naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  7 maja 2012 (pierwszy post)
Potrzebuję mleczko do demakijażu twarzy. Teraz mam to:
Używam zamiast żelu do twarzy. Chcę je zastąpić innym mleczkiem. Co możecie mi polecić?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  9 maja 2012

Yves Rocher mleczko do demakijażu z serii Trzy Herbaty. Bardzo przyjemne. A po użyciu mleczka dobrze jest jednak dopełnic demakijaż(usunie resztki makijazu oraz mleczka) dodatkowo tonikiem-dobry jest również z tej samej serii, konsystencja żelowa,więc też nie wysusza.

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 maja 2012
Mleczko Ogórkowe Ziaja
Skład: Aqua(water), Parrafinum liquidum (mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteaerth-12, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, parfum (fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citric Acid

AA Help Cera Atopowa mleczko do demakijażu
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl alcohol, Trilaureth-4 phosphate, Glycerin, Allantoin, Glycerhiza Glabra Root extract, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Cucurbita Pepo Seed Extract, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Carbomer, Sodium hydroxide, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  10 maja 2012
Lirene Dermoprogram, Cera wrażliwa, Delikatna pianka do mycia twarzy

Skład: Aqua, Glycerin, Betaine, Cocamidopropyl Betaine, Methyl Gluceth-20, Panthenol, Disodium Ricinoleamido MEA-Sulfosuccinate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Hydrolyzed Linseed Extract, Quaternium-15.

To forum umarło...

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  10 maja 2012
naaats
naaats: łuszczenie, szorstkość, suchość,

skąd ja to znam:and:
nie pocieszę cię, bo do dzisiaj nie znalazłam jeszcze tego złotego środka, ale jeśli chodzi o krem to obecnie numerem 1 jest la roche posay hydreane extra riche i numerem 2 eucerin z 5% mocznikiem. do tego używam rybek z rossmana, niebieskich i jako tako to wygląda.
do zmywania makijażu używam płynów micelarnych, ale jeszcze nie znalazłam jakiegoś super. ostatnio miałam lancome, a teraz kupiłam za 10zł aa i też jest w porządku.
mmaryjka
mmaryjka
  10 maja 2012
http://www.laroche-posay.pl/produkty/zabiegi-piel%C4%99gnacyjne/Sk%C3%B3ra-wra%C5%BCliwa-odwodniona-ct1407.aspx
na tej stronie nie ma tego mojego kremu, ale ogólnie to była jakaś nowość i tylko raz go kupiłam, teraz mi się skończył i używam eucerinu, ale rozejrzę się czy jeszcze jest.
ogólnie co do odwodnionej skóry to wydaje mi się, że te pierwsze z serii hydraphase byłyby lepsze.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.