KindziaxDD
KindziaxDD
  11 maja 2012 (pierwszy post)
Witajcie za niedługo wylatuję na wakacje na Dżerbę i postanowiłam już rozglądać się za letnim obuwiem. Chciałabym kupić sobie te balerinki typu meliski, ale nie wiem czy na takie upały się nadają tzn czy nie obetrą mi nóg? Jak uważacie?
Babsy
Babsy
  11 maja 2012

oryginalne melissy podobniez sa zrobione tak, zeby nie odparzac i nie obcierac- jak moze byc z podrobkami- wiadomo:)

SoDope
SoDope
  11 maja 2012

Są dwie wersje - Melisski obetrą Cie... ale stanie się to aby raz ...

lub też, że nie obetrą bo to oryginał ...

ja natomiast z doswiadczenia wiem, że przypadki mogą być różne.

KindziaxDD
KindziaxDD
  11 maja 2012

No właśnie chciałam kupić podróby,w pobliskim sklepie są za 30 zł. Chciałam spróbować jakiś nowych butów a po drugie chodzenie po gorącym piasku jest okropne a w klapkach to wiadomo jest to strasznie niewygodne.

SoDope
SoDope
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

zwykła guma daje Ci 100 % gwarancje, że Ci tak obetrze skóre, że się zesrasz ;D
KindziaxDD
KindziaxDD
  11 maja 2012

To może polecacie jakieś inne dość stylowe które nadawałyby się na plaże?

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 maja 2012

Mierzyłaś Baleriny Espadryle?bardzo wygodne, nadające się na piasek zamiast tych

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
sylwik
sylwik
  11 maja 2012

mam gumowe baleriny za 3 dychy. nie obcieraly nigdy. ale na upal sie nie nadaja - strasznie sie stopy w nich poca. ostatnio ich tylko pod prysznic uzywam.
wiec na plaze nie polecam.

Felka
Felka
  11 maja 2012

na plażę?
pójdę boso:nutki:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie chciałam kupić podróby,w pobliskim sklepie są za 30 zł. Chciałam spróbować jakiś nowych butów a po drugie chodzenie po gorącym piasku jest okropne a w klapkach to wiadomo jest to strasznie niewygodne.

jak będziesz chodzić w nich po piasku to nawet oryginalne cię ogryzą - wystarczy, że ci wpadnie ziarenko piasku i po ptokach, będziesz kwiczeć i jęczeć z bólu
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  11 maja 2012

a tak pozatym
z gumowymi balerinami jest tak - nigdy nie wiadomo kiedy zrobią stopie "kuku"
mam jedne i czasem chodzę w nich cały dzień i mnie ani nie odparzą ani nie obgryzą, a czasem mam tak, że po pół godziny nie da się w nich chodzić
ale żeby jak najdłużej w nich przetrwać to przed nałożeniem butów dokładnie osuszam stopy, potem spryskuję dezodorantem do stóp chłodzącym i zmniejszającym potliwość, a na koniec posypuje stopy talkiem, żeby się mniej pociły, wtedy mam większą pewność, że nie będę miała pęcherzy

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
TerminalHead
wpis jest ukryty
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie chciałam kupić podróby,w pobliskim sklepie są za 30 zł

to juz lepiej doloz 10 i kup z New Yorkera :)
Ja sobie ostatnio wzielam i nawet nie anrzekam, nic mnie nie obtarlo :tak:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  18 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Witajcie za niedługo wylatuję na wakacje na Dżerbę i postanowiłam już rozglądać się za letnim obuwiem. Chciałabym kupić sobie te balerinki typu meliski, ale nie wiem czy na takie upały się nadają tzn czy nie obetrą mi nóg? Jak uważacie?

ja posiadam meliski i sa cudowne. niby gumowe ale nic mnie nie obciera i ogólnie zalezy kto jakie ma stopy i jak sie poci...
od czasu do czasu jak jest mega upał to wiadomo ze w gumowych się spocą ale wkładka jest skórzana i nic nie obciera.
"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.