EwaPolak
EwaPolak
  25 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jeśli lubisz chodzić w butach na wysokim obcasie badź dużo chodzisz i masz obolałe stopy najlepsza jest kuracja "stopa-twarz"
Masaż stóp można przeprowadzać ręcznie, przy użyciu specjalnego wałka do masażu, podczas chodzenia boso po kamieniach ale najlepszym
sposobem jest nasmarowanie stóp tłustym kremem po czym położenie ich na twarzy osoby która wyraziła zgodę na Twoją kurację tym sposobem.
Nacisk na twarz może być dość silny - pamiętać należy jednak, że najpierw stosujemy ucisk delikatny, stopniowo zwiększając go,
przy jednoczesnej obserwacji reakcji, albowiem w zależności od stanu chorego organu, reakcja bólowa jest różna.
Najbardziej korzystnym czasem zabiegu na bolące stopy jest ok. 30 minut 2 razy w tygodniu. Stosowałam różne kuracje ale tylko ta mi pomogła.
Dziewczyny jesli macie pytania co do tej kuracji albo chcecie jakieś namiary aby zacząć tą kurację piszcie na priva. Natomisat na ogólnym piszcie
czy same kożystałeyście z takiej kuracji i co o niej myslicie. pozdrawiam

daenerys
daenerys
  26 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Haha i na jakiej zasadzie ma funkcjonować produkcja endorfin?

To owkorz byla ironia. Dla mnie też jest to absurdalne. :-D
A w przypadku sadystów, moze być to równoznaczne z poniżeniem osoby po ktorej ryju sie czlapie i to im daje spelnienie. Z fetyszystami podobnie. ;)
pijana
pijana
  26 kwietnia 2012

To chyba bardziej masaż ryja... stopami...

Adidasowa
Adidasowa
  26 kwietnia 2012

Co to w ogóle jest?:szok:

UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  26 kwietnia 2012

nieno, nie doczytałam :ninja:
Kładzenie komuś stóp na twarz to nie dla mnie.:D
aczkolwiek co kto lubi, wszystko jest dla ludzi :lol:

praksyda
praksyda
  27 kwietnia 2012
EwaPolak
EwaPolak: Jeśli lubisz chodzić w butach na wysokim obcasie badź dużo chodzisz i masz obolałe stopy najlepsza jest kuracja "stopa-twarz" Masaż stóp można przeprowadzać ręcznie, przy użyciu specjalnego wałka do masażu, podczas chodzenia boso po kamieniach ale najlepszym sposobem jest nasmarowanie stóp tłustym kremem po czym położenie ich na twarzy osoby która wyraziła zgodę na Twoją kurację tym sposobem. Nacisk na twarz może być dość silny - pamiętać należy jednak, że najpierw stosujemy ucisk delikatny, stopniowo zwiększając go, przy jednoczesnej obserwacji reakcji, albowiem w zależności od stanu chorego organu, reakcja bólowa jest różna. Najbardziej korzystnym czasem zabiegu na bolące stopy jest ok. 30 minut 2 razy w tygodniu. Stosowałam różne kuracje ale tylko ta mi pomogła. Dziewczyny jesli macie pytania co do tej kuracji albo chcecie jakieś namiary aby zacząć tą kurację piszcie na priva. Natomisat na ogólnym piszcie czy same kożystałeyście z takiej kuracji i co o niej myslicie. pozdrawiam

yhym,a jak Cie palec boli to wsadź komuś w tyłek,i trzymaj 15 minut przy tym śpiewaj piosenkę Justina Biebera - "Baby" ,i na pewno przestanie boleć.
p.s ten sposób działa na wszystkie bolące kończyny :ninja:
JestemFejkiem
JestemFejkiem
  27 kwietnia 2012

hahah, lubie takie zabawy :pavarotti:

WspanialySwiat
WspanialySwiat
  27 kwietnia 2012

komu zadeptac twarzyczke? :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.