TerminalHead
TerminalHead
  23 kwietnia 2012 (pierwszy post)

1


2


3


4


5


6
6
TerminalHead
TerminalHead
  24 kwietnia 2012

Dobra.Skoro według was te które wkleiłem są beznadziejne zapodajcie jakieś swoje typy..

SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra.Skoro według was te które wkleiłem są beznadziejne zapodajcie jakieś swoje typy..

Nie znam Cie, nie znam Twojego charakteru ...
Swojemu facetowi to jeszcze umiem doradzić bo w nich jakoś wizualnie go widze ..

TerminalHead
TerminalHead
  24 kwietnia 2012

wybacz ale krów wygnać bym w nich nie poszedł :lol:
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012

I tu jest problem - bo te buty na żywo wyglądają inaczej ...

skoro te są na 'wyganianie' krowy to chyba tamten co podałeś są do chodzenia po kanałach...

bo w porównaniu z Twoimi typami to w moich bym się jeszcze na ulicy pokazała ;)

SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Kameleon
Kameleon: Rozumiem, że to do biegania? Jak tak to wszystkie oprócz drugich. Jak do chodzenia to żadne.

do rzutu MŁOTEM :crylol:
TerminalHead
TerminalHead
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tu jest problem - bo te buty na żywo wyglądają inaczej ... skoro te są na 'wyganianie' krowy to chyba tamten co podałeś są do chodzenia po kanałach...

przecież te które podałaś wyglądają jak z taniego targu za max 35 zł jak one mają pasować do jeansu zwykłe dresiarskie buciory.
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież te które podałaś wyglądają jak z taniego targu za max 35 zł jak one mają pasować do jeansu zwykłe dresiarskie buciory.

o ile reebok jest za 35 zł .. to kupuj ;)

własnie - lepsze widziałam na targu niżeli Te z Twojego 'gustu' ;).
TerminalHead
TerminalHead
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o ile reebok jest za 35 zł .. to kupuj ;) własnie - lepsze widziałam na targu niżeli Te z Twojego 'gustu' ;

wygląda jak podróbka tania nie reebok.Nie dogadamy się.

swoją drogą..

Popatrzcie wy sie


SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wygląda jak podróbka tania nie reebok.Nie dogadamy się.

Nie dogadamy się bo w porównaniu do Ciebie ja jeszcze mam oczy w dobrej kondycji.
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012

Porównywanie do siebie cristiana ... i butów nie ma tutaj sensu bo on każdego dnia chodzi w innej parze butów.

pijana
pijana
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: większość facetów których widzę nosi adidasy + jeansy czy spodenki i to jak na razie było normalne gdziekolwiek się nie ruszyłem..

I właśnie dlatego polscy faceci wyglądają, jak wyglądają. I bez problemu rozpoznasz ich po wyglądzie za granicą. ZERO GUSTU.
pijana
pijana
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież te które podałaś wyglądają jak z taniego targu za max 35 zł jak one mają pasować do jeansu zwykłe dresiarskie buciory.

Jest dokładnie odwrotnie - buty, które Gosia pokazała pasują do jeansów, a te, które Ty - do dresu.
Teoretycznie o gustach się nie dyskutuje, ale po to jest ten temat i to forum, więc - przeczytaj wszystkie wypowiedzi jeszcze raz i przeanalizuj z kim jest coś nie tak - z nami czy z Tobą.
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: które Gosia pokazała pasują do jeansów, a te, które Ty - do dresu.

:O

zgasiłaś mnie :D
TerminalHead
TerminalHead
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Porównywanie do siebie cristiana ... i butów nie ma tutaj sensu bo on każdego dnia chodzi w innej parze butów.

chciałem tylko pokazać jak wyglądają adidasy podobne do 2 które podałem do jeansów.

Konto usunięte
Konto usunięte: mam oczy w dobrej kondycji.

skoro masz oczy w dobrej kondycji to zajrzyj do swojej galerii bo ja tam żadnego gustu nie widzę,jest bardzo marnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dokładnie odwrotnie - buty, które Gosia pokazała pasują do jeansów, a te, które Ty - do dresu. Teoretycznie o gustach się nie dyskutuje, ale po to jest ten temat i to forum, więc - przeczytaj wszystkie wypowiedzi jeszcze raz i przeanalizuj z kim jest coś nie tak - z nami czy z Tobą.

dziewczyno z tego co widzę nie stać cię na dobry make up więc nie dyskutuj mi tu o gustach.
SoDope
SoDope
  24 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro masz oczy w dobrej kondycji to zajrzyj do swojej galerii bo ja tam żadnego gustu nie widzę,jest bardzo marnie.

:crylol:

[color=white]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.