, że to ma jakiś powód i w ogólnie nie zdawałam sobie z tego sprawy...
Paulinessa
Paulinessa
  16 maja 2012
kedi
kedi: :O ja mam też to i jeszcze arytmia i paznokcie. Boże, nie wiedziałam, że to ma jakiś powód i w ogólnie nie zdawałam sobie z tego sprawy...


Mi kolega niedawno zwrócił na to uwagę, jak zobaczył jak drży mi powieka. I poczytałam troche :and:
SkazanaNaBana
Posty: 6330 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SkazanaNaBana
  16 maja 2012
SailorMoon
SailorMoon: Byłam i ja. Nic nie poradził. Stwierdził, że wszyscy tak mają od czasu do czasu... Tyle pomógł :/

Tylko, że czasem może to być oznaką choroby. Znajomy tak właśnie miał i okazało się, że to serce :/
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  16 maja 2012

Wg mnie a też tak mam moze to być od problemów z krążeniem, albo z powodu niedoboru magnezu, drętwienie moze być powodem problemów z kręgosłupem, więc cieżko wykminić , ale w pierwszej kolejności magnezu sporo z wit. B6 np.
Ktoś pisał o drganiach powieki, też to miałam, przeszło samoistnie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.