91kasia
91kasia
  10 maja 2012 (pierwszy post)

Witam
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego dermatologa w Poznaniu?
Mam problem z trądzikiem, leczyłam się u jednego dermatologa ale niestety ostatnio nie widzę żadnej poprawy, więc chciałabym skonsultowac się z kimś innym

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarz?

zmienilabym lekarza.
mirra20
mirra20
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co z tego, że tabletki anty pomagają na cerę, jak 9/10 kobiet, które je biorą ma raka piersi?

:facepalm:
mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarz?

ochrystusie
polecam zmienić 'lekarza'.
pijana
pijana
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co z tego, że tabletki anty pomagają na cerę, jak 9/10 kobiet, które je biorą ma raka piersi?

Nie no, po prostu padłam :zonk:
kedi
kedi
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lekarz?

:crylol:
chyba znachor jakiś .
91kasia
91kasia
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Adidasowa:Co z tego, że tabletki anty pomagają na cerę, jak 9/10 kobiet, które je biorą ma raka piersi? podaj mi rzetelne źródło tej informacji, a jeśli takiego nie masz to nie rozsiewaj bredni

Kobiety zażywające tabletki antykoncepcyjne częściej sie badają, stąd większa liczba
pijana
pijana
  12 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety zażywające tabletki antykoncepcyjne częściej sie badają, stąd większa liczba

Większa liczba owszem, ale 9/10 ? Litości.
SoDope
SoDope
  14 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety zażywające tabletki antykoncepcyjne częściej sie badają, stąd większa liczba

a ile jest kobiet które mają raka nawet o tym nie wiedząć ? :zonk:

a ile kobiet wie, że ma raka ale nie pójdzie do lekarza bo się boi ? :zonk:

pomijając, że sa lekarze które biorą tabletki anty ale recepty mają wypisywane na piękne oczy :zonk:

podsumując : NIKT nie może napisać ile kobiet na ile ma raka biorące tabletki bo są i tak które biorą tabletki a nawet nie były nigdy zbadane.

:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.