styka51
styka51
  8 maja 2012 (pierwszy post)
Witam ;)

Temat trochę bez sensu, bo jeszcze nie wiem o czym dokładnie, ale już go zakłam :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piękno – pozytywna właściwość estetyczna bytu wynikająca z zachowania proporcji, harmonii barw, dźwięków, stosowności, umiaru i użyteczności, odbierana przez zmysły. Istnieje piękno idealne, duchowe, moralne, naturalne, cielesne, obiektywne i subiektywne. Pojęcie to jest silnie związane z teorią estetyki, prawdy i dobra.


Q: Najładniejsza dupeczka MiU?
Q: Czy którejś dupeczce zazdrościcie czegoś? ( np. oczu, nosa, delikatności, subtelności, siły charakteru etc.)
Q: Z którą chciałybyście wypić kawę (bądź coś mocniejszego)?
Q: Która jest najsympatyczniejsza?

Oszczędzam pytania z serii negatywnej, bo są niemiłe ;p Ale możecie napisać, któa jest maszkara i której nie lubicie ;)

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  8 maja 2012

a coś o facetach to co?:(
każda jest fajna na swój sposób
Jasmina najlepsza ona jest cały czas sobą

styka51
styka51
  8 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a coś o facetach to co?:(

Dodatkowe pytania:
Q: Najlepszy facet MiU?
Q: Najprzystojniejszy facet MiU?
Q: Facet, z którym chciałybyście/chcielibyście się umówić? ( oczywko mowa o MiU;))
dont0say0anything
dont0say0anything
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Najładniejsza dupeczka MiU? Q: Czy którejś dupeczce zazdrościcie czegoś? ( np. oczu, nosa, delikatności, subtelności, siły charakteru etc.) Q: Z którą chciałybyście wypić kawę (bądź coś mocniejszego)? Q: Która jest najsympatyczniejsza?

Każda na swój sposób jest piękna :ziober2: ale najbardziej w moim typie Agoosia i masakra (brałam pod uwagę top autorów).
Nie no zazdrościć to nie
Coś mocniejszego to z masakrą :D
Nie wiem
Babsy
Babsy
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Najładniejsza dupeczka MiU?

kedi, SoDope:)

styka51
styka51: Q: Czy którejś dupeczce zazdrościcie czegoś? ( np. oczu, nosa, delikatności, subtelności, siły charakteru etc.)

wszystkim wszystkiego^^:p zart. kazdej chyba czegos tam, ale juz nie chce mi sie myslec komu i czego dokladnie:)

styka51
styka51: Q: Z którą chciałybyście wypić kawę (bądź coś mocniejszego)?

w sumie wszystkie moglybysmy sie styknac na jakas popijawe:)

styka51
styka51: Q: Która jest najsympatyczniejsza?

jak juz kiedys wspomnialam, najlepeij tu jakos gada mi sie z Toba;)

styka51
styka51: Q: Najlepszy facet MiU? Q: Najprzystojniejszy facet MiU? Q: Facet, z którym chciałybyście/chcielibyście się umówić? ( oczywko mowa o MiU;))

nie mam typow jak na razie:)
Paulinessa
Paulinessa
  8 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: każda jest fajna na swój sposób Jasmina najlepsza ona jest cały czas sobą


Zdrajca.
Paulinessa
Paulinessa
  8 maja 2012
styka51
styka51: Ale możecie napisać, któa jest maszkara i której nie lubicie ;)


Bez przesady, możecie się adorować, ale żeby nie robić nikomu niepotrzebnych przykrości, jeszcze jakiś dym się zrobi i o.
Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  8 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdrajca.

to była ironia przecież;p
Paulinessa
Paulinessa
  8 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to była ironia przecież;p


Ej, no wiem przecież :crylol:
SoDope
SoDope
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Najładniejsza dupeczka MiU?

każda blondyna, każda szatynka, każda brunetka i każda ruda ...

:D
SoDope
SoDope
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Czy którejś dupeczce zazdrościcie czegoś? ( np. oczu, nosa, delikatności, subtelności, siły charakteru etc.)

AvantQueTuDis - delikatności, subtelności i przede wszystkim 0 bluzgomentru.
Felka
Felka
  8 maja 2012

wszystkim zazdroszcze długich włosów:ninja:

SoDope
SoDope
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Z którą chciałybyście wypić kawę (bądź coś mocniejszego)? Q: Która jest najsympatyczniejsza?


Myślę, że z każdą bym mogła wypić kawe, pepsi, drinka .. i się zarżnąć.

Nie ma sympatyczniejszej czy mniej sypmatycznej - to, że czasami ktos działa na nerwy to i tak Was lubie.
SailorMoon
SailorMoon
  8 maja 2012
styka51
styka51: Q: Najładniejsza dupeczka MiU? Q: Czy którejś dupeczce zazdrościcie czegoś? ( np. oczu, nosa, delikatności, subtelności, siły charakteru etc.) Q: Z którą chciałybyście wypić kawę (bądź coś mocniejszego)? Q: Która jest najsympatyczniejsza?

Wszystkie są ładne, wszystkie są sympatyczne i wszystkim zazdroszczę ;) Wypić też mogłabym ze wszystkimi :D
SoDope
SoDope
  8 maja 2012

Czas stworzyć osobną teczke na fejsie ... - M&U. XD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.